1

Temat: Terminator Machinima - ktoś to oglądał?

Czy ktoś oglądał ten serial? O czym on właściwie opowiada? Ukazał się on u nas na DVD a więc jest chyba łatwo dostępny. Sam widziałem na allegro wiele aukcji z DVD z tym serialem. Ale jeszcze tego nie oglądałem i raczej nie planuję, bo nie sądzę aby serial był lepszy od kiepskiego filmu "Terminator: Salvation".

2

Odp: Terminator Machinima - ktoś to oglądał?

Terminator Ocalenie: Seria machinima to mini serial telewizyjny wydany wraz z premierą najnowszego filmu McG na rynek DVD. Jego głównym zadaniem miało być zarobienie więcej pieniędzy, więc opowiadał on o wydarzeniach, które miały miejsce 2 lata przed akcją najnowszego filmu o Terminatorze. Przyznam, że fabularnie prezentuje się on nieźle, Blair Williams eskortuje tzw. Ducha do bazy Ruchu Oporu, ponieważ udało mu się skonstruować sygnał, który wyłącza maszyny.
Niestety w filmie jest wiele rzeczy, do których można by się przyczepić: to że maszyny na okrągło strzelają, a nikogo nie trafiają i przegrywają przez to każdą potyczkę, to że Blair i Duch nie mają żadnego plecaka, w którym nosiliby magazynki do karabinów, a w serialu wystrzeliwują całe setki amunicji, itd. W dodatku graficznie serial prezentuje się bardzo słabo. Nie cierpię takich filmików, które wyglądają gorzej niż wszystkie aktualnie wychodzące gry na PC i uważam, że gdyby ten serial był rysunkowy, wiele by zyskał. Do jego plusów należą: niezła muzyczka i zdecydowanie świetny dźwięk, ale to niestety nie wystarcza, aby mi miał podobać się bardziej od czegokolwiek związanego ze światem Terminatora.
Ocena: 3/10
W mojej skali gwiazdkowej od 1 do 6 będzie to http://img40.imageshack.us/img40/5517/gwiazdka2.pnghttp://img40.imageshack.us/img40/5517/gwiazdka2.png

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

3

To działo się w obrębie jednego sezonu? Ile epizodów zostalo nagranych. Z gory dzięki za informacje.

4

To w ogóle nie był sezon, tylko 6 partów jednej animacji, tak jak "Batman: Gotham Knight", lub "Animatrix" wypuszczonej bezpośrednio na rynek dvd.

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

5

A czy ktoś jeszcze z forumowiczów to oglądał? I może ktoś powiedzieć coś więcej o fabule, jakie maszyny i terminatory tam się pojawiają? W ogóle jak wygląda polskie wydanie DVD?

6

Przed chwilą na szybko zobaczyłem na You Tube odcinek chyba nr 3 . Sporo akcji , terminatora też widac hehe tongue , podoba mi się sama koncepcja tego filmu , grafika jak z gry video (poziom Gear of War , zna ktoś ? wink ) , jest pozytywnie na pierwszy rzut oka . tak czy siak trzeba na spokojnie obejrzeć kilka odcinków ,żeby ocenić

7

Ja obejrzałem kiedyś ze trzy odcinki. Serial zrobił na mnie słabe wrażenie. Oczywiście nie jest o wojnie (chociaż spodziewałem się, że robiąc serial zechcą naprawić błędy Ocalenia) tylko o... niewiadomo czym. Najbardziej w oczy rzuca się to co napisał już Juby: "maszyny strzelają, ale nie trafiają". Być może zmienia się to w ciągu serialu, ale mnie zdołało zniechęcić do oglądania po trzech odcinkach.

(Gears of War widziałem siedząc obok grającego kumpla... graficznie nie jest najgorzej)

T1: 10/10; T2: 10/10; T3: 2/10; T4: 6/10; T:SCC: 5/10

8

Widziałem to w media markt za 20 zeta ale nie kupiłem chociaż przeszło mi to przez myśl , jednak zrezygnowałem.
Pomyślałem , że to pewnie kolejny szajs dla maniaków serii , którzy kupią wszystko co ma w tytule TERMINATOR.
Odpuściłem sobie i tego nie widziałem.