1

Temat: wiek forumowiczów - ile masz lat ?

Tak z ciekawości wink . Ja jestem rocznik 1986 , dziś już takich kozaków nie robią haha

2

Odp: wiek forumowiczów - ile masz lat ?

1992. Niespełna dwa tygodnie po polskiej premierze T2. wink

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

3

Stoki , ale masz shiza . Pytanie " ile masz lat ? " , zadawało się dzieciakom na placu zabaw , kiedy sami byliśmy nie wiele więksi .
Tylko pamiętaj  ,  że nie zadaje się takiego pytania kobiecie bo się albo obrazi albo jej zatka kakao hi hi hi hi . Zresztą kobiety mają co roku zawsze tyle samo lat  .
Ale fanów terminatora jest z pewnością dużo więcej jak FANEK , zatem jeżeli jesteś taki ciekawy to ......aż wstyd się przyznać ale jestem '81 rocznik.

4

Wiem , wiem , shiz total na spontanie . Ale temat ma swój cel , który zachowam dla siebie big_smile

A co do kobiet to wiadomo ,ale w moim przypadku same zawsze mi to mówią tongue

5

Ja mam 10 lat.

6

Ja rocznik 96, 16.

7

Goro Gondo , bez obrazy ale myślałem , że jesteś starszy troszkę , miło czyta się Twoje posty i na tej podstawie wyobrażałem Ciebie jako bardziej dwudziesto paro latka .
Chłopie , jeszcze całe życie przed Tobą , baw się i szalej póki możesz bo jak przyjdzie żona to wszystko się skończy hi hi hi hi .

8

Dzięki. Wiele razy słyszałem, że na więcej "wyglądam", ale czasem widać tą różnice wieku, np. na Rambo pl, gdzie bodajże najmłodszy jestem.

9 (edytowany przez Stoki 2012-07-10 21:47:41)

mi na odwrót , kobiety/dziewczyny/kolezanki/kochanki dają max 21 big_smile
Dzięki temu sporo zabawnych sytuacji mam smile . Szczególnie jak chcę piwo kupic hehe

10

Też z wypowiedzi spodziewałem się, że Goro Gondo jest starszy. Zresztą lubi Godzillę, która teraz rzadko leci w tv, więc myślałem, że tak jak ja wychował się w latach dziewięćdziesiątych. tongue

THE TERMINATOR

11

No tak, końcówkę 90 i początku 2000 to ja już zaprawiony w bojach byłem. Godzille oglądam o 2/3 roku życia tongue

12 (edytowany przez MAL-FILM 2012-07-11 21:18:36)

A Ja byłem w kinie na " Niekończąca się opowieść " , i to na pierwszej części . Tak , taki stary jestem . Ale to było dawno , teraz jak oglądałem ten film w tv , to śmiać mi się chce z tych efektów ale wtedy to był szał .
Wychowywałem się na takich filmach jak : piątek 13-tego , taniec diabła , robocop , żółwie ninja , koszmar z ulicy wiązów i na starych bajkach disneya . Pamiętam jak w tv reklamowali Park Jurajski jako rewolucja w efektach specjalnych w filmach , pamiętam również jak na jedynce wyemitowali pierwszy odcinek dynastii , jak po ulicach jeździły radiowozy z napisem " milicja " , commodore c-64 to był hit ówczesnych lat , pamiętam także jak w sklepach nie było takich rarytasów jak dzisiaj , nie było też pizzerii , hipermarketów , kfc ,  i także , nie wiedzieć czemu wszyscy zbierali puszki po piwach gdzie u rekordzistów sięgały do nawet parę set sztuk , i każda inna . Pamiętam też jak w podstawówce hitem były te gierki elektroniczne na dwie bateryjki od zegarka , made in russia czyli jajeczka , ośmiorniczka , piłeczki .
Także w tamtych latach jak byłem młodziutki nie było internetu bo przecież nie było kompów , no chyba , że amiga 500 lub 1200 .
Pegasus to była pierwsza w sumie najbardziej porządana konsola na kardridźe wśród dzieciaków .
Ale świat przez te 30 lat poszedł zadziwiająco szybko do przodu , a te wszystkie stare filmy , przedmioty i inne wspomnienia stały się moją ikoną dzieciństwa i kultowości .
Więc mimo tego , że wówczas nie było w sumie nic to tak naprawdę było wszystko , czyli fantazja dziecięca , a to jest najpiękniejsze , bo teraz dzieciaki grają tylko w gry na kompie i siedzą na fejsbookach .
Pozdrawiam .

13

Widzę, że cię nostalgia chyciła smile. Też tak czasem mam, ja wychowałem się na VHS, tak jak wiele starszych osób. Co prawda nie na Rambo z pirackiego VHS, ale na Godzillach, Młodych Strzelbach, Alienie II, Plutonie, filmach z Chuckiem. Natomiast w TV to właśnie Rambo w TVN kibicowałem, Terminatora 1 na Polsacie, Godzillach, Star Warsach w Polsacie i innych klasykach.

14

Wychowywałem się na takich filmach jak : piątek 13-tego , taniec diabła , robocop , żółwie ninja , koszmar z ulicy wiązów i na starych bajkach disneya . Pamiętam jak w tv reklamowali Park Jurajski jako rewolucja w efektach specjalnych w filmach

Nie jesteś taki stary. wink Ja nie wliczając pierwszych dwóch tytułów też się wychowałem na tych filmach. A najstarszy film jaki pamiętam, że byłem w kinie to "Król Lew" (miałem 3-4 lata).

