1 (edytowany przez Juby 2012-02-19 02:18:37)

Temat: Pochwały i uwagi odnośnie strony i forum

Jeśli chcecie pochwalić któryś z naszych działów, zapytać o coś w związku ze stroną, lub znaleźliście jakiś błąd, to tutaj jest miejsce aby się o tym wypowiedzieć.

Pierwszą uwagę dam sobie sam. Jeśli ktoś wszedł na stronę zaraz po północy i nie widział 90% grafiki, to była to moja pomyłka. W 2,5 godziny razem z Axelio opanowaliśmy ten problem i strona działa już tak jak miała działać.

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

2

Odp: Pochwały i uwagi odnośnie strony i forum

Właśnie miała miejsce historyczna, pierwsza aktualizacja na stronie. Mamy kilka nowych buttonów i działów, które wypisane są pod ikoną UPTADE w prawej kolumnie menu. Z powodów osobistych nie będzie już żadnych, większych aktualizacji na stronie aż do maja, kiedy ostro biorę się za budowę nowych i niedokończonych działów. W między czasie jednak mogą dochodzić newsy (oczywiście jeśli będzie o czym niusować).

Pozdrawiam forumowiczów. wink

THE TERMINATOR

3

Pochwalę się o odnośnie sukcesu strony. W 10 dni mieliśmy 940 wejść (i każdy z tych 10 dni jest w top10 najczęściej odwiedzanych dni w historii terminator.pl) - to prawie tyle ile serwer miewał wejść przez cały rok! yikes Brakuje jeszcze tylko 500 wejść aby był to najpopularniejszy rok dla witryny terminator.pl, a przecież jutro dopiero 1 marca! wink

THE TERMINATOR

4

Proponowałbym trochę większy rozmiar awatarów. Powiedzmy 200x200.

5

Nie potrzeba w zupełności. 200x200 to już zbyt dużo rozmiar jak na avatary.

6

Taki rozmiar w zupełności wystarczy , zgadzam się z przedmówcą Axelio.

7 (edytowany przez darth_konio 2012-11-07 23:08:14)

Witam, chciałbym się spytać "głównodowodzących" portalem, czemu tak mało newsów pojawia się na stronie głównej? Wiem że mało się dzieje wokół Terminatora, ale można co jakiś czas aktualizować stronę najdrobniejszymi jakimiś newsami, albo ciekawostkami. Z pomocą mogą przyjść zagraniczne portale tematyczne, takie jak ten www.theterminatorfans.com. Jakby co, służę pomocą przy newsach.

Drugą sprawą o której wcześniej pisałem jest fakt reklamy tej strony na portalu traktującym ogólnie o filmach na podstawie komiksów, gdzie pełnię funkcję redaktora. Adres strony jest następujący www.heroesmovies.pl
Admini nie raz wspominali, że fajnie by było współpracować ze sobą i na dobry początek wymienić się buttonami między sobą. Myślę, że inicjatywa nie skończyłaby się na tym.

Serdecznie pozdrawiam i cieszę się, że w końcu powstała strona zrzeszająca fanów serii o Terminatorach

8

darth_konio , cieszę się , że wyciągasz pomocną dłoń w kierunku TERMINATOR.pl smile

Takie sprawy musisz przedyskutować z :
                    administrator - Axelio
                    grafika , założyciel serwisu i texty - Juby

Rozpowszechnianie tej strony i forum przyniesie same dobre korzyści dla userów i dostarczy sporo miłej zabawy na forum , więc twórz z nami największe w polsce centrum fanów terminatora smile

9

Dzięki Mal-Film za popracie. Mam nadzieję, że Axelio i Juby zaglądają na to forum, więc wpisałem powyższy post z myślą, że będzie jakaś odpowiedź.

10

Czy tak trudno napisać na mail, jaki masz w dziale Redakcja?
http://terminator.pl/redakcja.html

Kontaktuj się z Juby'm. Ja się tym nie zajmuję.

11

Pojawia się mało newsów, bo seria tkwi w martwym punkcie, a staram się podawać tylko najważniejsze wydarzenia. Codziennie zaglądam na comingsoon.net i kilka innych amerykańskich stron w poszukiwaniu czegoś o Terminatorze, ale jak jest pusta to nie będę pisał na siłę. Na theterminatorfans dają newsy o figurkach itp. ale te nie wychodzą nawet w naszym kraju, więc nie widzę potrzeby o tym pisać. Co do strony heroesmovies.pl to nie wiem czemu, ale mi się nie chcę otworzyć. tongue

Jeśli chcesz pisać newsy, to najpierw powiedz o czym?

