26

Odp: Reklama strony i forum

hapol napisał/a:

Propozycje wysyłać na pocztę? big_smile

jak chcesz . Możesz oficjalnie wkleić tekst albo wysłać mi na pocztę jeśli nie chcesz aby propozycję ktoś inny przeczytał .
Twój wybór smile

p.s. - narazie jako pierwszy złożyłeś swoje zainteresowanie , więc Twój projekt powstanie w pierwszej kolejności smile

27

Fajnie big_smile
to zaraz coś nakminię i podeślę wink

28

Hmm... Na otwarcie theme z T1, tak bardzo delikatnie i scena przybycia Terminatora właśnie z T1, ale tylko do momentu opadnięcia dymu, jeszcze zanim Arnie wstał. Później scena, kiedy T-1000 wsiada do radiowozu i wpisuje coś na klawiaturze, niech w tym momencie pojawi się pasek adresu, w którym wpisuje www.terminator.pl. Następna scena to ta, w której zastępczy rodzice Johna wręczają T-1000 zdjęcie Johna, z tym że tą scenę trzeba wkleić na odwrót, żeby wyglądało, że to T-1000 wręcza coś jego rodzicom. Dalej scena, jak Todd idzie do garażu i mówi coś do Johna. Kolejna sena to kiedy John włamuje się, aby uzyskać kod pin - tylko nie wiem, która z dwóch scen w T2 będzie lepsza... sądzę, że ta w CDS. W tej scenie trzeba tylko wyciąć jak John otwiera sejf, to co wpisze na koniec tej sceny to z teledysku GNR "101". Później scena jak John ucieka przed T-1000, ale tylko fragmenty jak biegnie, dalej jak jest na motorze, później podczas jazdy samochodem (scena ucieczki z Pescadero). I na koniec cena, w której widać minę Johna, który widzi zjeżdżającego T-1000 z wiaduktu i tutaj scena z T3 jak Arnie wchodzi do Szpitala Zwierzęcego i mówi: It is time! I później pierwszy strzał Terminatora do T-1000 ze strzelby w T2 i na ekranie ląduje: www.terminator.pl

Jak będziesz potrzebował czegoś dokładniej, pisz big_smile
Wybacz, że trochę się namęczysz z klejeniem scen tongue

29

Fajny pomysł smile ciekawy smile
Ale mam parę pytań , mianowicie :" to co wpisze na koniec tej sceny to z teledysku GNR "101".
                                                    - o co chodzi z tym wpisem z Gunsów ? Musisz to jaśniej opisać
I jeszcze później opisujesz , że Connor ucieka na motorze , zaraz potem samochodem - czy to ma być ciągłość scen jedna po drugiej ?
No i jak  T - 1000 zjeżdża z wiaduktu i po tym ma być scena jak Arni wchodzi do kliniki dla zwierząt ?
Ostatnie pytanie : Arni mówi It is time i nagle strzela do T-1000 gdzie nieoczekiwanie Arni znalazł się w innym miejscu . Zamiast w klinice to w centrum handlowym . Czy tak ma być ? Czy dobrze rozumuję ?

dzięki hapol za zainteresowanie smile

30

Na początku teledysku Gunsów są wpisywane jakieś dane na kompie, i tam jest właśnie model, seria i te pierdoły, fajnie bydy było, że John niby wpisuje właśnie te dane.

Jeśli chodzi o sceny Johna w ruchu, to tak, niech te sekwencje będą po sobie zaraz. Niech to wygląda na to, że na prawdę się śpieszy big_smile

W tej scenie chodzi mi o minę Johna, on zrobił wtedy taką minę zdziwioną, ale w tej sekwencji nie pokazuj już jak T-1000 zjeżdża z wiaduktu, dalej właśnie John zdziwiony i lekko przerażony widzi jak Arnie idzie (tutaj ta scena w lekko zwolnionym tępie z T3 w klinice) i mówi It is time! I wtedy pada strzał ze strzelby i bach, www.terminator.pl big_smile

Rozumiesz teraz? big_smile

31

teraz wszystko jasne . O.k. Da się zrobić , w tle dam muzyczkę z T i będzie dobrze , no chyba , że chcesz coś innego .

