Temat: Czo wy zrobicie w te wakacje.

To mój pierwszy wątek i chce wasz zapytac co wy zrobicie w wakacje bo ja jadę nad morze ,do lego landu w dani i do muzeum Arnolda Schwarzeneggera w austri

2

Odp: Czo wy zrobicie w te wakacje.

Fajnie masz , ja w tym roku nigdzie nie jadę . Życzę udanych wakacji .

3

Dzięki.

4

Ja jadę 28 lipca po raz pierwszy do kina IMAX by zobaczyć ostatniego Batmana (<<< wielki fan), a poza tym pewnie będę pracował nad stroną. wink

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

5

To fajnie Juby.

6

Ja też nigdzie, mam też podstawy, by sądzić, że wakacje będę nie udane jak nigdy... lub najlepsze. Ten tydzień taki decydujący. Ale grunt, że czas na oglądanie filmów znajdzie się tak czy siak i poćwiczyć też sie da jako tako. Natomiast reszta no to nie wiem, okaże sie w tym tygodniu. Ostatnie wakacje i jeszcze wcześniejsze zmarnowałem totalnie, uganiając się za laskami i przy kompie cały dzień. Mam nadzieje, że to to będzie taki "powrót do korzeni", jak kiedyś, że wystarczyło, że wolny czas i zorganizowany w 5 minut bez kumpli/ lasek czy kogokolwiek innego.

7

Ja od dawien dawna nie mam wakacji , tylko urlop wink .  . A że mieszkam prawie nad morzem to nigdzie nie jadę wink

A ty goro do końca życia chcesz swoim małym sie bawić ,że za laskami sie nie uganiasz ? big_smile

8

W moim wypadku efekt zwykle jest odwrotny do zamierzonego, więc jak sobie odpuszczę, to same przyjdą big_smile.

9

To powodzenia , nic samo nie przychodzi . Zostaniesz 40 letnim prawiczkiem hehe

10

Ale honorowym, że nie puknąłem byle czego big_smile

11

ha ha ha , przecież na świecie nie ma brzydkich kobiet , tylko czasem brakuje alkoholu hi hi hi .

12

tak mawiają ,ale jest to zgubne podobno hehe . A ty goro gondo się ogarnij , bo no-life'm bedziesz . Laski z Twojego roczniką są już tak chętne ,że czasami dochgodzę do wniosku ,że gorzej na tym świecie raczej nie będzie , bo już wszystko sięgneło dna ... mam nadzieję ,że córki nigdy nie będę miec