Temat: Euro 2012

Nieco spóźniłem się z założeniem, no ale lepiej późno niż wcale big_smile. Z początku miałem zlew totalny, gdyż nie lubię tego sportu. Ale z czasem się wciągnąłem i oglądałem jedynie mecze, w których grała Polska. Teraz sobie pooglądam inne, bo następne Euro w 2016.

2

Odp: Euro 2012

Aż żal mi to wszystko komentować. To nie tak miało być! Polska i Rosja przegrały, ja też przegrałem w zakładach bukmacherskich (CHOLERA JASNA!!!) ale Polacy jak zawsze są niepewną drużyną i po wyjściu ich na boisko nigdy nic nie wiadomo co będzie się działo. Trzeba wygrywać a nie remisować!

3

Na tydzień przed EURO w Wiadomościach pokazali wykaz sondy przeprowadzonej wśród polaków, z której wynikało, że aż 40% z nas sądzi iż wyjdziemy z grupy (tylko 28%, że nie). Ja od początku twierdziłem, że nie wyjdziemy a nawet przepowiadałem, że będziemy ostatni (bo prawda jest taka, że nasi zawsze dają dupy, tylko Małysz był urodzonym mistrzem). Dzisiejszego meczu nawet nie oglądałem, bo miałem wyjebane na ten wynik, ale jak się okazuje znowu miałem racje. Ostatnie miejsce w grupie (najłatwiejszej jaką mogliśmy wylosować) i kompromitacja na całą Europę. tongue

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

4

mówiąc prościej nic się nie zmieniło . W rankingu fifa mamy najdalsze miejsce ze wszystkich reprezentacji na Euro 2012 , więc z czym do ludu ? Dwa remisy można uznac za sukces wink . Teraz znając życie znowu będzie zmiana trenera , bo to "będzie jego wina" , a pan Lato i reszta wesołej ferajny z PZPN dalej będzie pierdziec w stołek w najbardziej skorumpowanej "organizacji" w PL . Viva la Polska !!

5

Też byłem pewny, że przegramy. Czechy cisnęły, widać było, że im zależy, a nasi tak bezsensu latali...Odkąd zaczęło się mówić "O, Czechom to dojebią" to było wiadomo, że na odwrót będzie.

6

I znów porażka polaków w piłce kopanej.
Szkoda , myślałem , że stać ich na więcej. Może uda nam się chociaż zakwalifikować na mistrzostwa świata ? Ja uważam , że i tak byłby to wielki sukces dla naszych biegaczo - kopaczy.

7

już po euro a nikt nic nie pisze ... no wiecie co ... tak czy siak , najfajniejszy mecz jak dla mnie to włochy - niemcy . Bardzo też mi się podobał polska - rosja wink .
Tak czy siak , hiszpanie rządzą na całej lini i nic tego szybko nie zmieni wink

8

Euro jak Euro , polska reprezentacja jak zwykle dała ciała i po ptokach . HA HA HA

9

Podpisuje się pod powyższym postem, jak zwykle na samym począdku zdupcyliśmy, choś nieźle szło..