1

Temat: T5 trailer (Arnold, Furlong, Hamilton and Biehn)

Super filmik i aż szkoda, że to tylko fan trailer, bo wyszło genialnie!

http://www.youtube.com/watch?v=71hW3Q_L … e=youtu.be

John Connor gave me a picture of you once. I didn't know why at the time. It was very old - torn, faded. You were young like you are now. You seemed just a little sad. I used to always wonder what you were thinking at that moment. I memorized every line, every curve. I came across time for you Sarah. I love you; I always have.

2

Odp: T5 trailer (Arnold, Furlong, Hamilton and Biehn)

Genialnie? Zdecydowanie nie. Ale na pewno fajnie. Wykorzystane ujęcia, montaż, i udźwiękowienie zrobione zostało na poziomie. Niestety w scenie kiedy Linda mówi "Come with me if you want to live" i zaczyna w tle lecieć temat muzyczny Terminatora w jakiejś dziwnej aranżacji, kompletnie siada klimat i napięcie zwiastuna.

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

3 (edytowany przez MAL-FILM 2013-01-08 13:11:38)

Genialnie? Zdecydowanie nie.
Oczywiście , montażem można zmienić charakter filmu , a nawet go przekształcić w inny gatunek . Takich fan trailerów widziałem sporo i we wszystkich były wykorzystane sceny z terminatora 1 ,2 ,3 i salvation , pomijając fakt , że w tych zwiastunach pojawiają się jeszcze różne krótkie wstawki z innych filmów o podobnej tematyce .Prawdziwy fan trailer powinien powstać z kreatywności fana , a nie z posklejaniu paru gotowych ujęć filmu . Ja jestem wielkim fanem tej serii i staram się stworzyć swoją własną wizję , którą zobaczycie w nowej reklamie już wkrótce . Zatem jak by nie było to i tak czekam na 5-tkę .
A trailer spoko .

4

Faktycznie genialny to może i nie, ale mnie się bardzo spodobał. Przyznaję rację, Come with me... Sarahy niestety trochę łamie całe napięcie, ale i tak wypada to dobrze. Fajne, fajne big_smile

5

Zapomniałem dodać: Skąd pomysł na to aby Universal i Lightstorm robiło T5? Przecież żadne z tych wytwórni nie ma praw do Terminatora. tongue

THE TERMINATOR

6

Arnold potwierdza swą obecność w Terminatorze:

http://www.theterminatorfans.com/arnold … on-camera/

7

Dla  mnie genialne pod względem wykonania, ja tak nie potrafię i raczej nie zanosi się żebym kiedykolwiek potrafiła, ale doceniam pracę i wkład w to włożony.. Wyszukanie filmów, dobór odpowiednich scen, zmontowanie tego w jedna logiczną, i na prawdę sensowną całość.. Wiem jak to jest, sama robię przecież fanarty.
Dla mnie bomba. Wyszło super. Wiadomo, że nie zawsze się da wszystko ułożyć idealnie (to przecież fan, a nie reżyser), ale wielkie brawa dla autora.

Wiadomo, że to nierealny scenariusz i obsada, no ale pomarzyć można, nie? ;-)

Tak czy inaczej jesteśmy skazani na to, co nam "zaserwuje" czcigodne Hollywood, kiedy w końcu łaskawie wypuści T5.. Oby tylko potem nie okazało się, ze ten krótki trailer jest lepszy od całego oryginału tongue (czego ani sobie ani Wam kochani nie życzę..)

John Connor gave me a picture of you once. I didn't know why at the time. It was very old - torn, faded. You were young like you are now. You seemed just a little sad. I used to always wonder what you were thinking at that moment. I memorized every line, every curve. I came across time for you Sarah. I love you; I always have.

8

darth_konio napisał/a:

Arnold potwierdza swą obecność w Terminatorze:

http://www.theterminatorfans.com/arnold … on-camera/

Potwierdza to nie pierwszy raz. Szkoda tylko, że T5 jest nadal tylko projektem w fazie planów i nie ma nawet scenariusza. sad

THE TERMINATOR

9

Kaylah napisał/a:

Dla  mnie genialne pod względem wykonania, ja tak nie potrafię i raczej nie zanosi się żebym kiedykolwiek potrafiła, ale doceniam pracę i wkład w to włożony.. Wyszukanie filmów, dobór odpowiednich scen, zmontowanie tego w jedna logiczną, i na prawdę sensowną całość.. Wiem jak to jest, sama robię przecież fanarty.
Dla mnie bomba. Wyszło super. Wiadomo, że nie zawsze się da wszystko ułożyć idealnie (to przecież fan, a nie reżyser), ale wielkie brawa dla autora.

