1

Temat: Maszyny z Terminatora, które działają

A zresztą, co ja tam będę mówił - zobaczcie sami smile
http://www.wykop.pl/link/1239219/hunter … erminator/

Przypomnijcie mi, bo zapomniałem - to latające coś występowało tylko w pierwszej części Terminatora czy w kolejnych także?

2

Odp: Maszyny z Terminatora, które działają

Było w każdej (tylko w 3 i 4 zmieniało wygląd).

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

3

To " Hunter-Killer " .

4

Dobre!
Chociaż nic niezwykłego. Konstrukcja czegoś takiego nie jest aż tak skomplikowana. Moi znajomi z AGH sami skonstruowali cztero-śmigłowca, gdzie parami występowały śmigła przeciwstawne. Koszt czegoś takiego wyniósł och jakieś 3000PLN, do tego, jak na konferencji się coś uszkodziło naprawili to za pomocą gąbki, taśmy izolacyjnej i kartonika po pizzy, zatem nie jest to mega skomplikowane. tongue
W tym wypadku, nawet sami możecie coś takiego wykonać. Jak? Bardzo prosto - kupić model śmigłowca, ściągnąć obudowę, zważyć, policzyć środek ciężkości i w podobny sposób wykonać obudowę od myśliwca Sky-Netu czy czegokolwiek chcecie, najlepiej z materiału lekkiego, ponieważ w modelach używany jest plastik bądź tworzywo węglowe. Zamontować i gotowe! wink ja się w to nie bawię, bo nie mam ochoty wydawać pieniędzy na model, poza tym nie mam warunków, aby czymś takim się bawić, ale ci moi znajomi przyczepili kamerkę i obserwowali panny w akademikach! ^^