32

No tak jak pisałem, theme z T1.
W sumie możesz dać You Could Be Mine w momencie, w którym wklejasz sceny z Johnem w ruchu, najlepiej ten fragment od 3:00 tam jest fajne nabijanie na bębnach, to powinno kilkadziesiąt sekund trwać i na koniec tekst Arniego It is time i strzał, żeby było słychać i cześć big_smile

33 (edytowany przez MAL-FILM 2013-01-07 19:23:13)

aha , to już wiem wszystko , ogólny zarys projektu jest już jasny . Postaram się zrobić dokładnie to co sobie wymyśliłeś . Ciekawe jak wyjdzie ?
Zmienię tylko końcówkę , Arni powie słowa - It is Time - ale w galerii handlowej .

34

Hmmm, w porządku big_smile

35

Oto wersja reklamy wymyślona przez hapol-a , mam nadzieję , że spełniłem oczekiwania .

http://www.youtube.com/watch?v=dFawKnLHIuY

36

Nooo Genialnie big_smile
Sam bym tego nie zrobił lepiej big_smile świetnie, że dołożyłeś trochę ujęć z T-1000, fajnie się to wkomponowało smile
Jestem dumny i wdzięczny big_smile

37

Fajne. smile Ogólnie dobry montaż scen. Tylko jedna rzecz, do której muszę się przyczepić. To jest za długie! wink Gdyby tę reklamę skrócić o połowę to byłoby git. Ewentualnie dodać więcej smaczków typu T-1000 wpisujący adres strony na klawiaturze. big_smile
Da radę MAL-FILM?

38 (edytowany przez MAL-FILM 2013-01-10 10:52:04)

Na filmiku T-1000 wpisuje adres strony , z resztą zajęło mi to 20 minut smile
Filmik jest pomysłem hapol-a , więc nie mogę go sobie przerabiać . Axel jak chcesz to daj propozycję własnej reklamy , a ja postaram się to zrobić . Możesz sobie wymyślić co chcesz ale bez przesady , np. nie stworzę Arniego jadącego na koniu smile

39

Po wpisaniu przez T-1000 adresu strony jest trochę za dużo ujęć z Johnem i jakimiś innymi pierdołami, jak jego rodzice. Poza tym nowa reklama wygląda zajebiście (jeszcze lepiej niż poprzednia)! Zwłaszcza początek jest kozacki (choć ujęcie z Arnim niepotrzebne i nie klei się z T-1000).

Swój pomysł opiszę tutaj bardzo dokładnie jutro, albo pojutrze. Długo nad tym myślę, bo chcę aby wyszło coś zajebistego, co będę mógł umieścić na stronie obok poprzedniej reklamy. Póki co mogę zdradzić tylko jedno - jeśli będziesz robił kolejny zwiastun wg mojego pomysłu to błagam, nie podpisuj, że jest on według mojego pomysłu tak jak dopisałeś hopola! tongue

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

40

Juby napisał/a:

Póki co mogę zdradzić tylko jedno - jeśli będziesz robił kolejny zwiastun wg mojego pomysłu to błagam, nie podpisuj, że jest on według mojego pomysłu tak jak dopisałeś hopola! tongue

o.k.

41

Axelio napisał/a:

Fajne. smile Ogólnie dobry montaż scen. Tylko jedna rzecz, do której muszę się przyczepić. To jest za długie! wink Gdyby tę reklamę skrócić o połowę to byłoby git. Ewentualnie dodać więcej smaczków typu T-1000 wpisujący adres strony na klawiaturze. big_smile
Da radę MAL-FILM?

Czyli, że moja nie jest zajebista? big_smile

Przecież wiem, że nie jest tongue

42 (edytowany przez MAL-FILM 2013-01-11 09:37:19)

A oto moja wersja reklamy . Na początku parę słów . Ten spot tworzyłem od podstaw przez 9 dni po 6 godzin dziennie - tak plus minus - . Animacja jest w 100% moja , dlatego hunter killer tak wygląda jak wygląda . Najdłużej zajęło mi stworzenie napisów wyświetlanych przed oczami terminatora , część tych treści zerżnąłem z T2 . Tworzenie korytarza , po którym się przechadza cyborg trwało 26 godzin , a jest to zaledwie 20 sekund filmu . Dlatego można sobie wyobrazić ile czasu zajmuje taka zabawa . Wszystkie dźwięki są moje i sam je stworzyłem . Celownik terminatora też jest taki , a nie inny bo już miałem dość i proszę nie mówcie żebym to poprawiał , można przyjąć , że to starszy model cyborga smile . Na koniec zostaje format filmiku , nie jest to 16:9 - wiem .
Miłego oglądania :

http://www.youtube.com/watch?v=DDOquyyzzj8

może sobie machnę jeszcze teledysk Alice In Chains - Rooster smile

43

Do połowy zajebiste (z oczu Terminatora), później takie sobie.

