1

Temat: T2 w 3D

Panowie, o tym się mówi już od blisko dwóch lat. Drugi film o Terminatorach Jamesa Camerona miałby powrócić na ekrany kin w trójwymiarze. Do dziś było to dla mnie tylko złudne marzenie (bo z chęcią poszedłbym na film, którego w kinie nie miałem przyjemności oglądać) ale czyżby pojawiła się iskierka nadziei...

http://forums.boxoffice.com/index.php?/ … f-pending/

Jak podaje jeden z użytkowników forum boxoffice.com T2 może mieć swoją drugą premierę w sierpniu 2013 roku!!! big_smile

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

2

Odp: T2 w 3D

Juby ale mi się japa cieszy smile
Rozbudziłeś we mnie ogromne emocje i radochę . Do kina też muszę iść . W sierpniu powiadasz ?
Cholera , już nie mogę się doczekać .
Zajebista informacja Juby smile

3

W sierpniu? Zatem data uruchomienia SkyNetu, albo samoświadomości. Poczekamy - zobaczymy, ale do kina pójdę na pewno!!!!!!!! big_smile

4

Spokojnie, spokojnie już was oblewam zimną wodą. To jest NIEPOTWIERDZONA informacja. Jak napisałem w pierwszej wypowiedzi tego tematu, film może mieć premierę. Tego nie wiem na pewno,  a nie chcę być potem przez was zjechany za szerzenie nieprawdziwych informacji.

Ale sam też się bardzo ucieszę jeśli to się potwierdzi. big_smile

THE TERMINATOR

5

Calm down and prepare to take over the world?! tongue

Teraz rozbudziłeś marzenia, musisz coś postawić wink

6

Fajnie jakby dali film w 3D. Osobiście nie jestem fanem konwersji zwykłego filmu na 3D, ale Cameron opracował tą technologię w 100% :] Też z chęcią zobaczyłbym T2 w kinie, bo nie widziałem:]

7

Juby , modlę się żeby ta informacja się potwierdziła bo już się napaliłem smile
T2 nigdy nie widziałem w kinie , a bardzo chciałbym to zobaczyć jeszcze w technologii 3D , to już marzenie .

8

Faktycznie, kiedy wychodził T2 miałem jakieś 3 lata. Teraz było by fajnie, bo jak wspominam Avatar czy Transformers 3 to na prawdę, za coś takiego dam te nędzne 25PLN! big_smile

9

Niestety - nie potwierdzenia tej informacji, a użytkownik, który o tym napisał został zbanowany na forum. Chyba na razie nic z tego nie będzie. sad

THE TERMINATOR

10

Damn!

11

Ogólnie nie jestem zwolennikiem 3D, ale nigdy też nie byłem na T2 w kinie. Bardzo bym się ucieszył gdyby jednak Cameron postanowił odnowić T2 w 3D i gdyby (jakimś cudem) puścili to w naszych, polskich, kinach.

T1: 10/10; T2: 10/10; T3: 2/10; T4: 6/10; T:SCC: 5/10