51

Odp: Cisza na forum :(

Widzę, że Stoki jest już zbanowany! Jeszcze takiego forum nie znalazłem, żeby ktoś dostał bana za... właściwie nic (tylko dopytywanie się admina o jego poczynania).

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

52

Stoki dostał bana za obrażanie i zakłócanie porządku. Jak już pisałem, Stoki złamał zasady regulaminu forum - odsyłam do punktów  1, 2 i 4. Długo sobie pogrywał, dałem mu jeszcze szansę, ale jej nie wykorzystał, tylko pokazał jakim jest chamem internetowym. Takich ludzi nie potrzeba w internecie. smile

53 (edytowany przez Juby 2012-09-20 11:32:43)

Axelio napisał/a:

Stoki dostał bana za obrażanie i zakłócanie porządku.

Obrażanie? Nazwał cię "pyskaczem", czy to aż tak zabolało?! Zakłócanie porządku? Nie widziałem żadnej skargi na niego, ani żeby posty Stokiego w ogóle miały jakiś wpływ na forum (jedynie taki, że MAL-FILM i ja ucieszyliśmy się z jego powrotu). A co do łamania punktów regulaminu, to sam nie zwracam na niego zbytnio uwagi i w temacie lektorze T2 wypisałem kilka wulgaryzmów, choć to zabronione. Też dostanę bana? sad

Kiedyś Stoki napisał, że forum działa jak dyktatura a ty jesteś dyktatorem. Tym banem wręcz potwierdziłeś jego słowa. Od prawie 5 lat wypowiadam się na forum BatCave i tylko 2 razy spotkałem się tam ze zbanowaniem użytkownika. Miało to miejsce kiedy pewien gimbus mocno przeholował, robiąc zamieszanie przez długie tygodnie, a skargi do adminów i moderatorów wpływały na niego codziennie. Ta sytuacja wygląda przy niej jak parodia działania forum i wygląda na to, że ktokolwiek obrazi admina ten zostaje wyciszony. sad
Sam nie mam teraz prawie nic czasu na budowanie strony, ale gdyby stoki nazwał mnie z tego powodu "nierobem", olałbym to albo zaproponował mu przejęcie części moich obowiązków, a nie od razu banował.

THE TERMINATOR

54

A według mnie wszyscy zachowujecie się jak dzieci wink.  Juby, ja też tak mam z HKC, ostatnio na nic nie mam czasu, nawet na krótkiego newsa. Pochłoneła mnie nowa szkoła totalnie...

55

Szkoda , że Stokiego już nie ma . Właściwie to Juby ma rację co do banowania , Admin powinien być bardziej powściągliwy i nie wdawać się w głupie kłótnie .

56

To użytkownicy mają nie wdawać się w kłótnie i zachować kulturę oraz porządek! Ja tu właśnie o to dbam. Stoki już od dawna wprowadzał zamieszanie a nie komentował niczego innego w działach o Terminatorze. Konfidentom mówimy nie.

I proszę o tym dłużej nie dyskutować.

57

Po tym jak ostrzegłeś Stokiego on w swoim drugim poście niczym nie łamał regulaminu, tylko zadawał pytania. A porządek na forum został zaburzony nie przez jego wypowiedzi, tylko przez to, że dałeś mu bana. sad

THE TERMINATOR

58

Od jakiegoś czasu zastanawiam się , jak zarobić dodatkowe pieniądze bez dużego nakładu pracy ?
Po głowie chodzą mi przeróżne pomysły ale są mało realne i niestety wymagają wkładu finansowego , którego nie chcę . Lotek odpada , handel w sieci lub na rynku odpada , prostytucja odpada smile , dorabianie w supermarkecie na wykładaniu towarów na półki też odpada bo są to grosze . Mam na myśli jednorazowy zarobek w wysokości parunastu albo parudziesięciu pensji .
Otóż ostatnio znalazłem w necie firmy , które zajmują się wydawnictwem i reklamą książek . Wkład finansowy 0 zł .
Wystarczy , że autor prześle tekst drogą elektroniczną do firmy i jak się książka spodoba to zawierają z autorem umowę o wydanie książki na rynek i promocję dzieła .
Jak policzyłem , są to dziesiątki tysięcy złotych dla autora , bo 70 % od każdej sprzedanej książki trafia do kieszeni twórcy i każde 25% za e-booki i inną sprzedaż w przeróżnej formie . A z ciekawości sprawdziłem co za dzieła zostały wydane przez tą firmę i jak zobaczyłem to się przeżegnałem . Są to książki kucharskie , wiersze , romansidła , historyjki dla dzieci , wojenne , proste kryminały i biografie osób zupełnie nieznanych .
Pomyślałem , że w tym nie ma ani jednego horroru . Dobra książka grozy byłaby świetnym rozwiązaniem i dobrze napisana opowieść z dreszczykiem mogłaby się dobrze sprzedać .
Postanowiłem zaryzykować i zacząłem pisać..........

.......może coś z tego wyjdzie , póki nie stracę weny będzie dobrze smile

....a oto próbka moich początkowych wypocin :

Blade światło księżyca wbiło się przez okno w łazience i rozświetliło nagie ciało kobiety leżące bezwładnie na podłodze obok potłuczonego lustra . W bezruchu i martwym stanie denatki , krew już dawno wypłynęła z poderżniętego gardła tworząc na kafelkach wielką czerwoną plamę , która rozlana we wszystkich kierunkach ,zdążyła wyschnąć na tyle , że stała się twardą konsystencją . Tak samo ściany w tym pomieszczeniu , zachlapane i obryzgane krwią w chaotyczny sposób, zmieniły charakter łazienki  na nie udaną walkę o życie .
Jedynie usłyszeć można w tej martwej ciszy, krople uderzające o porcelanową umywalkę spadające w równych odstępach czasu , tak spokojnie i delikatnie , że wydaje się , iż nic nie jest w stanie zburzyć tej harmonii niedokręconego kranu .
Za łazienką rozciąga się długi korytarz  zakończony krętymi schodami prowadzącymi w dół pierwszego piętra . Na ścianach widnieją głębokie rysy i nienaturalne zadrapania zadane najprawdopodobniej jakimiś ostrymi narzędziami . Wygląda to na szaleńczo-desperacką ucieczkę przed śmiercią . Choć od incydentu minęło już parę dni , wydaje się , że w tym domu czas zatrzymał się w miejscu , gdyż nie można dostrzec żadnego ruchu , żadnego życia , tylko przerażającą ciszę , a w powietrzu roznosi się chłodny zapach strachu . Podążając schodami w dół na pierwsze piętro , powoli odkrywa się obraz wielkiego salonu , a w nim ślady brutalnej jatki , która miała miejsce w tym spokojnym domu . W słabym świetle księżyca  , a miejscami w półmroku groza rozprzestrzeniła się po całym pomieszczeniu mieszkalnym . Poprzewracane meble , potłuczone szkło , wszędzie rozchlapana krew , ślady walki i przerażenia rysowały się na każdym zniszczonym przedmiocie , w każdym miejscu . Proces zburzenia porządku musiał trwać krótko , jest to bowiem obrazek jakby przez salon przeszło tornado i niszczyło wszystko co stanie mu na drodze ale tylko z pozoru . To coś miało cel . Co to było ?

....myślę , że to będzie dobry horror smile

59

Powodzenia!
Zapowiada się ciekawie ;]
jak co, to nawet dołożę swoje kilka PLN do interesu, kiedy książka już będzie wydana.

60

Co tak wszystko umarło?