1 (edytowany przez MAL-FILM 2012-07-27 15:54:04)

Temat: Reklama strony i forum

Link do reklamy jest niżej

2

Odp: Reklama strony i forum

Powiem tak:
-Bardzo dobry montaż dźwięku, jedynie nie podoba mi się ten utwór grany na pianinie - spowalnia dynamikę tej reklamy
-Trochę wszystko takie długie. Nie można było tego skrócić chociaż o połowę? smile
-Napisy powinny być napisane czcionką Terminatora, a przed przecinkami nie powinno być spacji.
-Jakość urywków filmu w tle jest słaba, ale o to nie ma co się czepiać bo i tak nie zostały użyte do końca legalnie. wink

Skoro reklama już jest to pozostaje tylko ją rozpowszechnić i liczyć na odwiedziny nowych gości. A to, gdzie link zostanie wysłany to już zależy od Juby'ego. Od siebie dodam, że ostatnio informowałem jeszcze raz na filmwebie o naszej stronie i forum, ale nie wywiązało się to z jakimś specjalnym zainteresowaniem.

3 (edytowany przez MAL-FILM 2012-07-25 17:06:41)

Mogę skrócić długość , wyciąć pianino z filmu i wstawić coś innego , można zmienić także czcionkę ale urywki z filmów nagrywałem kamerą z monitora , także rewelacji nie będzie , chyba , że można zrezygnować z urywków filmu .
Chyba zrobię jeszcze raz tą reklamę , bo końcówka mi się nie podoba . Faktycznie trochę za długo trwa .

Juby , nie rozpowszechniaj jeszcze tej reklamy , bo robię następną o 100% lepszą , chociaż będzie podobna ale krótsza . Poprawiam jakość urywków filmów , także będzie o.k.

4 (edytowany przez MAL-FILM 2012-07-25 20:15:27)

Już się zrzuca do netu , poprawiona wersja reklamy . Niestety tylko czcionka jest " arial ", bo w terminatorze nie ma polskich znaków .

Poprawiona wersja reklamy :

http://www.youtube.com/watch?v=gW23Aq9H … ature=plcp

i taka już pozostanie.

5

Co do czcionki to ja bym pokombinował z dorysowywaniem ogonków w polskich znakach, albo w ogóle pisałbym bez polskich znaków. Ale skoro nie chcesz już tego zmieniać, to może tak zostać. smile
Czekamy na opinię Juby'ego.

Aha, mam pytanie: czy urywki z filmów tym razem także wrzuciłeś nagrane kamerą z monitora czy są to wycięte fragmenty bezpośrednio z filmów/zwiastunów?

6

Szkoda, że już została usunięta pierwsza wersja, więc skomentuję tylko tą drugą. A ta jest zajebista! ;D

Fajnie podstawiona muzyka, fajny montaż ujęć, dobre zachęcające do odwiedzenia nas nagłówki i ogólnie fajne pierwsze wrażenie. Zdecydowanie bardziej podoba mi się początek, bo im dalej tym trochę więcej błędów w tekście i na koniec za screenem strony i reklamą forum jest czarne tło, zamiast ognia jak na początku. Ale to mały detal.

Nie wiem, czego Axelio chce od czcionki. Dobrze, że wybrałeś coś prostego z polskimi znakami zamiast oryginalnej czcionki Terminatora, któa mogłaby być mniej czytelna (to chyba podstawowy Arial?). Jedynie tak jak on nie rozumiem skąd taka "dziwna" jakość fragmentów z filmu (jakbyś nagrywał telewizor kamerą). Ale ich dynamiczny montaż wszystko nadrabia.

Ogólnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Filmik bardzo mi się podoba i jeszcze dziś jak znajdę chwilę czasu to podam go w nowym newsie, dodam do działu "o stronie", a ciebie w twórcach serwisu. wink

PS: Nie rozumiem dlaczego to gdzie reklama zostanie wysłana zależy od Jubego? Myślałem, że wszyscy chcemy reklamować stronę i forum. Ja obecnie mam mało czasu, bo na weekend jadę do Wawy i ciężko będzie z dostępem do neta. Dzisiaj mogę to pokazać w kilku miejscach, w których reklamowałem już stronę w lutym, ale ciekawi mnie czy reakcja na nią będzie liczniejsza niż w tedy. tongue

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

7

Juby napisał/a:

Szkoda, że już została usunięta pierwsza wersja, więc skomentuję tylko tą drugą. A ta jest zajebista! ;D
Filmik bardzo mi się podoba i jeszcze dziś jak znajdę chwilę czasu to podam go w nowym newsie, dodam do działu "o stronie", a ciebie w twórcach serwisu. wink

Zrobione. wink

THE TERMINATOR

8

Pierwsza wersja reklamy była podobna tylko , że dłuższa dlatego postanowiłem ją zmienić .
Urywki z filmów nagrywałem kamerą , która rejestrowała obraz z monitora dlatego jakość jest taka jaka jest , ogólnie i tak udało mi się znacznie poprawić jakość tego obrazu , dobrze , że nie widzieliście jak to wyglądało przed korekcją .
Co do czcionki , to Juby ma faktycznie rację , zwykły ARIAL jest bardziej czytelniejszy jak inna czcionka , szczególnie wtedy jak napisy szybko się zmieniają .
A czarne tło za screenem forum i strony ( gdzieś środek filmu ) , umknęło mi to na uwadze ale przynajmniej wzrok widza jest bardziej skupiony na napisach , myślę , że dobrze się stało .
Już rozreklamowałem filmik w paru miejscach - jeszcze wczoraj .
O godzinie 21:30 ( jakoś tak ) wczorajszego dnia umieściłem filmik na youtube i do dzisiaj do 14:50 było już 66 wyświetleń. Dla mnie to sukces .
Pomyślę jeszcze o jakiejś innej formie reklamy strony i forum , trzeba działać .

9

Jeśli miałbym jakąś rzecz jeszcze wypomnieć w tej reklamie (co robię niechętnie, bo ta naprawdę mi się podoba - puszczałem ją sobie dzisiaj już 6 razy) to były by to nagłówki, a konkretniej to iż lepiej by było, gdyby wszystko było pisane wielkimi literami (czyli drukowanymi).

THE TERMINATOR

10 (edytowany przez MAL-FILM 2012-07-27 15:54:33)

Może i masz rację ale bardziej skupiałem się na montażu filmu , aaaahhhh , mogłem wszystko z dużej literki pisać .
Ale mimo wszystko to jest i tak szczegół . Ja oglądałem to już z 20 razy i jeszcze nie mam dość hi hi hi .
Aż mam ochotę zarzucić sobie terminatora na dvd .
.

11

Przenoszę dyskusję tutaj, aby nie robić niepotrzebnego offtopu w temacie o figurkach:

MAL-FILM napisał/a:

Jutro , tzn. w niedzielę zmontuję filmik z moją nową figurką i wrzucę na neta .
Przed filmikiem będzie króciutka reklama strony , która trwa 13 sec. i ją już zrobiłem .
Ujęcia z moim Arnim też już nakręciłem , wystarczy to zmontować i ..... miłego oglądania smile

O i to byłby dobry pomył z tą reklamą przed filmikami! Można zrobić całą serię podobnych filmików z kolekcjami figurek, DVD, plakatów itp rzeczy związanych z Terminatorem. To dobry pomysł na reklamę. Wtedy ktoś, kto na niego natrafi na youtube, to przejdzie na naszą stronę.
Dobrze by było MAL-FILM gdybyś podał adres serwisu oraz forum także w opisie filmiku. smile

Może warto dla czegoś takiego założyć oddzielne konto na youtube, gdzie wszyscy mogliby umieszczać takie nagrania z własnych kolekcji, ewentualnie innych filmów np. recenzji albo video-komentarzy o serii Terminator? Co wy na to?

12

Jestem za . smile
Każdy rodzaj reklamy jest dobry , a różne filmiki czy pokazy fotek z reklamą rzuca się w oczy i wcześniej czy później siłą rzeczy człowiek zapamięta nazwę forum i strony .