THE TERMINATOR

44

Bardzo fajny, niemniej jednak właśnie scena z korytarzem mogłaby być krósza, a dać właśnie jakiego cyborga wychodzącego zza rogu... Nie chce się narzucać, ale mogło by to wyglądać może lepiej wink

45

Mnie się podoba całe , pewnie dlatego , że włożyłem w to bardzo dużo pracy i trochę inaczej na to patrzę .
Myślałem żeby z animować terminatora ale stworzenie wirtualnego cyborga jest tak trudne , że prawie niemożliwe , nawet widać to po Hunter Killerze , że ma wspólne cechy maszyny z filmu ale nie jest w 100% podobny .
Zabawa z programami do grafiki 3D jest czasochłonna i bardzo trudna tym bardziej , że nie jestem w tym jakimś fachowcem tylko amatorem .
Może następnym razem zrobię coś lepszego ale na razie jest jak jest . Nadal odkrywam tajniki animacji 3D dlatego na tym spocie nie poprzestanę i efekty tej zabawy za każdym razem będą coraz to lepsze .

Dziękuję za opinię postronnych fanów , bo nie wszystko co Mnie się podoba , musi podobać się innym ...

46

Nie, nie. nie! Nie mówię, że filmik jest zły czy kiepski, tylko, że mogło by się coś tam dodatkowego pojawić. Rozumiem i zdaję sobie sprawę z tego, iż jest to trudne. Może istnieje jakaś technika kadrowania czy przycinania obrazu z filmu i dołączanie do niego animacji 3D, wtedy to co napisałem, było by łatwiejsze do zrealizowania.

47

Swój pomysł jednak podam później, bo pracuję i brakuje mi czasu na jego ukończenie. Na pewno napiszę w przyszłym tygodniu (do czwartku).

THE TERMINATOR

48 (edytowany przez MAL-FILM 2013-01-12 17:58:12)

hapol napisał/a:

Nie, nie. nie! Nie mówię, że filmik jest zły czy kiepski, tylko, że mogło by się coś tam dodatkowego pojawić. Rozumiem i zdaję sobie sprawę z tego, iż jest to trudne. Może istnieje jakaś technika kadrowania czy przycinania obrazu z filmu i dołączanie do niego animacji 3D, wtedy to co napisałem, było by łatwiejsze do zrealizowania.

spoko , można dodać sekwencje z filmu żeby wyglądało to lepiej smile

49

Juby napisał/a:

Swój pomysł jednak podam później, bo pracuję i brakuje mi czasu na jego ukończenie. Na pewno napiszę w przyszłym tygodniu (do czwartku).

czekam z niecierpliwością . W przyszłym tygodniu pracuję na popołudnie i też tak czasu nie będę miał ale w weekend owszem smile

50

W związku ze zlikwidowaniem strony głównej TERMINATOR.pl i rozerwaniu jej od forum Terminator.pl oraz zmianą wyglądu logo w/w forum , byłem zmuszony usunąć wszystkie reklamy strony , jak również filmiki z figurkami , w których znajdowały się elementy promujące forum TERMINATOR.pl z mojego kanału YouTube , a powód to brak aktualnego stanu rzeczy jaki ma miejsce od tego momentu .
Decyzja ta ma na celu NIE wprowadzać w błąd oglądających materiały reklamujące stronę i forum , ponieważ centrum fanów terminatora strony głównej TERMINATOR.pl już nie istnieje , a forum zmieniło swoje logo na starą grafikę , w związku z czym nie zgadza się to z aktualnym faktem stanu rzeczy .
Za wszelkie niedogodności i inne nieporozumienia z góry bardzo przepraszam .

MAL-FILM .