1

Temat: Avatary i Sygnaturki.

Czyli wątek, który powinien znajdować się na każdym forum. Piszemy tutaj co mamy na awatarze i podpisach. Ja stworzyłem sobie Arniego z fotki promocyjnej do T2 (mój awatar jest dostępny także na stronie). W podpisie mam cytat ze zwiastuna pierwszego Terminatora ale już myślę nad zmianą (ale o tym pomyślę dopiero w sierpniu, bo chcę umieścić w podpisie link do listy moich ulubionych filmów, którą będę aktualizował w przyszłym miesiącu).

PS: Jestem grafikiem, więc stworzenie awataru to dla mnie pikuś. Jeśli ktoś nie może znaleźć nic fajnego wystarczy się tu odezwać. Np. MAL-FILM wypowiadasz się tu dość często a masz paskudny awatar (słaba jakość). Nie chcesz czegoś nowego? Wystarczy słówko. wink W razie gdybyś się zdecydował przygotowałem lepszą wersję twojego obecnego:

http://img193.imageshack.us/img193/3383/awdlamf.png

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

2

Odp: Avatary i Sygnaturki.

Ale fajne , faktycznie 100% lepsze . Podoba mi się  , kurde naprawdę jesteś cudotwórcą , no no , to już jest profesional Juby .

3

No to ustaw, będzie przyjemniej patrzeć z kim gadam. wink

THE TERMINATOR

4

i JAK ?

5

Zajebiście w mordę jeża. big_smile

THE TERMINATOR

6

a ja nie mam ani avatara ani podpisu big_smile . Może niedługo się to zmieni wink

7 (edytowany przez MAL-FILM 2012-07-16 20:33:01)

I jest tak jak chciałem w końcu . Zajebista rozdzielczość i Avatar , Juby jest fachowcem udowodnił to .
Juby  , dzięki za avatara , jesteś wielkim profesjonalistą .

8

Po blisko roku noszenia na awatarze mojej ulubionej fotki promocyjnej z T2 planuję zmianę. Mam już nową grafikę na oku do wykorzystania, ale wiążę się z tym problem - słabo wygląda, kiedy jest mała. Stąd moje pytanie do Axelio: Czy dało by radę zmienić na forum rozmiar awatarów do 150x150, albo chociaż do 120x120?

THE TERMINATOR

9

Pewnie, że można, ale nie uważasz, że rozmiar 100x100 to pewnego rodzaju standard na forach? Naprawdę tylko niewiele for zezwala na większy rozmiar avatara niż 100x100, aby nie robić syfu gdzie avatar jest większy niż sam napisany post.

10

Wiem, że to standard (znam nawet takie, gdzie maksymalny rozmiar to 80x80). Pytam tylko czy jest taka możliwość, nie oznacza to przecież, że zaraz wszyscy zmienią awatary na największe jakie się da. Jeśli nie chcesz zmiany to trudno, coś wymyślę (wiem, że nie jestem pępkiem świata).

THE TERMINATOR