13

A, że się tak zapytam - jakiś baner albo coś jest dostępne na stronie? Wrzucił bym sobie na facebooka, tworzę właśnie też blog z figurkami własnej roboty więc i tam bym coś nie coś zamieścił.

14

Wieczorkiem wrzucę na neta filmik , który jest już gotowy .
Wkleiłbym go teraz ale muszę jechać z żoną na obiad rodzinny .
hapol , poproś Juby-ego to Ci prześle mailem baner .

15 (edytowany przez Juby 2012-09-23 13:50:54)

Nie muszę wysyłać na maila. Proszę, oto logo strony (bez tła, żebyś sam mógł sobie dopasować jeśli będzie ci potrzebne):

http://imageshack.us/a/img405/8444/logotpl.png

THE TERMINATOR

16

Wielkie dzięki!!

17

Właśnie się zrzuca do netu filmik z figurką . smile
hapol , reklamuj stronę smile
podaj link do swoich dzieł , z chęcią zobaczę co tam wyskrobałeś smile

18

Wiesz w porównaniu do wiary, np. z figurki.org to jestem cienki bolek, podstawówka i lepienie z plasteliny. Robię modele tak na 58mm i kurde kształty są za dobre, a tam wiara robi po 28mm i większość detali oddaje... Normalnie jak to widzę, to aż się wstydzę swoje pokazywać w internecie tongue

19

MAL-FILM - może wolisz jednak wrzucić to właśnie na konto youtubowe, którym mówiłem? Właśnie takie utworzyłem i może właśnie warto już wszystkie tego typu materiały na nim umieszczać? Jeśli tak, to daj znać - podam ci mailem jaki jest login i hasło do konta.

20

Axelio , może być . To dobry pomysł , żeby wszystko było w jednym miejscu .

21

hapol , nie ma się czego wstydzić smile

22

MAL-FILM napisał/a:

hapol , nie ma się czego wstydzić smile

Zobaczę po waszych reakcjach :d

23 (edytowany przez MAL-FILM 2013-01-04 09:10:27)

Tak sobie pomyślałem , że skoro nadszedł nowy rok i wraz z nim ponad 360 dni zabawy na naszym forum to w związku z tym mogłaby powstać nowa reklama strony i forum . A jeżeli mowa o nowej reklamie to chciałbym abyśmy wszyscy wspólnie ją zrobili . Otóż , dawajcie propozycje wyglądu spotu , a ja postaram się zrealizować każdy pomysł . Oczywiście wizji może być wiele i każdy chciałby zobaczyć swoją sugestię na ekranie dlatego spotów będzie wiele , a na końcu reklamy pojawi się autor pomysłu spotu .
Myślę , że to będzie fajna zabawa bo zobaczymy który pomysł będzie miał najwięcej wyświetleń w ciągu roku .
Postaram się zrealizować dokładnie to co chcecie dlatego potrzebuję szczegółowych opisów . Jeden user - jedna reklama , wielu userów - wiele reklam .
Zachęcam do ruszenia wyobraźnią i wszystkich do zabawy smile

Osobiście jestem w trakcie tworzenia nowej reklamy strony i forum , więc zajmie mi to trochę czasu bo wykorzystuję do tego celu również animację 3D , którą buduję od podstaw . Spot na pewno nie będzie trwał tak długo jak przy pierwszej wersji , będzie o wiele krótszy .
Ale mam dylemat co do czcionki .
I wszystko będę pisał z dużej litery smile

24 (edytowany przez MAL-FILM 2013-01-05 21:06:15)

Właśnie ukończyłem połowę pracy nad reklamą od strony animacji . Jeszcze pozostało mi wiele żmudnych i karkołomnych procesów twórczych w aplikacji 3D , a póżniej będę miał z górki . Rendering animacji , korekcja kolorów , montaż filmu i udźwiękowienie , no i parę efektów wizualnych , plus końcowe poprawki kosmetyczne i już .
Mam nadzieję , że do końca przyszłego tygodnia skończę smile

25

Propozycje wysyłać na pocztę? big_smile