1

Temat: Terminator - T-Shirty, ubrania itd.

Może ktoś z was nosi lub widział gdzieś jakieś koszulki, czapki czy inne części ubrania związane z Terminatorem?

Ja pół roku temu, na święta, dostałem w prezencie od brata taką oto koszulkę z Arnoldem z Terminatora 2 i napisem "Hasta la vista baby". Koszulka kosztowała 59zł i można było ją kupić w sklepie Reserved. W tej samej kolekcji były też koszulki z nadrukiem z filmu "Rambo 3". Nie wiem czy nadal są na sprzedaż w sieci tych sklepów, ale pewnie tak. Poniżej fotka mojej koszulki. smile

http://img715.imageshack.us/img715/4017/terminatoraxel.png

2

Odp: Terminator - T-Shirty, ubrania itd.

fajna ta koszulka smile . Widzę że służy raczej jako rekwizyt kolekcjonerski heh . Ja swego czasu biegałem po różnych "dużych" sklepach z ciuchami (Reserved , Crop , House i wiele innych ) i jedyne co znalazłem to w Smith's czarna z nadrukiem z Brucem Lee big_smile . Od zakupu minęły dwa lata , noszona i prana była z tysiąc razy a nadruk wciąż wygląda rewelacyjnie (ino czerń z koszulki już trochę znika wink ) . Tak czy siak non stop się rozglądam za czymś "filmowym" .
Btw. Prędzej na jakimś ruskim targu by się chyba coś znalazło niestety hmm

3 (edytowany przez MAL-FILM 2012-07-01 14:53:13)

Można samemu zrobić nadruk na koszulkę , potrzebny jest tylko papier transferowy , który można kupić prawie w każdym papierniczym lub w media markt i drukarkę atramentową . Można zrobić sobie samemu każdy nadruk jaki się chce , nie płacąc za taką koszulkę wygórowanych cen .
Po co szukać po sklepach jak można zrobić to w domu - filmik instruktażowy ( jak jakaś baba to zrobiła , chłop nie da rady ? ) :

http://www.youtube.com/watch?feature=en … Q0dZDu4ZKc

śmiesznie ona tłumaczy , ale jest wszystko jasne , jestem drukarzem i fachowo to się nazywa papier transferowy .

4 (edytowany przez MAL-FILM 2012-11-27 12:22:47)

Wczoraj będąc w pewnym domu handlowym w celu zakupu grzałek do mojego e-papierosa zauważyłem baner reklamowy , z którego wyczytałem taki oto napis  , "...nadruki na koszulki ze swoim zdjęciem lub inną grafiką... " .
Otóż w tym samym budynku można sobie zrobić koszulkę z dowolnym zdjęciem lub rysunkiem . Zaciekawiło mnie to gdyż chciałbym sobie trzasnąć na czarną koszulkę logo strony i forum TERMINATOR.pl . Niestety nie wiem ile to kosztuje bo czas jakim wczoraj dysponowałem nie pozwalał mi na zapoznanie się ze szczegółami t.z.n. jakie koszty , czas trwania usługi i czy nadruk jest w kolorze . Mam nadzieję , że nie długo zawitam tam ponownie i wszystkiego się dowiem , ewentualnie zrobię sobie jedną koszulkę i wam pokażę . Jeśli się komuś z Was spodoba to mogę wysłać pocztą koszulki , oczywiście za zwrot kosztów przeze mnie poniesionych odpowiedzialny jest ten , który będzie chciał koszulkę .
No , zobaczymy jak to będzie wyglądało smile

..a , właśnie , pytanie kieruję do adminów ( Axelio , Juby ) . Czy mogę rozpowszechniać w ten sposób stronę i forum i czy mogę w tym celu wykorzystać logo strony i forum ?

5

Ja nie widzę przeszkód. smile

6

Mam tą koszulke i drugą z motywem plakatu czarną z niebieskim Arnim ze spluwą na motorze obie z tego sklepu i z tej serii obie to prezent :-)