1 (edytowany przez Goro Gondo 2012-11-24 10:22:00)

Temat: Mortal Kombat

Mortal Kombat: Film jest dość fajny, choć osobiście go nie uwielbiam. Kilka postaci było naprawdę bardzo ciekawych i nieźle zagranych (m.in Kang), ale kilka irytowało mnie - konkretnie to Johnny Cage i Sonia. Muzyka jest naprawdę niesamowita. Efekty specjalne takie sobie, w sumie mogą być, ale największy plus to walki - są znakomite. 5/10.

Mortal Kombat 2 - Unicestwienie: Ten film to jeden wielki syf - opening zaczyna się ładnie, jest już ta nadzieja, że będzie nieźle, a tu już pierwsza scena nowego wątku jest koszmarna!. Ci spadający wojownicy z nieba, koszmarne CGI i w ogóle fatalnie nakręcone. Postacie i aktorstwo są tragiczne, choć aktorka, która gra Sonię jest ładniejsza, niż ta z pierwszej części, co nie zmienia faktu, że gra fatalnie. Nawet Robin Shou nie dał rady, widać jak wszystko jest źle zrobione, to i niezły aktor zagra źle. Walki są tragiczne, statyści i aktorzy biegają i latają w cały świat, kurde, a w jedynce tak dobre walki były! Efekty fatalne, tak samo jak fabuła, scenariusz i wszystko inne. W tym filmie wszystko jest złe, koszmarne i badziewne. 1,5/10

2

Odp: Mortal Kombat

Co do "Mortal Kombat 2" to polecam obejrzeć tę oto video-recenzję w wykonaniu Nostalgia Critic'a, który ostro ale i zabawnie skomentował cały film. Recenzja jest z polskimi napisami.

część 1: http://www.youtube.com/watch?v=Egp_-4APNjw
część 2: http://www.youtube.com/watch?v=RGatQtqg3x0
część 3: http://www.youtube.com/watch?v=xeYYleGLEq4