26

Odp: T2/3D - temat ogólny

Ciekawe czy wyszło oryginalne wydanie Across Battle Time na DVD . Oczywiście jako dodatek do całości , bo film jest zbyt krótki aby sprzedawać go jako indywidualną produkcję . W polsce nie ma .

27

Nie wyszło, bo część nie jest filmem, tylko "Live action" z dublerami. Chociaż nie jestem pewien, bo skąd w takim razie T2 3-D znajdowałby się na YouTube?

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

28

Znaczy ten fan-art wydany przez kogoś ze stanów podrzucony przez Goro.
Ściągnąłem go, przejrzałem i jest tam na prawdę dużo materiałów. Choćby cała scena tego, co się dzieje po wejściu do Terminatora i Johna do SkyNet'u.
Nic innego nie było chyba smile

29

Juby napisał/a:

Nie wyszło, bo część nie jest filmem, tylko "Live action" z dublerami. Chociaż nie jestem pewien, bo skąd w takim razie T2 3-D znajdowałby się na YouTube?

Trzeba spytać Camerona , po co właściwie nakręcił T2 3D ? Czy tylko dla pokazów z aktorami na scenie przed publiką w Ameryce ? Czy machnął sobie filmik  3D dla samego siebie ?

Trochę mnie to zastanawia , bo też chciałbym mieć to w swojej kolekcji jako fan serii , a przecież gdyby nie youtube to pewnie nigdy bym się o tym nie dowiedział i żyłbym w nieświadomości istnienia takiej produkcji .   
To jest smutne , że w żadnym DVD i BR nie ma Battle Across Time nawet jako bonus do filmu , którejkolwiek części T . Nawet gdyby płyta kosztowałaby 300 zł. i tak bym kupił , bo to jest jednak cenna rzecz w kolekcji fana i na dodatek jeszcze nakręcona przez mistrza serii .