76

Odp: Komentarze odnośnie strony

Możesz nawet zablokować moje konto jak już poczułeś się tak pewnie wink . Przez Ciebie to forum zdechnie i tyle ... No ale w końcu to twoje forum , miłej zabawy ...

77

Btw. Ten cały mbm to pierwsza zarejestrowana osoba od ponad tygodnia , cool . Forum bez userów to świetne forum ..

78 (edytowany przez Goro Gondo 2012-07-18 12:21:48)

Przykro ci z powodu osoby, przez którą traciłbyś innych userów i wysłuchiwał sporów ? Powiedziałem mniej-więcej tak :"Axel, jeśli nie upomnisz Gieferga, to stracisz wiele osób na Rambo", bo ciągle powodował spięcia i czepiał się każdego zdania czy nawet zwykłego niedoinformowania. Jednak nie zdążyliśmy nic zrobić, bo sam sobie poszedł. W w sumie i dobrze. Nie wiem jak ty, ale ja wolę 10 miłych laików na forum, niż jednego obeznanego cwaniaka, przez którego prędzej czy później forum by ucierpiało. Temat w sumie niepotrzebnie poruszony, ale jak się okazało widać lubicie jak ktoś zgrywa ważniaka i wami dryguje;). Teraz następne kilka stron to pewnie będzie dyskusja na ten temat, ehh..

Edit:
Taki przykład, jak czytałem posty wczoraj, napisał coś, że nie ruszy Godzilli kijem ze szmatą czy jakoś tak i mógłbym ja na niego wyjechać, że bez guście, bo to klasyka itp. Ale PO CO ? Ale jakbym ja napisał, że nie lubię jakiegoś filmu ze Stallonem, czy nie wiem w czym on tam gustuje, to już by z mordą na mnie wyskoczył wink.  Więc tak za przeproszeniem, po chuj taki user, co podpina się tam, gdzie nie trzeba i powoduje spory i spięcia.

79 (edytowany przez MBM 2012-07-18 13:24:03)

@Juby:

"Axel zawołał kogoś do poparcia"? :-) A po co Axelowi moje poparcie? Axel doskonale broni się sam, "bronią" go też inne serwisy i fora, które prowadzi. Ja wyłącznie zwracam uwagę na idiotyczność całej sytuacji: zamieszanie robi JEDEN niezadowolony, roszczeniowo nastawiony użytkownik, a redaktor serwisu - zamiast współpracować z adminem - staje po przeciwnej stronie barykady.

Napiszę krótko: Jeśli to forum zrazi do siebie potencjalnych użytkowników, to raczej nie brakiem shoutboxa czy przycisków BBCode, a wywlekaniem tutaj prywatnych rozmów i spraw, które powinny zostać załatwione w cztery oczy. Na forum publicznym, w kwestiach dotyczących działalności serwisu, redakcja powinna prezentować jedno, zgodne stanowisko (jeśli to niemożliwe - zachować dyplomatyczne milczenie), a nie załatwiać osobiste porachunki i wyzywać się od dupków i trolli. To istotniejszy wyznacznik profesjonalizmu niż ładna grafika czy jakieś wtyczki do punBB. A nawrzucać to sobie można na GG.

Jeśli chodzi o szatę graficzną - sprawa jest mi znana. W lutym Axel zaprezentował mi pierwszą szatę graficzną, dodając, że znalazł się chętny do prowadzenia serwisu. Niespełna miesiąc później, nie kryjąc zaskoczenia, napisał mi, że planujesz zmienić wygląd strony, a nawet masz już gotowy projekt. Axel jest osobą konsekwentną, lubi działać według przemyślanego planu, a nie zmieniać zdanie co dwa tygodnie. Jeśli dobrze pamiętam, wtedy również postanowił dać Ci wolną rękę, gdy chodzi o treść i zawartość strony. Zapewnia hosting, domenę, dba o forum. Czego więcej od niego oczekujesz?

