1 (edytowany przez ponello t-800 2012-11-13 20:06:36)

Temat: Avengers

Ogladalem ten film w kinie i naprawde mi sie spodobal mam go tez na blu ray i zaliczam do jednych z najepszych filmow jakie ogladalem 10/10. Marvel naprawde sie spisali i nie moge juz sie doczekac Iron Man 3 i Thor 2.

Jakie sa wasze opinie tego filmu?

2

Odp: Avengers

Wielkie rozczarowanie. Film jest wypchany po brzegi humorem (od akcji na lotniskowców przestaje śmieszyć, a zaczyna drażnić), zbyt prosty scenariuszowo, a postać Thora jest kompletnie zbędna. Jednak to bardzo fajnie zrealizowana rozrywka na poziomie. Bardzo naciągane 7/10.

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

3

Odp: Avengers

Dla mnie Avengers to świetny film! Dużo humoru, który nadal dla mnie dodaje pikanterii i uroku tongue Trochę pocięli fabułę komiksową, ale i tak jest nieźle. Niezapomniane role to oczywiście Hulk (alias Banner) i Iron-Man (alias Stark). Faktycznie, nowe filmy z Marvela mogą przynieść dużo fanu! Nie wiem tylko Juby, dlaczego postać Thora wydaje Ci się niepotrzebna? W komiksie nie odgrywał aż tak ważnej roli, ale faktycznie przybycie Lokiego się z nim wiązało.
Szkoda, że nie będzie nowego filmu z Hulkiem, ale dam radę i poczekam do A2 wink