1 (edytowany przez Goro Gondo 2013-02-18 14:09:07)

Temat: Gołota vs. Saleta.

Co myślicie o tym wszystkim? Ja jeszcze parę lat temu bym postawił na Gołotę, ale po jego ostatnich występach chyba nie ma na co liczyć. Chociaż wszystko może się wydarzyć, jak to sam Andrzej mówi wink. Moim zdaniem głupotą jest wprowadzenie opłaty 40zł, żeby zobaczyć walkę wink. Tym bardziej, że na niemieckich kanałach można oglądać za darmo, przynajmniej kiedyś jak była podoba sytuacja z opłatą, to znalazłem na jakimś niemieckim kanale.

2

Odp: Gołota vs. Saleta.

Ja myślę, że to cyrk na kółkach. Walkę obejrzę, ale nie wydam na nią 40 zł... bez przesady, ale nie warto wydawać 40 zł za starcie dwóch emerytów. Nie wątpię w to, że Gołota może jeszcze mocno uderzyć, może wiele ciosów przyjąć, ale to już nie ta szybkość i nie ta kondycja.
Moim zdaniem głupotą jest odstawianie szopki z powodu walki. Chcą walczyć? Ok, niech się umówią prywatnie na walkę w jakimś małym klubie sportowym. Chcą przy okazji trochę dorobić do emerytury? No dobra, walczcie w telewizji, ale nie naciągajcie ludzi na dodatkowe 40 zł opłaty za średniej jakości widowisko i nie trąbcie, że to są "prywatne sprawy, bo on powiedział, że ja coś tam".
To duże chłopy, a nie dziewczynki, które się na siebie poobrażały i dlatego też muszą sobie dać po buziach.
Podsumowując: cyrk na kółkach i niewielka (nie oni pierwsi) kompromitacja obu zawodników.

T1: 10/10; T2: 10/10; T3: 2/10; T4: 6/10; T:SCC: 5/10

3 (edytowany przez Goro Gondo 2013-02-19 17:16:17)

Jak Gołota z Adamkiem, walka stulecia, a w końcu też cyrk wyszedł i jakiś idiota butelką rzucając pokazał pokaz polskiej kultury i szacunku. Takie walki to po prostu skok na kasę, gówno pokażą, a kupę zarobią wink

4

Dokładnie. Dlatego też ani myślę płacić złamanego groszka za walkę i raczej nikt z moich znajomych nie będzie płacił. Już lepiej wydać kasę na kebaba. Przynajmniej reszta zostanie tongue

T1: 10/10; T2: 10/10; T3: 2/10; T4: 6/10; T:SCC: 5/10