Temat: Hong Kong Cinema dziś rusza !

http://hongkong.nevada.pl - Dzisiaj ruszyła strona i forum, nad którymi pracowaliśmy z Axelem. Będzie to oficjalny Polski serwis o kinie Hong Kongu. Będziemy dawać recenzje filmów, opisy wydań DVD i VHS, ciekawostki i biografie. Zapraszamy wszystkich !

2

Odp: Hong Kong Cinema dziś rusza !

Nareszcie smile . Na dniach się zarejestruję i oblukam co i jak wink . Mam tylko nadzieję ,że forum Terminatora nie zostanie przez Was zapomniane wink

3

Odp: Hong Kong Cinema dziś rusza !

Nie, no co ty wink

4

Odp: Hong Kong Cinema dziś rusza !

Kiedyś , mnóstwo lat temu , kiedy byłem mały , oglądałem taki film amerykański o ninjach , tytułu nie pamiętam , wtedy VHS nie każdy miał.
Krótki opis filmu - rodzina z japonii przylatuje do ameryki ( nie wiem po co ) , ale mają oni jakiś sklep z figurkami samurajów i zaczyna tych japończyków zabijać taki ninja , który ma taką srebrną maskę ze świecącymi oczami. Na końcu filmu jest przepiękna finałowa walka na dachu wieżowca. Jeżeli ktoś zna tytuł to proszę o napisanie , chętnie bym to obejrzał jeszcze raz

5 (edytowany przez MAL-FILM 2012-06-10 15:24:58)

Odp: Hong Kong Cinema dziś rusza !

Już znalazłem . Tytuł tego filmu to " Zemsta ninja " , podaję link do finałowej walki na dachu wieżowca , mój ulubiony film o ninjach.
Ta walka to klasyk i jedna z najbardziej przepięknych walk  ninja , jak na tamte czasy.
ENJOY
http://www.youtube.com/watch?v=6VM8EQGv … re=related

6

Odp: Hong Kong Cinema dziś rusza !

Dzisiaj kolejne newsy dodałem.