Temat: Adrenalina

Jak narazie oglądałem jedynie część drugą, bo razem z Transporterem 3 kupiłem na DVD w promocji. Wydanie ma bardzo soczyste tłumaczenie, także polecam. Co do samego filmu to:
Film  pomimo kilku niewybaczalnych błędów podobał mi się. Jest zdrowo pomylony, głupi i cholernie brutalny. Sam pomysł mi się spodobał - tego jeszcze nie widziałem w kinie, gość który ugania się za skradzionym sercem wink. Wiele fragmentów jest dobrych, brutalnych - np. w limuzynie gangstera, gdy od strzałów facetowi flaki wyskakują, obcinanie sutków, rozrywanie pociskami itd. Dodatkowo mamy sporo cycków na ekranie i jest jedna fajna scena, jak striptizerce pod wpływem postrzału sylikon wypływa big_smile. Humor jest jajcarski, a teksty są pełne mięsa i są świetne. Film sam do siebie ma dystans - i dobrze. Jedynie montaż był fatalny, jak w większości nowych filmów. Mało co czasem było widać i miejscami jak gra komputerowa wyglądały strzelaniny. Jeszcze sekwencja parodiująca Godzillę była zbyteczna, na siłę wciśnięta i głupia. Finał z płonącym Statham'em też słaby był. Ale ogólnie daje radę. 6/10.