1

Temat: Terminator 3000

Już niedługo, prawdopodobnie w styczniu, rozpocznie się produkcja animowanego serialu o nazwie Terminator 3000. Oczywiście jako psychofan Terminatora mam zamiar obejrzeć, jednak mam nadzieję że nie będzie tak marne jak Kroniki (do których próbowałem się przekonać, uwierzcie). Szczegóły fabuły nie są znane. Ktoś czeka?

2

Odp: Terminator 3000

A może więcej informacji o tym projekcie? Kto będzie to reżyserował, współtworzył? Ciekawe czy Arnold użyczy głosu.

3 (edytowany przez Cyborg 2010-12-23 12:33:17)

Witam.

Ja czekam. Potrzeba więcej informacji, możesz podać źródło? Wiadomo już jaka stacja telewizyjna podejmie się emisji?

Pozdrawiam - Cyborg.

Strzępy informacji z serwisu Filmweb.

Dwa amerykańskie studia filmowe - Hannover House i Red Bear - planują realizację animacji opartej na pierwszej części "Terminatora". Producenci "Terminatora 3000" nie chcą na razie zdradzać żadnych szczegółów na temat jego fabuły, ale wiadome jest, że powstanie w technologii 3D.

Filmweb - Terminator 3000

PS. Podoba mi się fakt, że dzieło będzie nawiązywać do '' jedynki ''.

Jestem organizmem cybernetycznym. Pojęcie ' cyborg ' oznacza pół człowieka - pół maszynę. W moim przypadku maszyna odnosi się jedynie do sfer psychicznych, natomiast człowiek - fizycznych. Zachowując się i żyjąc jak terminator można osiągnąć bardzo dużo.

4

Na filmwebie wyszła najnowsza informacja, odnośnie rozpoczęcia produkcji (w końcu mamy już styczeń), dubbingu Arnolda Schwarzeneggera, oraz fabuły (film ma się toczyć w przyszłości) + logo filmu i konceptart:
http://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Tak+ … ator-81510

Poza tym, chciałbym wiedzieć, skąd wiecie, że to będzie serial a nie FILM animowany (przecież to nigdzie nie zostało podane)? tongue

Dodatkowo znalazłem informacje na comingsoon, że budżet Terminatora 3000 ma wynieść 70 milionów dolarów, a animacja ma być tworzona pod kategorię wiekową PG-13.

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

5

Będzie kolejna kaszana... powinni zostawić terminatora w spokoju, a seria kończyć na drugiej części.

T1: 10/10; T2: 10/10; T3: 2/10; T4: 6/10; T:SCC: 5/10

6

Wiadomo, że lepiej by było dla serii gdyby zakończyła się na filmach Camerona, ale skoro to ciągną i nie ma jeszcze żadnych tragedii to przyjemnie byłoby zobaczyć animację toczącą się w świecie Terminatora. Póki co projekt zapowiada się ciekawie, za wcześnie bay go skreślać.

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

7

Ja słyszałem , że to ma być film animowany pełnometrażowy , ale teraz sam nie wiem

8

Fajnie, czekam, zobaczę!
Mam tylko nadzieję, że nie będzie to jak Machinima, jeśli gdzieś wokół pierwszej części? Tym lepiej, może pokażą, jak maszyny cofnęły w czasie Terminatora tongue Niby w Kronikach chcieli to pokazać, ale się nie udało - na szczęście tongue

9

Projekt niestety został wycofany, więc Terminator 3000 nie powstanie:/