26

Odp: moja kolekcja

Ale zajebiste wydanie filmów w jednym pudełku !
Ciekawe kiedy w naszym ponurym kraju będzie można nabyć takie cudo .
Jestem pod wrażeniem !
Bardzo fajna kolekcja , coś dla fanów serii . smile

27

O to może i ja się pochwalę swoją kolekcją. Jeśli chodzi o VHS to mam jeszcze na dwóch taśmach zarówno The Terminator jak i Terminator 2: The Judgment Day, niestety nie mogę ich oglądać, bo odtwarzać już nie działa - uszkodzona głowica... sad Na DVD i VCD mam wszystkie 4 części w wydaniach, o których pisaliście wcześniej. Poluję również na inne ciekawostki, może jakieś boxy, które warto będzie kupić. Jak na razie oglądam jeszcze Kroniki Connor i Machinima więc któż wię, może z braku celu, na które mogę wydać pieniądze kupię sobie coś z tego tematu wink

Co do ciuchów, to miałem kiedyś okulary z drugiej części, koszulkę z pierwszej, ale było to tyle lat temu, że nawet szmaty z tego nie zostały ^^.

28

MAL-FILM napisał/a:

Ale zajebiste wydanie filmów w jednym pudełku !
Ciekawe kiedy w naszym ponurym kraju będzie można nabyć takie cudo .
Jestem pod wrażeniem !
Bardzo fajna kolekcja , coś dla fanów serii . smile

Jak już wspomniałem u nas prawa do serii ma aż dwóch dystrybutorów, więc nie ma co liczyć na polskie wydanie. Ale możliwe, że w amerykańskim będą polskie napisy, a wtedy kupno z amazonu i przesyłka do polski to nie żadne problem. Póki co jednak warto poczekać na jakieś konkretniejsze informacje.

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

29

http://allegro.pl/terminator-box-4-bd-l … 30645.html

z opisu wynika, że zestaw będzie dostępny również u nas ( w Polsce ) 12.12.2012 i to nawet po polsku (oprócz T2). i cena też przystępna :-)

30

NIc nie mówię, ale po wymienianych językach - spodziewam się, że to po prostu europejskie wydanie, gdzieś z rejony Europy wschodniej lub południowo-wschodniej. Zobaczymy, jeśli ktoś zamówi - niech da znać co i jak.