51

Odp: Użytkownicy

Oj, nie fajnie się robi hmm. Ale nie dziwię się, że adminowi nerwy puszczają - skoro każdy rości pretensje jakieś. Co do Gieferga - a co, nie możesz żyć bez Rambo i Terminator PL? Nie wyobraża sobie, że nie będziesz mógł się tam udzielać? Za ten czas, co próbujesz na chama znów się zarejestrować, to założyłbyś własną stronę i nie błaźnił byś się wink.

52

Mam pytanie do ciebie Goro. Jesteś rozsądnym człowiekiem (tak wnioskuje po twoich wypowiedziach). Owszem, Gieferga można nie lubić ale - pomijając jego osobę - czemu ignorujesz wszystkie jego powody, o które się wykłóca? I powody mojego odejścia? I powody odejścia MAL-FILMa? Co byśmy nie napisali ty nie odpowiadasz na nasze argumenty i zarzuty wobec Axela ani słowa, tylko ciągle dopierdzielasz się do tego, że Gieferg słusznie został zbanowany. O postawie Axela, o tym co tu robi nie wypowiadasz się w żadnym stopniu (ani pochwalnym ani krytykującym). Po prostu dyplomatycznie pomijasz to co on tu robi, a robi tak, że właśnie doprowadził do upadku własnego forum.

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

53

W nastawieniu do Axela jestem neutralny, na żadnym z jego forum nigdy nie miałem z nim spięcia - i tutaj też nie widzę jakiś większych wpadek, a że popadł w konflikt ze Stokim i go usunął, to jego prywatna sprawa. Usunął go? - Jego strata, choć w sumie nasza też, ale Stoki też czasem trochę za bardzo się sadził. Ten ich prywatny spór zaowocował nagonką was wszystkich na niego, dlatego staram się pozostać bezstronny i staram się załagodzić wszystko i nieco usprawiedliwić Axela, bo niektóre argumenty ze strony niektórych są nieco bezsensowne w stylu "Bo on wywalił Stokiego" i ta nagonka też nieco niepotrzebna jest. Bardzo bym chciał, żeby tu znów było jak wtedy, gdy tu trafiłem.

54

Brak mi słów aby ci odpowiedzieć. Napisałem żebyś przestał przemilczać nasze powody i skończył wypominanie Gieferga, to przerzuciłeś się na sprawę Stokiego i dalej przemilczałeś nasze powody? sad

To nie żaden spór na linii Axel-Stoki zaczął nagonkę na niego. Nasze powody są "bezsensowne" i my wypominamy że wywalił Stokiego? Czyli Axel nie robi wszystkiego jak mu się podoba jako jedyny admin/moderator? Nie pousuwał w temacie "Przywitaj się" ostatnich kilku postów nie łamiących własnego regulaminu forum? Nie napisał, że możemy "wypierdalać" jak nam się tu nie podoba?

Ty nie jesteś bezstronny, ty wybrałeś stronę. Szkoda, że tego pana przez którego wszyscy opuszczają forum.

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

55 (edytowany przez Goro Gondo 2013-02-18 13:42:03)

Nie chce mi się czytać, dlaczego tak jest i dlaczego się spięliście. Jak wchodzę raz na jakiś czas na forum, chce spędził miło czas i podyskutować o filmach i na luźne tematy, a nie czytać obelg. Z tego co widzę, nagonka jest stała co jakiś czas, bo gdzieś post zniknął, albo coś. Według mnie są to pierdoły, które nie powinny zakłócać atmosfery na forum. Może masz rację - jakby odczytać moje posty to wydaje się, jakbym trzymał stronę Axela, ale staram się pozostać neutralny. Nigdy nie mówiłem "Axel ma racje, a wy nie i wypierdalać" i nigdy też nie mówiłem, że Axel jest niewinny wink. Nie moja rzecz dochodzić o co chodzi w tym wszystkim wink. Ja chcę normalne forum, takie jak rok temu, gdy na nie trafiłem.

56

Masakra co tu się dzieje... Jak można gospodarzem będąc pisać że jeśli coś się nie podoba, to "wyp...ć" ? Przykre to i nie zbyt mi się podoba . Dodatkowo jeszcze portal został wyłączony a miałem opracowane kilka rzeczy, przy których mialem pomóc... nie zdążyłem.

Długo tu nie byłem, ale chyba nie chcę prowadzić konwersacji z myślą, że muszę ważyć każde słowo, bo inaczej ban lub kasacja posta. A swoją drogą Gieferg nie jest taki zły - znał się na temacie i pomógł mi jeśli chodzi o lektora do T2 a nie musiał.

Jakby ktoś chciał pogadać w naprawdę miłej atmosferze to zapraszam na http://www.heroesmovies.pl/forum/ Odnośnie terminatora jest tam mało tematów, ale można pozakładać odpowiednie wątki.

Pozdrawiam i narazie