THE TERMINATOR

12

W sumie to ta strona i mnie ciężko się otwiera, ale mam i korzystam czasem.
Częściej już z tej korzystam:
http://marvelcomics.pl/
Tutaj bardzo często, gęsto i szybko pojawiają się newsy wink

13

Juby newsy o universum Terminatora. Spoko, jak znajdę jakieś ciekawe info, to podrzucę Ci na maila. Co do strony http://www.heroesmovies.pl/, to dziwne że nie możesz wejść? Jakby co podrzucam jeszcze adres forum http://www.heroesmovies.pl/forum/index.php może tu będzie lepiej, bo z tego co wiem, forum działa na innym serwerze.

hapol - marvelcomics.pl jak sama nazwa wskazuje, jest o universum komiksów marvela, więc jest to zawężone jedynie do tego "świata". Oprócz marvela masz universum DC (batman) DC Vertigo Dark Horse, Image, 2000AD i wiele innych (to tak na marginesie:])

14

Forum działa. Zamiast strony wyskakuje mi błąd 404.

I jeszcze jedno odnośnie częstotliwości dodawania newsów na stronie głównej. Nie robię tego zbyt często z prostego powodu. Aktywnych użytkowników forum, którzy odwiedzają stronę jest może 7 i co wyjdzie nowego, od razu piszę na forum. Po co to drugi raz umieszczać na stronie głównej (szczególnie jeśłi to jednolinijkowa informacja) skoro wszyscy z forum i tak o tym usłyszą?

THE TERMINATOR

15

Dlatego, że należy wejść na ten link
heroesmovies.pl
Bez dopisywania żadnych głupot, serwer jest ich tak jakoś zrobiony, że po dopisaniu http:// wyskakuje właśnie błąd nieprawidłowego adresu.
Racja, że marvelkomics to źródło z jednego uniwersum, ale nigdy nie uważałem, że jest ono wąskie wink
Z drugiej strony nie licząc właśnie Marvela to DC jest najczęściej ekranizowanym uniwersum, nie wiem czasem czy z pozostałych poza Spawn widziałem cokolwiek innego...

16

Szczerze mówiąc to nie wiem o co wam chodzi - mi strona heroesmovies.pl działa bez problemu, czy to z www czy to z http:// przed adresem.

17

To chyba zależy od przeglądarki... W pracy z http:// działa bez problemu, natomiast w domu tylko i wyłącznie przez www.

18

To może nie będzie pochwała strony ale POCHWALenie się stroną (dlatego piszę o tym w tym temacie). wink

Chciałem poinformować, że miniony rok był dla domeny Terminator.pl bardzo owocny. W przeciągu ostatnich 12 miesięcy naszą stronę odwiedzano więcej razy niż przez wszystkie lata jej (nie)istnienia - aż 11971 razy (to wzrost o ponad 800% względem poprzedniego)! Ostatnie 11 miesięcy to najpopularniejsze miesiące strony terminator.pl (tylko styczeń był słabszy, bo wtedy strona jeszcze faktycznie nie funkcjonowała). W siedmiu z tych 11 miesięcy odpowiedzialność strony przekroczyła 1000 (w samym kwietniu było więcej wejść na terminator.pl niż w latach 2011, 2010, i 2008)!!!

Choć ciężko to dostrzec, popularność forum też znacząco wzrosła. Przed rozpoczęciem przeze mnie prac nad budową strony było tu tylko 11 użytkowników (jak wynika z obecnej rozpiski) i nie wiem czy na forum znajdowało się choćby 100 wypowiedzi. Obecnie zarejestrowanych userów jest 46 (w tym przynajmniej pięciu regularnie się wypowiadających), założonych jest 160 wątków, w którym napisaliśmy już ponad 2000 wypowiedzi!

Mam nadzieję, że w przyszłym roku nie odnotujemy tendencji spadkowej i będę mógł się pochwalić kolejnymi dobrymi wynikami. big_smile

PS: Miałem zrobić aktualizację kilku działów do końca roku, ale ze względu na pracę (i częściowo czynniki zewnętrzne) nie miałem czasu je ukończyć, za co przepraszam. Póki co wstawiłem na stronie nową stopkę z datą 2012-2013, a w ciągu tygodnia otworzę dział archiwum z newsami z ubiegłego roku (na stronie głównej ograniczę wiadomości do dziesięciu najnowszych). Na aktualizacje innych działów przyjdzie jeszcze pora... wink

THE TERMINATOR