Temat: GG

Co myślicie o tym komunikatorze ? Według mnie jest bardzo przydatny, łatwy i szybki w obsłudze i swobodny i szybki kontakt umożliwia. Od razu dam mój numer - 237 46 372, pisać jeśli chcecie.

2

Odp: GG

mam na kompie , na fonie ,ale mało używam . To jest tak jak z telefonami , człowiekowi już nie chce się przejśc do kumpla , koleżanki na pogaduchy/browara tylko siedzi przed PC i siedzi ... Ja nie wiem do czego ten świat dąży big_smile

3

Świat dąży do samozagłady , Ja na przykład nie jestem na portalach społecznościowych , te nasze klasy fejsbuki i inne to dla mnie portale , które ogłupiają ludzi , debile wklejają swoje bezsensowne zdjęcia , niektóre naprawdę są debilne - i po co to ?
Fora internetowe to fora , ale portale to już są dla tłuków , takich gówniarzy , którzy chcą mieć swoje 5 minut.
Gadu - Gadu jest spoko - dobry komunikator ale nie używam.

4 (edytowany przez Goro Gondo 2012-06-11 19:21:19)

Zgadzam się z przedmówcą. Rekordy kto ma więcej znajomych (nawet ludzie, którzy się nienawidzą, to mają się w znajomych, wiem coś o tym), kto doda więcej zdjęć lub najwięcej ma odwiedzeń czy "lubię to".  Tam rodzą się takie kozaki, co będą z każdym zaczynać, wyzwać na "solówę," a w realu pierwszego lepszego V klasisty nie ruszą.

5

ha ha ha ha ha ha ha , masz rację  , i oto chodzi , ha ha ha ha

6 (edytowany przez Goro Gondo 2012-06-11 19:50:43)

Na Fejzbuku założyłem konto i "nie czaję". Ale mogę sobie popatrzeć na roznegliżowane koleżanki i to za darmo tongue. (ale dzikus ze mnie tongue).

7

Goro Gondo , i oto właśnie mi chodzi , no i po co wklejają sobie takie fotki ? Przecież to są debile , od razu widać  , że inteligencja schodzi na plan dalszy.
p.s. jak wcisnąć tutaj buźki do posta ?
      może to śmieszne ale ku...wa , nie wiem jak ha ha

8

http://forum.terminator.pl/help.php#smilies

tutaj masz napisane wink . Co do FB i innych portali ... mam fb ,ale w znajomych tylko osoby które lubię , nie jestem zbieraczem pokemonów tongue , nie wklejam milion fotek na sekundę , tylko lukam sobie co inni mają cioekawego do napisania , jakieś ciekawe linki i inne duperele wink

9

Dajesz dwukropek i duże P i masz tongue. Ale może masz odfajkowaną tą funkcje. Zobacz w "odpowiedź".

10 (edytowany przez Goro Gondo 2012-06-11 20:17:13)

No ja wiem, że to debilizm. W ogóle się tam nie udzielam, może rzadko jak potrzeba jest. Wolę pisać tutaj, na rambo czy HKC. Tam najważniejsze jest, żeby dać najwięcej komentarzy - "loffciam", "ale laska z cb", "dupciaa" itd.

Pozytywniejsze komentarze są proporcjonalne do stopnia roznegliżowania.

11

przesadzasz , jest bekowo dzięki temu smile . Ja dzięki pewnej kolezance zawsze wiem jaka jest pogoda za oknem big_smile hahaha