Temat: T-700

Witam ludzie Postanwilem stworzyc ten post poniewarz od ostatnich czsow zaczol interesowac mnie T-700 i duzo o nim nie wiem wiec gdybyscie cos o nim wiedzieli jakies info to piszcie pozdrawiam ponello t-800

2

Odp: T-700

cóż... T-700 pojawił się chyba w Terminator Salvation. Nie wiem czy w początkowej scenie przy helikopterze.

Jak widać na poniższym obrazku, gościu wygląda niemalże jak T-800, jednak jest nieco wyższy.. ale niższy od T-600

http://www.afhub.com/images/hottoys/terminator4/t700.jpg

3

Dzieki!
ja znalazlem kilka zeczy- T-700 to maszyna TYLKO do dzial bojowych ma bardzo wytrzymaly pancerz jest szybki i silny jego CPU jest gorsze od T-800 ale zato ma lepszy endoszkielet. Jest perfekcyjna maszyna do zabijania wink podro.

4

podobno T-700 nie grał w filmie .
Już taka dyskusja była na ten temat .

5 (edytowany przez Juby 2012-11-12 22:50:45)

T-700 nie pojawił się w żadnym dotychczasowym filmie. W sieci znalazły się jego koncepty graficzne w trakcie kampanii reklamowej do TS, ale w żadnej scenie go nie znajdziecie. Wszędzie gdzie pojawia się humanoidalny szkielet przed finałową akcją z T-800 jest to zawsze T-600 (można to poznać po porównaniu elementów szkieletu).
http://www.terminatorfiles.com/media/pics/saga/t4/art/t4-art-concepting-042.jpg

Od lewej, seria 600, 700, Marcus, oraz seria 800.

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

6

A ten T-R.I.P.  którego w formie zabawki (jak i T-700) można nabyć od firmy Sideshow (u nas Cobi)? Co to za model?

7

T-TRIP to T-800 jego prototyp wink mozna kupic figurke t-700 od Playmates mam ja big_smile

8

Figurka niczego ie dowodzi, popatrzeć wystarczy na wiele innych postaci, jak choćby Batman, Iron-man czy Spider-man. Nie ma w filmach czy nawet komiksach często takich strojów, dodatków czy gadżetów, a jednak w figurkach się pojawiają (czy nawet często w zabawkach, które mają figurki przypominać). Zatem nie wydaje mi się, że to ma coś wspólnego z filmem. Tak jak pisałem wcześniej, nie powinniśmy czerpać z takich źródeł informacji. W sieci dużo rzeczy się pojawia, dużo rzeczy niezwiązanych z filmem i które tak de facto - nie są prawdziwe. T-700 choć pojawiał się w pierwszych fazach TS, to w ostatecznym obrazie się nie pojawia i nie można go stawiać pełnoprawnie obok reszty modeli. Podobnie jak w T2-3D, w ostatniej scenie pojawia się olbrzymi pająk - o nim co prawda jest strasznie mało informacji, ale nie zalicza się go do kanonu Terminatorów, a na pewno nie ma jego figurki ;-)

9

Wiec Zamykamy ten temat.Ale fajnie by bylo zobaczyc go w Terminator 5 big_smile .