1

Temat: Alternatywne zakończenie "Terminatora" ;)

Nie wiem czy ktoś z was widział ten filmik, ale polecam:
http://www.youtube.com/watch?v=iAwbRsNmMB8

Przyznajcie - trochę śmieszne. smile Gdyby nie "Terminator 3" to nikt by na to nie wpadł oczywiście. James Cameron tego nie przewidział chyba. Ale nasuwa mi się pytanie. Czy Terminator z z części pierwszej też mógł mieć taką baterię atomową, która wybucha? Widzieliśmy pokaz tych możliwości właśnie w T3 gdzie Arnold raz wyrzucił tę baterię na pustkowiu a drugi raz wysadził T-X. W ogóle co o tym sądzicie?

2 (edytowany przez Juby 2011-12-21 13:59:29)

Odp: Alternatywne zakończenie "Terminatora" ;)

Sądzę, że T3 jest bardzo głupiutkim filmem. T-800 według filmów Camerona ma JEDNĄ baterię, nie dwie jak było to przedstawione w filmie Mostowa, w dodatku, gdy T-850 wyjął swoją drugą uszkodzoną baterie do zniszczenia T-X w finale Buntu Maszyn to czy nie powinien natychmiastowo przestać funkcjonować (bo co go zasilało)? tongue

A filmik słaby, mało śmieszny i kiepsko zmontowany.

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

3

Juby napisał/a:

Sądzę, że T3 jest bardzo głupiutkim filmem. T-800 według filmów Camerona ma JEDNĄ baterię, nie dwie jak było to przedstawione w filmie Mostowa, w dodatku, gdy T-850 wyjął swoją drugą uszkodzoną baterie do zniszczenia T-X w finale Buntu Maszyn to czy nie powinien natychmiastowo przestać funkcjonować (bo co go zasilało)? tongue

A filmik słaby, mało śmieszny i kiepsko zmontowany.

Mało śmieszny? Moim zdaniem jest to najzabawniejsza część całej sagi. Dobrymi przykładami są następujące sceny :
1) T-850 wychodzi z wieczorka panieńskiego, zbliżenie obrazu na jego chłodną twarz i założenie zabawnych okularów z oprawkami w kształcie gwiazd pięcioramiennych;
2) Scena w magazynie schronu przeciwatomowego, T-X (jako mniejszy fizycznie cyborg) wlatuje przez drzwi małym helikopterem, niedługo potem w ten sam sposób dostaje się tam starszy T-850, tym razem powietrzny wehikuł jest znacznie większy (tak jak i sama maszyna z przyszłości);
3) Złapanie pocisku w zęby w kapliczce na cmentarzu;
4) Terminator, model 850, wsiada do pędzącego z maksymalną prędkością wozu weterynaryjnego, który dotąd prowadził John Connor, maszyna jak gdyby nigdy nic mówi : '' posuń się ''.

Zapanowała moda na krytykowanie filmów, w których roi się od efektów animacji komputerowej... Nie wszystkie są złe. Zgadzam się, że film pozostaje w tyle za 1 i 2 (4 wg. uznania), lecz która kontynuacja jest w stanie wyprzedzić pierwszą część? Nie spotkałem się dotąd z takim przypadkiem.

Poza tym na film patrzę przez pryzmat gołych pośladków T-X, więc moja ocena faktycznie może nie być obiektywna. big_smile

Pozdrawiam - Cyborg.

Jestem organizmem cybernetycznym. Pojęcie ' cyborg ' oznacza pół człowieka - pół maszynę. W moim przypadku maszyna odnosi się jedynie do sfer psychicznych, natomiast człowiek - fizycznych. Zachowując się i żyjąc jak terminator można osiągnąć bardzo dużo.

4 (edytowany przez Juby 2011-12-29 16:28:25)

Ale ja napisałem, że filmik, do którego link podał Axelio jest mało śmieszny, a nie T3! big_smile

THE TERMINATOR

5

Wszystko przez te pośladki! lol

Jestem organizmem cybernetycznym. Pojęcie ' cyborg ' oznacza pół człowieka - pół maszynę. W moim przypadku maszyna odnosi się jedynie do sfer psychicznych, natomiast człowiek - fizycznych. Zachowując się i żyjąc jak terminator można osiągnąć bardzo dużo.

6

Nie winie cię, mnie też prześladują po nocach! wink

THE TERMINATOR

7

Cyborg napisał/a:

Mało śmieszny? Moim zdaniem jest to najzabawniejsza część całej sagi. .

Pytanie tylko Cyborg czy tego właśnie oczekujemy od Terminatora.. Czy Terminator powinien być śmieszny?

John Connor gave me a picture of you once. I didn't know why at the time. It was very old - torn, faded. You were young like you are now. You seemed just a little sad. I used to always wonder what you were thinking at that moment. I memorized every line, every curve. I came across time for you Sarah. I love you; I always have.

8

No właśnie.

I witaj Kaylah, tak myślałem że z wykonanych przeze mnie awatarów wybierzesz właśnie ten. wink

THE TERMINATOR

9

Juby napisał/a:

I witaj Kaylah, tak myślałem że z wykonanych przeze mnie awatarów wybierzesz właśnie ten. wink

Witam, witam! wink
A któryż by inny? lol wink

John Connor gave me a picture of you once. I didn't know why at the time. It was very old - torn, faded. You were young like you are now. You seemed just a little sad. I used to always wonder what you were thinking at that moment. I memorized every line, every curve. I came across time for you Sarah. I love you; I always have.

10

http://www.youtube.com/watch?v=DLQCs1YZPPY
to jest całkiem niezłe - Scareface rozwala terminatora tongue