Temat: Gremliny

Gremliny 2 - Widowisko jak Aliens w stosunku do Alien. Wszystkiego jest więcej i z rozmachem. Film naprawdę fajnie się ogląda, miło, z zaciekawieniem i zainteresowaniem. Jedynie akcentów komediowych jest za dużo zdecydowanie, choć niektóre naprawdę rozwalają. Niemal wszystkie bawią, ale po prostu część jest zbyteczna smile. Efekty specjalne na bardzo dobrym poziomie, a desing niektórych Gremlinów niesamowity np. ten z odnóżami pająka czy ze skrzydłami nietoperza. Tempo też jest niezłe, muzyka dobra, no, ale wiadomo, kto robił wink. Nieco za dużo komedii i wątku familijnego (laboratorium, zły doktorek, eksperymenty na zwierzętach - chyba czuć rękę Spielberga), ale po za tym OK i film do tej pory stanowi nie lada zabawę. 6/10

Jedynkę muszę sobię przypomnieć. Jedne z pierwyszch serii/filmów jakie w życiu obejrzałem, obok Kevina to był gdzieś tak koniec lat 90, początek 2000. Chyba jak wchodziły TVNy i Polsaty, bo pamiętam, że to jakaś telewizja zaczynała nadawać czy coś i cała rodzina oglądała.

2

Odp: Gremliny

Gremliny...hmm , film familijny , komedia rodzinna . Dobry pomysł i fabuła , całkiem śmieszny .
Osobiście wolę Crritersów . Film bardziej mroczniejszy jak gremliny , wątki komediowe są w ilości umiarkowanej .
Ale Gremliny zawsze lubiłem bo śmiesznie wyglądają smile

3

Odp: Gremliny

W sumie MAL-FILM napisał wszystko, co chciałem na ten temat napisać tongue
Czy ja mam rozdwojenie jaźni? big_smile

Faktycznie, Gremliny są fajne i niektóre akcję są rewelacyjne, jak ta kończąca cały G2 wink A Crriters? Miażdży Gremliny big_smile

http://seemslegit.com/_images/031a46c33aa36c4248e7f6d8ab40d918/1228%20-%20critters%20gremlins%20movies.jpg