26

Odp: Spis terminatorów, czyli to, czego brakowało.

cokolwiek by to nie było , twórcy salvation dali trochę tyłka i mało się zagłębiali w poprzednie części terminatora hmm

27

Przyjrzyjcie sie powyższej rozpisce Terminatorów z TS (tej z obrazkami czterech najnowszych modeli) i porównajcie sobie endoszkielet T-700 do ujęć w filmie. Ja tak zrobiłem i mowie wam, że tego modelu nie ma w Salvation (i Connora i Marcusa atakuje T-600, w SkyNecie też przechadza się T-600). Zostął on zaprojektowany na potrzeby filmu, ale w żadnej scenie się nie znalazł.

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

28

no nie wiem , widocznie ślepy jestem big_smile , ale ten Terminator co atakuje Connora przy śmigłowcu wygląda inaczej niż ten , który atakuje Marcusa i Kylea . Jest większy , z ryja też inaczej wygląda . To możliwe ,żeby ten sam model endoszkieletu miał różny wygląd ?
btw. Juby , skąd masz tą informację ,że został tylko zaprojektowany na potrzeby filmu ,ale się w nim nie pojawia ? Zapodaj jakiegoś linka .

29

W ogóle o T-700 nie ma nigdzie mowy w żadnym z filmów. Poza tym w Skynecie były same T-600, na wielu z nich widać gumową skórę nawet, jeśli chodzi o geniusza, który zaatakował Marcusa, ten mógł być ewentualnie T-700, który był lekko "większy", ale wydaje mi się, że to tylko złudzenie. Poza tym dwie rzeczy: SkyNet wypuszczał coraz to lepsze cyborgi do infiltracji, po co T-700 miałby mniej przypominać człowieka niż T-600? Druga sprawa, ten Terminator, który zaatakował Marcusa miał ciuchy, buty itd, wątpię, aby był innym modelem niż T-600. Obrazek nie koniecznie musi być prawdziwy.

30

850- już w poprzednich tematach pisałem o róznicach a widze ze została tutaj ta seria jakby pominięta w stosunku do serii 800 mamy następujące róznice
1. ulepszone opancerzenie
2. ulepszone siłowniki
3. zmienione oprogramowanie zawierajaće podstawy ludzkiej psychologii(np scena kiedy t-1000 pyta kumpla johna czy zna tego chłopaka ten odpowiada nie t-1000 szuka dalej i mógłby zaprzepaścić misje podczas gdy t-850 analizujac jego zachowania i reakcje organizmu wie ze ten kłamie i śledzi go majac johna na widelcu)
4. zwiększona siła i szybkosć
5 bank  informacjii -możliwosc przewidywania ruchów przeciwnika poprzez analize zdarzeń i czynnosci w teraźniejszosci
6.sposób zasilania(zastosowanie ogniw wodorowych)
7.zmieniony panel operacyjny i ostrośc "widzenia"