Wiadomo, że to nierealny scenariusz i obsada, no ale pomarzyć można, nie? ;-)

Tak czy inaczej jesteśmy skazani na to, co nam "zaserwuje" czcigodne Hollywood, kiedy w końcu łaskawie wypuści T5.. Oby tylko potem nie okazało się, ze ten krótki trailer jest lepszy od całego oryginału tongue (czego ani sobie ani Wam kochani nie życzę..)

Ale pięknie napisane , aż przeczytałem to 5 razy pod rząd . Najbardziej podoba mi się " kochani " , ślicznie , ślicznie , zaglądaj częściej kochana smile

10

Te "kochani" tak słodko brzmi, co nie? big_smile

Co do zapowiedzi projektów właśnie, na pewno jakieś sceny do któregokolwiek z w/w projektów są kręcone, mam nadzieję, że Conan, bo szczerze powiedziawszy - na to bardzo czekam. Jest jeszcze ten film ze Stallone, co uciekają z więzienie, mam nadzieję, że i to w tym roku zobaczę! big_smile

11

Z całym szacunkiem ale w kręgach terminatorowców jest bardzo mało kobiet , a jeżeli są to jest tak miło jak mówią" kochani " , pisane  na klawiaturze przez kobietę pięknymi i zgrabnymi paluszkami . Po prostu aaaahhhh !

12

Awww... już dawno mnie tak miło nie potraktowano.. Dzięki chłopcy! ;-)

MAL-FILM napisał/a:

Ale pięknie napisane , aż przeczytałem to 5 razy pod rząd . Najbardziej podoba mi się " kochani " , ślicznie , ślicznie , zaglądaj częściej kochana smile

Z wielką przyjemnością Mal wink

hapol napisał/a:

Te "kochani" tak słodko brzmi, co nie? big_smile

Co do zapowiedzi projektów właśnie, na pewno jakieś sceny do któregokolwiek z w/w projektów są kręcone, mam nadzieję, że Conan, bo szczerze powiedziawszy - na to bardzo czekam. Jest jeszcze ten film ze Stallone, co uciekają z więzienie, mam nadzieję, że i to w tym roku zobaczę! big_smile

Ja też czekam na te filmy. Najchętniej to nie wychodziłabym z kina! wink

MAL-FILM napisał/a:

Z całym szacunkiem ale w kręgach terminatorowców jest bardzo mało kobiet , a jeżeli są to jest tak miło jak mówią" kochani " , pisane  na klawiaturze przez kobietę pięknymi i zgrabnymi paluszkami . Po prostu aaaahhhh !

I tego właśnie nie rozumiem.. Dlaczego tak mało? To przecież taki świetny film! A moze to ja jestem jakaś nienormalna? (tzn. jako kobieta?) Powiem tak, filmy sci-fi zawsze mnie pasjonowały, wychowałam sie na Gwiezdnych Wojnach (oryginałach) i filmach kina akcji. W Terminatorze zakochałam sie od pierwszej chwili, choć zaczęłam późno, od T2 (którego długo nie mogłam obejrzeć zakończenia tongue) Zawsze wolałam to od łzawych romansideł czy głupich komedyjek romantycznych.
I NIE ŻAŁUJĘ! smile

Dziękuję za komplement kochani big_smile

13

To jest tak, że dużo osób, nawet facetów - nie rozumie fenomenu Terminatora, dokładnie obmyślonego scenariusza i genialnie zrealizowanej reżyserii big_smile

Poza tym, należy pamiętać, że z Terminatorem wiąże się nieodłącznie Arnold Schwarzenegger, a to u większości osób wywołuje uśmiech, bo sądzą, że to tylko mięśniak, który nic nie potrafi. Niewiedza ludzi w tym temacie jest porażająca i w sumie wcale mnie nie dziwi w erze Justyna Bibera i temu podobnych.