THE TERMINATOR

15

Mal-film , mam dokladnie tak samo ! Chyba jednak na serio stare dziady z nas hehe . PRL kids ... wink

16

Juby , ja też byłem w kinie  na tej bajce tylko , że ja chodziłem już  do podstawówki ale wychowywałem się jeszcze na innych starych filmach , a te tytuły co podałem to były filmy , które najbardziej zapamiętałem . Ale wtedy to robili naprawdę świetne filmy i było co oglądać , a nie jak teraz , na 10 filmów  , może z 2 są dobre .

Stoki , nie dołuj mnie bo nie chcę być stary . Wczoraj miałem urodziny i stuknęło mi 31 na kark . Ale powiem szczerze , że nie wyglądam na swoje lata i bardzo się z tego cieszę . Ja też kiedyś miałem problemy z kupnem alkoholu bez okazywania dowodu he he he .
PRL kids .... he he , mówią na mnie raczej , że jestem dzieckiem solidarności bo mój rocznik to '81 .
Ale niestety , nikt nie młodnieje , na każdego przyjdzie czas starości hi hi hi hi .

17

Skoro wczoraj miałeś urodziny to życzę wszystkiego najlepszego i stu lat.. odwiedzania forum. wink

THE TERMINATOR

18

No właśnie , stówka smile . Spełnienia marzeń o własnym filmie s-f wink

19 (edytowany przez Olagfigh 2012-09-11 14:22:01)

Rocznik: 1992
Model: 04 (najmłodszy z rodzeństwa)
Seria: T-800 wink

Pierwszego terminatora widziałem w wieku 8 lat i mało gaci nie zgubiłem ze strachu przed endoszkieletem big_smile. Od tamtego czasu jestem fanem terminatora, ale tylko dwóch pierwszych. Później nie powstało nic porządnego w tym temacie. Twórcy następnych części zupełnie zapomnieli o klimacie wojny z T1, czy skomplikowanym paradoksie z T2 (mówię tu o np.: powstaniu Skynetu ze szczątków pierwszego terminatora... który z kolei został zbudowany później przez Skynet i wysłany w przeszłość). Następcy Camerona bardzo uprościli serię, sprowadzając ją tylko do filmu akcji, zaniedbując ważny wątek sci-fi.

Czytając moje wypowiedzi pewnie uznaliście, że jestem straszną marudą, ale nie lubię patrzeć na niszczenie moich ulubionych filmów. Także jestem bardzo wymagający od czegokolwiek z nazwą "Terminator" i patrzę głównie na scenariusz oraz pomysł, bo tego najbardziej mi brakuje w najnowszych produkcjach.

Co do starych dziejów to powiem, że Pegasus to było coś! Czasem odpalam sobie Contrę na emulatorze, by przypomnieć sobie co to kiedyś była za frajda ;P

Pozdrawiam!

T1: 10/10; T2: 10/10; T3: 2/10; T4: 6/10; T:SCC: 5/10

20 (edytowany przez hapol 2012-09-11 18:59:01)

Miałem bardzo podobnie, w sumie urodziłem się 6 dni po Johnie, tylko rocznik inny, ostatni, w którym na 100% była komuna! ^^

Jeśli chodzi o rzeczy, które pamiętam to trochę ich było, wychowanie się na czymś? No tak:
Pegasus, tutaj nic nie trzeba dodawać;
karta graficzna 128MB - i co patałachy?!
Dragon Ball - no proszę Was!
Daimos, Kapitan Tsubassa, Transformers;
Guyver, Godzilla, mnóstwo horrorów (w tym takie dziwnadła, jak np. "Ślimaki");
filmy z największymi twardzielami Hollywood;
pamiętam, jak Steven Seagal był szczupły, jak na pierwszych miejscach na listach przebojów były piosenki z albumu "Dangerous" Michaela Jacksona;
pamiętam jeszcze sklepy, których przez kilka miesięcy można było płacić jeszcze starymi pieniędzmi!
Kolej jeździła kiedyś punktualnie!
Wiele dziwnych, ale jakże prawdziwych kaset MC punkowych, polskich zespołów, które mam do dzisiaj.
i wiele wiele innych spraw ^^

Długo by tu wymieniać, ale z pewnością słowa, które już tu padły: wtedy nie było nic (choć te czasy mnie nigdy nie dotknęły), a jednak niczego nie brakowało! Po szkole były zawsze dwa odcinki Dragon Balla, piłka nożna na podwórku do 19-20, a potem robienie lekcji 5 minut przed dzwonkiem drugiego dnia, to było coś!
I człowiek miał na wiele rzeczy czas, nie nudził się nawet... big_smile

21

"karta graficzna 128MB - i co patałachy?!"

Ha, tu Cię mam. U mnie w domu był sprzęt z dyskiem 4Gb, zegara i RAMu nie pamiętam, ale pamiętam, że Heroes III się przycinał jeśli nie wyłączyło się dźwięków z gry big_smile
Na tym sprzęcie grało się jeszcze w takie hity jak: Warcraft 1/2, Starcraft, Age of Empires czy Neverhood. Same rarytasy wink

"filmy z największymi twardzielami Hollywood"

A na Niezniszczalnych 1/2 byłeś? Ja byłem i wybieram się także na trójkę (jak kiedyś tam wyjdzie).
Nie ma to jak zobaczyć Rambo, McClane'a i Terminatora razem w akcji big_smile

T1: 10/10; T2: 10/10; T3: 2/10; T4: 6/10; T:SCC: 5/10

22

hapol napisał/a:

tylko rocznik inny, ostatni, w którym na 100% była komuna! ^^

tzn ? Bo nie kumam big_smile