Temat: Niezniszczalni II

Powiem tylko jedno słowo - ZARĄBISTY -

2 (edytowany przez Goro Gondo 2012-12-11 19:17:15)

Odp: Niezniszczalni II

Mi nawet jedynka się średnio podobała. CHAOS w scenach akcji i SZYBKI MONTAŻ. Epilepsji można dostać od tego hmm. Na dwójkę miałem się wybrać do kina, ale jednak nie wypaliło wtedy.

P.S - Skyfall nie jest złe wink

3

Odp: Niezniszczalni II

Również słyszałem, ale obejrzę sobie na DVD. Co do jednak Batmana - faktycznie, rozczarowuje.

Jeśli chodzi natomiast o nowe dzieło Sylwka, to jestem akurat przeciwny. Film mnie osobiście się podobał i właśnie ukłony w stronę widza są mile widziane, bo to właśnie one zostały wybrane przez widzów i dały nie lada sławę tym aktorom. To, że ówczesne gwiazdy miały mniejszy udział? Nie powiedziałbym, że aż tak piorunująco mały jak pisze MAL-FILM, ale było ich mniej, ukłon kamery w stronę "ojców założycieli kina akcji" tongue

Te puszczanie oczka, tak de facto pojawiło się pierwszy raz w scenie z Chuckiem, później dopiero na lotnisku i na koniec, do czego jeszcze zabrakło mi umięśnionej, napakowanej i napiętej jak świński flak pod kiełbasę, ręki Van Damme'a big_smile ale Sylwek tak szybko skopał mu dupsko, że nie miał czasu nawet koszuli ściągnąć. big_smile Dla mnie film, jak najbardziej super! I czekam na kolejną część, bo takie kino to na prawdę dobra odskocznia od filmów, które czasem oglądam i muszę przy nich myśleć. W trzeciej części ma podobno pojawić sam Clint big_smile