Sami sprawdźcie, powiesz Terminator, nikt nie myśli o niczym innym, jak tylko o Arnoldzie, a dalej ta myśl kieruje ich w stronę innych filmów z nim i kolejnego niezrozumienia, dalej myślą o sterydziarzach i znów śmiech... Może dlatego kobiet jest tak mało. Mimo wszystko, dzięki takim stereotypom - kto jest prawdziwym fanem, od razu to widać, tutaj nie można być sezonowcem jak w przypadku Barcelony...

14

Dokładnie. Ale Terminator to nie tylko Arnold. To też przecież Linda, Furlong no i Biehn! Ja jestem zagorzałą fanką Biehna i zawsze wkurzało mnie kiedy ktoś pytał o mojego ulubionego aktora, a kiedy wymieniałam nazwisko (które zwykle też im nic nie mówiło) i dodawałam Terminator, to kojarzyli tylko Arnolda właśnie! O dziewczynach w ogóle nie wspomnę, że nie kumały czaczy ni w ząb. tongue

Tak, teraz to same "plastiki".. wszędzie. sad

A Terminator jako film jest GENIALNY! Ten pomysł.. no i wizja.. Wciąż cholernie aktualna! (nie mówię tu o podróżach w czasie oczywiście, ale o całej reszcie) A wykonanie? Kurde, żaden inny film mnie tak nie rusza po tylu latach jak T1 i T2! Wiem, że teraz można z animacją komputerową robić cuda wianki, ale jak się nie ma pomysłu, to efekty to nie wszystko - zwykle odbiera się to jako przerost formy nad treścią. A tu jest inaczej. Można oglądać w nieskończoność i nigdy się nie znudzi! Prawdziwy fenomen.. Cameron jest genialnym reżyserem i jak dla mnie to jego najwspanialsze dziecko.

A tak w ogóle 1000 razy wolę stare filmy z lat 80 i 90tych od niektórych dzisiejszych superprodukcji. Tamte filmy miały "duszę" i jakby na to nie patrzeć były lepsze, mimo, ze już dzisiaj trochę naiwne.

15

Kaylah napisał/a:

O dziewczynach w ogóle nie wspomnę, że nie kumały czaczy ni w ząb. tongue

Tak, teraz to same "plastiki".. wszędzie. sad

nie kumać czaczy ni w ząb - smile jeszcze nie słyszałem takiego określenia , muszę to zapamiętać , podoba mi się .

co do " plastików " , to nie tylko dziewczyny są takie ale i zdarzają się też chłopaki " plastiki " . Wyglądają jak pedały i czasem myślę , że gatunek męski powoli wymiera jak patrzę na ich styl , solar , fruzury i miny gęby .

Ja tak samo wolę filmy z lat '80 , '90-tych niż niektóre dzisiejsze produkcje , do tej pory ściągam torrenty z klasykami . Znajomy jak zobaczył ile mam starych filmów na kompie to mnie wyśmiał bo dla innych liczy się chwytać same nowości .
Zbieram również figurki z filmów i na początku był śmiech , że zbieram zabawki , że mnie popier.....ło ale jak zobaczyli na żywo 18 centymetrowe postacie stojące na półce , wchodzili w zachwyt , że są zajebiste , że mam extra hobby , podniecali się nimi jak dzieci .
A terminator jest moim ulubionym filmem od dziecka , pamiętam jak pierwszy raz oglądałem ten film . Było to późno w nocy , miałem z 8-9 lat , jakoś tak bo to był '90 albo '89 rok . Więc w telewizji na Jedynce leciał The Terminator , wówczas Elektroniczny Morderca i tak mnie zachwycił ten film , że nie mogłem spać po nocach tak się bałem . I od tamtej pory terminator towarzyszy mi przez całe moje życie aż do dzisiaj . Zawsze będę fanem tego filmu , moja córka jak będzie miała więcej latek ( teraz ma 2,5 miesiąca ) nastawię ją na terminatora i pokażę ten film . Może ją zachwyci smile
Tak czy owak , chciałbym żeby następna część terminatora dorównywała potencjałem jedynce i dwójce .

i już

koniec smile

16

No ja właśnie "panów" też miałam na myśli.. wink))

Super hobby, serio! Zazdroszczę! Musi to super wyglądać! A dużo już tego masz?

Kocham stare filmy! I też zamierzam kolekcjonować właśnie klasyki. Sam powiedz jak to jest, ze te "starocie" można oglądać po kilkadziesiąt razy, a te nowości to nieraz tylko raz i to też nie zawsze da sie wytrzymać do finału.. Coś w tym jest.