80

"Teraz czekać na reklamę stronki , oraz zabrać axelowi pieczę nad forum (bo nic tu sie nie zmieni na lepsze . A kto stoi w miejscu ten sie cofa)" - Stoki

"Axel był przeciwny nawet nowej szacie graficznej strony głowenj bo uważał, że jak tamta była dobra, to po co robić lepszą" - Juby

Od takich tekstów się zaczęło - bezpodstawny, dziecinny atak. Nie bardzo wiem o co chodziło w nim.... Co Axel ma robić ? Nikt nie uzasadnił tego, a jedynie macie debile prentesję...  Według mnie jest OK, znaczy było, do póki nie zaczęło się wam nudzić...

81

@ MBM
Oczekuje tylko, że w końcu podejdzie do rozmowy ze mną z szacunkiem i szczerze wypowie się w sprawie nowego wyglądu strony. Ale tak jak i ty, nie chcę kontynuować tego wątku i tej całej nagonki (gdybym miał "moderatora" to najlepiej większość tu napisanych postów przekierowałbym do odpowiednich działów, bądź usunął za niezgodność z treścią tematu i tak też powinien zrobić Axel). Dlatego to mój ostatni post w tym temacie na długie tygodnie.

PS: Robisz dokładnie to samo co Goro Gondo wczoraj. Na twój zarzut o zmianę strony "za plecami" Axela, podałem ci tego powód pokazuąc ci zachowanie Axela wobec mnie, a ty zamiast zwrócić uwagę na jego słuszność/nie słuszność, olałeś to i przy tym oskarżyłeś mnie o wywlekanie prywatnych spraw, obrażanie admina od trolla i dupka (a ja go tak nie nazwałem, tylko napisałem, że w danej sytuacji tak się zachował a to co innego), przez co mogę "zrazić do siebie potencjalnych użytkowników". Właśnie dlatego nie będę tutaj dalej dyskutował, bo i ty i Goro już opowiedzieliście się za jedną ze stron i wszelkie argumenty odbijają się od was jak od muru. sad

PS2: Goro, nigdy nie widziałem, żeby ktoś opuścił jakieś forum z powodu Gieferga. Owszem, ma temperament i jest bezpośredni, ale wszystko w ramach dobrego smaku. A bez niego zawsze jest to jeden użytkownik forum mniej.

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

82

A teraz tak dla rozładowania emocji , których tu ostatnio nie brakuje , rozpocząłem prace nad reklamą i muszę wam powiedzieć , że to będzie mocne uderzenie . Juby , nie zabraknie również muzyczki granej na fortepianie . Ale całokształt zamierzam zrobić na ostro i dynamicznie . Będą krótkie ujęcia z wszystkich części terminatora i oczywiście screeny ze strony głównej jak i forum . Na końcu zamierzam wstawić tekst : "...zrobione przez fanów - dla fanów..." .
I jak ?

83

Brzmi zajebiście. Mam nadzieję, że będzie podnosić ciśnienie jak kinowy trailer "Terminatora 2", po którym od razu mam ochotę obejrzeć film. Czekam z niecierpliwością?

2 pytanka: Ile będzie trwać reklama? Będą napisy, czy lektor?

THE TERMINATOR

84

Jednak zdecydowałem się na napisy bo kiepski ze mnie lektor , nawet ze zmienionym głosem . Jeśli chodzi o czas trwania to planuję jakieś 30 sekund , ale zobaczymy .
Chcę zrobić zajebistą reklamę , zajebistej strony i forum .

85

Przepraszam Was wszystkich , ale miałem problemy z internetem i dlatego tak długo to trwa , ale obiecuję , że jutro zobaczycie reklamę .
Pozdrowienia .

86

Już jest jutro i nie ma. sad

THE TERMINATOR

87

Już się zrzuca na neta , cierpliwości . Nie sądziłem ,że tak mi się to posypie akurat w weekend.