Temat: Facebook.

Dziś się zapytam wasz kto ma facebooka.

2

Odp: Facebook.

Nie mam facebooka , nie jestem zarejestrowany na żadnych portalach społecznościowych za wyjątkiem forum.

3

^ Dokładnie to samo. Nie rozumiem po co komu konta na facebookach itp. Mam dużo kont, ale tylko w sklepach internetowych, portalach filmowych (do oceniania filmów i prowadzenia bloga), oraz na forach dyskusyjnych jak te.

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

4

Ja założyłem z ciekawości. Każdy tak chwali, jak to wspaniałe itd. Założyłem tam i nic ciekawego, w sumie nawet szkoda na to czasu. Ale już zostało i pewnie zostanie. A takie NK czy bodajże Fotka (jest coś takiego ?) to w grę nie wchodzi.

5

Ja mam fb , ale zapraszam tylko swoich dobrych znajomych z którymi nie mogę się spotykać codziennie wink

6

Ja często zapraszam znanych mi userów - i vice versa. Co do innych osób to sam nigdy nie zapraszam, jak ktoś zaprosi to akceptuję i już. Głupota jak dla mnie. W szkole/po za nią cię nie zna, a na FB dobija się drzwiami i oknami.

7 (edytowany przez predator118 2012-10-10 19:23:39)

Ja mam Facebooka  i nie potrafie bez niego żyć  , mam dużo znajomych wirtualnych  którzy są fanami arnolda  ,  uczestnicze w faclubach terminatora , można na FB znaleść dużo informacji i obejrzeć  zwiastuny filmów  zanim  inne portale lub strony internetowe o tym napiszą ,   można spotkac dużo ludzi o tych samych zainteresowaniach , ja poznałem  dużo takich osób którzy uwielbiają   arnolda i filmy T1, T2 , T3 , T4   i  jestem bardzo związany z nimi teraz , uważam że FB to bardzo fajne  i mile rozwiązanie dla każdego , ja  kiedyś  byłem sceptyczny do FB ale teraz wiem że  będe tam już na zawsze smile moich znajomych nie ma tu na forum ponieważ pochodzą z różnych stron  świata i przeważnie posługują się językiem angielskim ( nie znają  J.polskiego)

8

Jeśli masz tylu znajomych, którzy uwielbiają Terminatora, to czemu jeszcze ich nie ma na tym forum? ;->

Ja również posiadam konto na FB, Jeśli chodzi o tego typu portale to zacząłem dawno temu o www.epuls.pl - tam bardziej udzielałem się na forach związanych z muzyką i komiksami. Później z tego zrezygnowałem, bo przyszła epoka na NK - szczerze to Szwagierka moja powiedziała, że to dobra sprawa odnaleźć swoich znajomych i jakoś utrzymać z nimi kontakt po latach. W sumie byłem na pierwszym roku studiów wtedy czy może na drugim, więc założyłem, bo nie ukrywam - chciałem mieć kontakt z ludźmi z liceum. Jakoś tak się stało, że z czasem NK zeszło na psy, więc w ogóle tego nie odwiedzałem, teraz sporadycznie wchodzę sprawdzić czy ktoś coś napisał i już mnie nie ma. Facebooka założyłem właśnie dlatego, że na jego temat robiło się głośno - ale szybko okazało się do dla mnie molochem, którego nie chciałem nawet nauczyć się obsługiwać, pododawałem sobie kilka rzeczy i faktycznie, często jest pomocny, bo wszyscy się teraz tam udzielają (a przynajmniej większość społeczeństwa) i wiele informacji docierało do mnie coś szybko. Wiele rzeczy mogłem przekazać, a że mocno byłem zaangażowany w życie studenckie i działalność naukową - było to dla mnie niemal niezbędne narzędzie. Teraz, już po studiach czasem coś opublikuję, jak np. stronę i forum terminator.pl, coś tam dodam, jakieś zdjęcie może. Ale ogólnie służy mi to do wyciągania informacji niż ich zamieszczania w sieci. Arnold często ostatnio wstawia różne rzeczy, a raczej osoby zajmujące się jego kontem. Często o Clincie się pojawiają informację i w ogóle, co tam słychać u moich znajomych. Ta wiedza jest dla mnie niezwykle cenna, ponieważ wyprowadziłem się z Poznania aż do Lublina - zatem możecie sobie wyobrazić jak często widuję się ze starymi znajomymi. wink

9 (edytowany przez Goro Gondo 2012-10-03 19:46:13)

Jak weszło NK to ja byłem chyba w połowie podstawówki i rodzice zabronili mi się wtedy zarejestrować big_smile. Serio, od razu zastrzegli, że tam ma mnie nie być (miałem im to za złe, ale jednak dobrze zrobili). Potem jak to się rozwijało to początkowo chciałem tam się zarejestrować, ale z czasem stwierdziłem, że niepotrzebne mi to i zresztą na psy zeszło. No i w końcu wszedł FB i się już zarejestrowałem, połowa gimnazjum. 2-3 miesiące to go w ogóle nie ogarniałem tego i do tej pory nie ogarniam wszystkiego.

P.S - Nie to, że mnie terroryzją, ale wtedy mały szczyl byłem i się jeszcze pytałem o wszystko big_smile. A w tym samym czasie w sql była afera o NK i tak to potoczyło się.

10

To jest taka maszyneria, że nawet nie próbuję. Mechanika kwantowa wysiada tongue