26

Odp: Shout Box - wersja alternatywna

No cóż jest ono w niskiej rozdzielczości, bo takie miało być (po co komu na forum większe). Ale jeśli chcesz MAL-FILM to mogę wykonać logo specjalnie dla twojej reklamy. Nie wiem, czy da się zapisać obraz bez tła w formacie jpg lub bmp, ale spróbuje. Powiedz mi tylko w jakich wymiarach logo cię najbardziej zadowoli?

Co do FilmWebu to zaraz po otwarciu strony głównej reklamowałem tam forum i stronę, ale odwiedzających działy o filmach/serialach Terminatora jest bardzo niewielu (niektórzy przyszli, napisali 2 posty, i poszli). Tak więc uważam, że reklama jaka by nie była będzie nieskuteczna, dopóki na serio nie zaczną się prace nad kolejnym filmem serii.

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

27 (edytowany przez MAL-FILM 2012-06-12 19:38:29)

Mam zamiar zrobić reklamę  forum ,  pokazując wygląd strony , jej najważniejsze tematy i opisując króciutkimi słowami ( mówionymi - ze zniekształconym głosem ) , jej same zalety w stylu ".... twórz z nami największe w Polsce forum o tematyce terminatora...." , "....... dowiesz się u nas wszystkiego co jest związane z terminatorem......." , albo "........jeżeli to oglądasz , jesteś w ruchu oporu.......".
Oczywiście najpierw muszę ułożyć cały tekst zachęcający do odwiedzania forum. W tle muzyka z terminatora 2 , ale nie motyw przewodni , ( już mam
ją na kompie ) , i co jakiś czas pokazując króciutkie ułamki filmu ze wszystkich części. A na końcu właśnie to logo wyskakiwałoby w kadr na czarnym tle i podpis pod nim " - twórz z nami historię , rok 2029 jest coraz bliżej - ".
Oczywiście dużo się zmieni do kształtu ostatecznej wersji , to są narazie tylko takie zarysy pomysłu.

Co do logo w wysokiej rozdzielczości , Juby , uważam żeby nie robić za dużego logo , może być ciut większe i jak chcesz możesz podrasować trochę grafikę , chodzi mi o dodanie np : w tle za napisem jakieś dodatkowe zdjęcia z filmu. Ale to jest Twoja decyzja.
Mój e-mail na który możesz mi wysłać logo : marcin.szaradowski@o2.pl

Reklamę zawsze warto zrobić , bo kto wie może zadziała.

28

A co do muzyki to mam dylemat - pomóżcie :
http://www.youtube.com/watch?v=OSne9QGs … JJUKKIe8Rh

albo:
http://www.youtube.com/watch?v=ovLPdaoS … JJUKKIe8Rh

albo :
http://www.youtube.com/watch?v=Jfqr03g2 … JJUKKIe8Rh

zdecydujcie albo podajcie swoje sugestie.

29

Bardzo fajny pomysł (mówię o twoim opisie tej reklamy). Jeśli jesteś mocno uparty na muzykę z T2 to najlepszym wyborem byłby dla mnie oczywiście "Trust Me" (czyli twój drugi typ). Ale od siebie mogę dodać, że wolałbym spokojniejszy ton tej reklamy z taką muzyką:
http://www.youtube.com/watch?v=MPPFGEpkgws

Jeśli chcesz pokazywać w reklamie wygląd strony, to mógłbyś się wstrzymać jakiś czas z robieniem tej reklamy (powiedzmy 2 tygodnie)? Od kilku miesięcy pracuje nad nową szatą graficzną i zadebiutuje ona prawdopodobnie już w tym miesiącu, więc dziwnie będzie reklamować przestarzałą jej wersję.

Co do logo, odpowiadają ci wymiary 640x120 (przyciemniony kadr z filmu za napisem to żaden problem)? wink

THE TERMINATOR

30

Fajnie , że zaangażowałeś się w ten projekt , i oto właśnie chodzi.
Jeżeli chodzi o muzykę , to " Trust Me " , ma dobre tempo i się dobrze wpasuje w reklamę ale jeśli chcesz motyw grany na fortepianie  , to nie ma problemu , też jest spoko , lecz na końcu muszą być grane bębny w charakterystyczny takt z muzy terminatora ( wiesz o co kaman ).
Oczywiście , że się wstrzymam 2 tygodnie , spokojnie  , nie musisz się spieszyć - poczekam , nie pali się.
Wymiar logo mi jak najbardziej odpowiada , masz mój mail , więc jak coś to ślij mi projekt.
P.s. - nie wiem czy za dużo wymagam , ale jeśli to nie będzie dla Ciebie problemu Juby , to mógłbyś mi jeszcze przesłać screen-y strony ?
        Po prostu chcę zrobić reklamę w jak najlepszej jakości.

Z góry dzięki Ci Juby.

- Lubię to forum i jestem wielkim fanem terminatora , więc na mnie zawsze można liczyć -

31

Nie ma problemu. Kiedy wszystko będzie gotowe (prawdopodobnie do końca czerwca), podeśle ci i logo i screeny strony w jpg z zachowaniem jak najlepszej jakości. A z końcówką muzyki absolutnie popieram (tym bardziej, że ta wersja piano ma schrzaniony finał).

W takim razie do usłyszenia. Powiadomię cię w tym temacie, kiedy wyślę ci obrazy na maila. Pozdrawiam. wink

THE TERMINATOR

32

Dzięki , w takim razie czekam na rezultaty Twojej pracy Juby.
Również pozdrawiam.

