Temat: Co się podobało w Buncie Maszyn ?

Mimo , że jest tyle złych opinii na temat tej części to jednak można dostrzec w tym filmie coś co się podobało i dlatego chciałbym się z Wami podzielić " co mi się podobało w Buncie Maszyn " .
Masakra z dźwigiem , to jest pierwsze co przychodzi mi napisać i pewnie nie mnie pierwszemu . Dobra akcja smile
Za dużo to tutaj nie napiszę . smile
Walka wręcz obu terminatorów w łazience była jeszcze dobrze zrealizowana , było na co popatrzeć .
No i wjazd helikopterów do bunkra , czyli końcówka filmu była zrobiona ciekawie .
Oczywiście są jeszcze w filmie szczegóły i króciutkie momenty , które mi się podobały , a mianowicie :
- T-1 , rozwalający ludzi i konfrontacja z T-800.
- Prolog Johna na samym początku filmu i obraz wojny ludzi z maszynami .
- Słynny tekst , który mnie bawi w każdej części - " get out " . smile , jest to krótkie zdanie , a jakie stanowcze i dosadne .
- Arni obdarty za skóry , to już klasyka .
- moment , w którym w bazie wojskowej skynet przejmuje władzę .
- TX przebija ręką fotel kierowcy w wozie  , a tym samym też ciało policjanta .
- TX złapana przez wielki magnez i moment rozpuszczania jej skóry przez te siły .
- Ucieczka karawanem i walka na dachu tego pojazdu gdzie w ostateczności TX zostaje zrzucona na ziemię w wyniku przejechania pod naczepą ciężarówki .
To chyba wszystko co mi się podobało w tej części . smile

2

Odp: Co się podobało w Buncie Maszyn ?

Nie wiem po co zakładasz oddzielny temat o tym skoro już jest temat o opiniach o "Terminatorze 3":
http://forum.terminator.pl/viewtopic.php?id=112

Przekopiuj tam posta, bo na tym forum nie ma póki co możliwości przenoszenia postów.

3

Odp: Co się podobało w Buncie Maszyn ?

Opinie na temat tej części są zazwyczaj pozytywne i negatywne , a w tym wątku chciałem wymienić tylko jej zalety .
Ale jak chcesz żebym przekopiował posta to nie ma sprawy .