Ja wyrosłam na Polonii 1, trylogii Gwiezdnych wojen i Indianie Jonesie, i filmach akcji. To chyba najbardziej mnie "ukształtowało". Terminatora zobaczyłam stosunkowo późno. Miałam chyba 15 lat (a może mniej) kiedy obejrzałam T2. To było coś! Aż mnie wgniotło w fotel. Ale ja strasznie przeżywam filmy i powiem szczerze, że nie byłam w stanie zobaczyć finałowego starcia. Zawsze oglądałam do momentu kiedy Arnold każe Johnowi uciekać z matką i idzie szukać T1000. Dla mnie to był już kres. Dłuuugo nie mogłam sie przemóc, żeby zobaczyć finał. A kiedy zobaczyłam oczywiście wyłam jak dziki bóbr! smile Pierwszą część zobaczyłam jakoś kilka lat później (rzadko ja wtedy puszczali w TV). Raz pamiętam jako małe dziecko przebudziłam się o północy a moi rodzice oglądali T1, sam finał kiedy T-800 pełzł za Sarą. Jezu! Jak ja się wtedy bałam!! Nie mogłam spać ze strachu! smile Później kiedy już zobaczyłam cały film (ładnych kilkanaście lat po tym) byłam jak zahipnotyzowana, Wszystkie inne filmy zeszły na dalszy plan. Duża w tym zasługa Biehna, no facet mnie zahipnotyzował i do dziś jestem po uszy zakochana w Kyle'u (mówię jak jest lol). Ale nie tylko to. Ten niesamowity klimat, nieubłagana wizja totalnej zagłady, świat po apokalipsie, no i ta pętla czasu.. Do dziś mnie to fascynuje. Dla mnie T1 i T2 nie ustępują sobie wzajemnie, tylko raczej sie uzupełniają. Co do innych części.. No cóż. T3 przemilczę, bo mnie zawsze krew zalewa, T4 poszło w Transformersy.. czy T5 będzie lepsze? Oby. Ale obawiam sie, ze najlepsze części już dostaliśmy. Innymi słowy "lepiej już było" tongue

big_smile Pozdrowienia dla małej przyszłej fanki T! (w co nie wątpię)

17

SUUUUPERRRRR SĄ!!!! Genialne! smile dzięki za udostępnienie

Rany, ależ słodziak! Prześliczna! Gratulacje szczęściarzu! :-)

18

Sporo się ktoś napracował przy tym trailerze, choć theme z terminatora mógł być w lepszej wersji.

Córeczka też fajna wink

T1: 10/10; T2: 10/10; T3: 2/10; T4: 6/10; T:SCC: 5/10

19 (edytowany przez MAL-FILM 2013-01-12 18:11:33)

Olagfigh napisał/a:

Sporo się ktoś napracował przy tym trailerze, choć theme z terminatora mógł być w lepszej wersji.

Córeczka też fajna wink

każdy taki montaż filmowy jest czasochłonny i trudny bo trzeba przygotować sobie ujęcia , połączyć je , trzeba zgrać dźwięk i również go zmixować , przygotować trzeba też muzykę , później określić tempo filmu , zsynchronizować obraz z dźwiękiem i na końcu pozostają poprawki kosmetyczne , które można zmieniać w nieskończoność bo za każdym razem twórca wpada na inny pomysł i przerabia film . Więc jakby nie było to zawsze montażysta będzie nie do końca zadowolony ze swojego dzieła bo za jakiś czas pomyśli , że mógłby to zrobić troszkę lepiej ale już się nie chce .
Fan trailer jest fajny i widziałem sporo takich filmików ale nic nowego nie wnoszą .

dzięki smile

20

MAL-FILM napisał/a:

A oto moja córeczka :
http://www.youtube.com/watch?v=c5l3q2pm … e=youtu.be

.........chwilowy odskok od tematu.............=)

Szczerze, to córka taka, jak każda inna tongue ja swojej nie mam, żadnych dzieci (póki co) i dla mnie to dziecko, jak każde inne ;-) Ładne? No tak, ładne! Ale dla swojego ojca, najśliczniejsza na świecie. Wybacz MAL-FILM, ale wolę być szczery niż poprawny politycznie ;]

Za to żonę masz piękną - choć widać ja niewiele, to jednak dojrzałem ją ;-)
I oczywiście, gratulację szczęśliwej rodziny! big_smile