33

nieźle smile . Również czekam na efekty Waszych prac ! I na odświeżenie stronki na filmik reklamowy big_smile

34

ale zaje8 mam ostatnio , najpierw praca , zabawa w rozkręcanie auta ... i cały dzień w du*pie , grrr ... a gdzie tu czas dla kobiety , filmów i innych ;( . Ja chcę ,zeby doba miała 48 godzin ! Albo chociaż 30 big_smile

35

Kurde, kiedyś miałem włosy do łopatek, a teraz już drugi raz obciąłem sie na krótko. Wcześniej miałem już za długie, a teraz bo się du dupy zrobiły. Ale i tak na tle innych to sporo dłuższe. Jak teraz nie będą "szaleć" to znów chcę takie jak nieco więcej jak pół roku temu big_smile.

36

Chłopaki , ale narzekacie , trzeba się cieszyć z życia , bo się ma tylko jedną szansę.
Ja na przykład chcę tworzyć filmy i robię to. Nie zawsze mam na to czas  , tak jak każdy ( praca , dom , kobieta..... ) , ale można sobie wygospodarować troszkę wolnego na swoje ulubione zajęcia , wbrew pozorom , bardzo często.
Trzeba usiłować spełniać swoje marzenia i dążyć do swoich wyznaczonych celów , bo inaczej człowiek zwariuje.
Ja nie chcę mieć willi z basenem , czy własnego samolotu lub wyjechać na karaiby i pławić się w bogactwach , ja chcę tylko robić to co mi sprawia satysfakcje - hobby - .
Moim następnym celem jest zrobić film s-f , nad którym pracuję w wolnych chwilach i wysłać go na festiwal EFHA w Bielawie.
Jest to festiwal niezależnych filmów fantastycznych i horrorów , na którym byłem w zeszłym roku z moim filmem i było wspaniale.
Polecam , świetna zabawa i można poznać wielu ciekawych ludzi dla których tworzenie filmów to pasja.

37

masz rację ,ale problem się zaczyna jak masz tych hobby kilka big_smile . Wtedy jest problem ze znalezieniem czasu (i pieniędzy ) na wszystko ...
Kiedy ten festiwal jest ? Wyrobisz się ze swoim filmem ?

38

Muszę się wyrobić  , to moja szansa. Ja teraz żyję tym filmem i musi wygrać.
Festiwal jest zawsze gdzieś w połowie kwietnia , ale filmy trzeba wysłać ze dwa miechy wcześniej , no i jeszcze musi się zakwalifikować do konkursu.
Ale z tym filmem co ja chcę zrobić to na 100% się zakwalifikuje.

39

No i znowu mamy weekend , jak zwykle nie ma nic w telewizji , chyba sobie obejrzę terminatora.

40

a ja znowu praca ech tongue

http://www.youtube.com/watch?feature=pl … KxjVlaLBmk

patrzcie na to smile hehe kawałek po kawałku już budują real terminatora  hehe

41

Ale szybki jest ten skurczybyk hi hi hi , dobrze ,że pokazali go w zwolnionym tempie.
Ktoś dobrze napisał komentarz : " Skynet is coming ".

42

Jutro wrzucę na forum dwa projekty statków kosmicznych do mojego filmu nad , którymi pracuję już cały tydzień , ale nie są jeszcze dokończone.
To są dopiero i zaledwie środkowe fazy wyglądu tych projektów , ale zarzuciłem tekstury żeby zobaczyć początkowy efekt.
Oprócz nich , wrzucę też zarys wyglądu planet i ich powierzchni.
Mam nadzieję , że się spodoba bo zamierzam gotowy film wysłać na festiwal do Bielawy w przyszłym roku , a czasu jest coraz mniej.

43

z chęcią zobaczę i ocenię smile . Jednego kibica już masz jakby co wink

44

I drugiego też ! Z chęcią popatrzę i wyraże opinię big_smile. Też myślę, żeby kiedyś coś nakręcić.

45

Już się zrzuca do netu , zaraz podam linka .
Źle mi się zrenderowało , nie ustawiłem w opcjach możliwości kompresji klatek i wyszło jak wyszło.

46

Spieprzyłem sprawę , jakość animacji jest do dupy bo nie ustawiłem w opcjach kompresji każdej klatki.
Ale i tak tekstury będą inne i będzie to lepiej wyglądało.
A oto mój projekt w fazie tworzenia :
http://www.youtube.com/watch?v=ItjJ_c4w … e=youtu.be

47

wow , nie sądziłem ,że samą grafiką 3d będziesz się bawic smile . Bardziej obstawiałem modele z green screenem smile . Ale musze przyznac ,ze jak na początkującego to nieźle ci te modele wyszły ! Sporo pracy jest z animacją tego ? Czy po prostu robisz sam model i reszte odwala program ?

48

Sama animacja to pikuś , ale stworzyć model - to jest bardzo czasochłonne zajęcie , program nic za mnie nie odwala , jedyne co robi to zapis pliku filmowego. Statki kosmiczne tworzę od podstaw , nie używam gotowych projektów .

49

aaaaaa , zapomniałem dodać , że animacje też trzeba zrobić samemu , po prostu ustawiasz czas ujęcia , ruch kamery i ruch obiektu .
To na razie tyle , ale dziękuję za opinię .

50

Na dobrej drodze jesteś. Też myślałem, że to będzie coś  z bluescreenem.