Temat: T-1000 vs Iron Man

Kto by wygral T-1000 czy Iron man

Moim zdaniem T-1000 by wygral Iron man moze i jest wytrzymaly ale nie zniszczy terminatora z plynnego metalu. wink
pozdro

2

Odp: T-1000 vs Iron Man

Agree. Założyłem tamte dwa tematy , aby rozruszać, forum, ale co ma Iron Man do terminatorów? Ten temat to już przesada (zrozumiałbym jeszcze T-800 vs Marcus).

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

3

Z pewnością byłby to ciekawy pojedynek, ale do takich rozważań powinno się utworzyć jeden temat, bo powoli zaczynamy mieć do czynienia ze spamem. smile

Iron Man jest szybki, lecz tylko dzięki swemu prototypowemu egzoszkieletowi, wewnątrz zaś siedzi zbyt pewny siebie człowieczek. Moim zdaniem T-1000 dałby radę jednym ciosem przebić źródło energii Iron Mana, a następnie uśmiercić właściciela, w końcu ten system był mu potrzebny, by żyć.

Jestem organizmem cybernetycznym. Pojęcie ' cyborg ' oznacza pół człowieka - pół maszynę. W moim przypadku maszyna odnosi się jedynie do sfer psychicznych, natomiast człowiek - fizycznych. Zachowując się i żyjąc jak terminator można osiągnąć bardzo dużo.

4

Gieferg - mówisz o scenie, gdzie na T-800 spada samochód?

5

Nie, tam był T-600, on mówi o walce finałowej. Tylko, że ta nie odzwierciedla poprawnie tego starcia. Marcus zniszczył T-800 w bardzo głupi sposób. tongue

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

6

W sumie pomyślałem, że jako iż bez sensu zakładać tysiąc wątków coś tam vs T-800 (czy inny model), więc może tu będziemy takie rzeczy omawiać? Przy okazji temat zyskałby większy sens niż parę postów i koniec..

7

jak na moje to temat bez sensu
t800 vs godzilla
t-1000 vs jackie chan
t-1 vs kermit żaba ... itp

8

Stoki napisał/a:

jak na moje to temat bez sensu
t800 vs godzilla
t-1000 vs jackie chan
t-1 vs kermit żaba ... itp

Mając na myśli takie pojedynki miałem na myśli wrogów z podobnej tematyki do terminatora.

9

Coś w stylu Nexus 6 z Blade Runner vs T-800 ?

10

A może RoboCop VS T-800 ?
Ciekawe kto by wygrał
Albo Transformers VS T-1000 ?
Lub jeszcze Predator VS T-1000 ?
I na koniec robot z krótkiego spięcia VS T-1000 .
HA HA HA .

11

wyczuwam ironię tongue
niepotrzebnie zupełnie tongue