Temat: Shout Box - wersja alternatywna

Założyłem ten temat żebyśmy mogli sobie pogadać o pierdołach nie związanych z Terminatorem - coś jak mini - chat , tylko nie w czasie rzeczywistym.
Może to trochę śmieszne ale w końcu JEST SHOUT BOX na forum , hi hi.
Pan Admin może się zdenerwuje ale z góry go muszę przeprosić .

2

Odp: Shout Box - wersja alternatywna

przeciez mamy swojego pseudo-shoutboxa , nazywa sie "Pogaduszki - czyli na każdy temat" wink

3

No to będą dwa , hi hi hi

4

No nie wiem, czy wam to przejdzie. Niby są Pogaduszki...

5

Stoki , nie wiem czy widziałeś ale zobacz jak montażem filmowym można z komedii zrobić horror .
Na ten przykład trailer filmu " Home Alone " , zrobiony jako horror. :
http://www.youtube.com/watch?v=zUuShby0Vhg

6

Kurdę, forum Rambo pl też ma zastój. A na nim właściwie "dorosłem".  W ogóle te trzy strony - Rambo-Terminator-Hong Kong Cinema są niezwykłe, atmosfera jest wspaniała i miła. Żaden filmweb, facebook, stopklatka czy coś się nie umywa nawet.

7

No jak pogoda fajna to pustki na forach.

8

Strach pomyśleć, co będzie w wakcje...

9

Ja nie mam wakacji w tym roku - żona w ciąży , trzeba zapieprzać w robocie .

10

Ja swoich jeszcze nie zaplanowałem. Ale ostatnie wakacje i jeszcze poprzednie do dupy były, zmarnowałem, bo się za laskami uganiałem. Teraz "cofnę się w czasie" i spędzę je tak jak kiedyś.

11

ha ha ha , jakby można było cofnąć się w czasie , to bym wyjechał do Anglii 13 lat temu i teraz nie płakałbym , że mało kasy , że źle , że emerytura do 67 .

12

Najwięcej postów mam na Gojiforum - 726, potem na telemanie - 666, na Rambo pl 539, Hong Kong Cinema - 146 no i Terminator pl -72.  Mam wiele kont, ale na w/w udzielam się regularnie.  GojiForum już chyba pada, Teleman już dawno RIP, administracja go zamordowała.  Na Hong Kong Cinema na pewno wiele codziennie będę pisał, na Terminator też. Jak Rambo nie padnie no to oczywiście też. Teraz te trzy fora dla mnie istnieją. No i filmweb, ale tam jedynie dla komentarzy i gromadzenia filmów na koncie.

13

Tak to już jest z tymi forami , HK Cinema pożyje zdecydowanie dłużej niż Terminator ponieważ filmów jest pierdylion razy więcej o tej tematyce . Takie życie .

14

Ale z kolei filmy HK mają mikroskopijną popularność w PL, a Terminator dużą. Właściwie dziwię się, że tutaj tak mało osób i fanów. Terminator cieszy się bardzo dużym powodzeniem.

15

brak reklamy w internecie , piszę to po raz setny i nikt nic nie robi w tym kierunku . Nie ma reklamy - nie ma userów , nie ma userów-nie ma postów , nie ma postów - nie ma forum , nie ma forum - nie ma ... no nie ma i tyle tongue

16

O tym samym myślałem, brak reklamy. Cóż, ja tutaj nie rządę.

17

Mogę zrobić reklamę do internetu forum terminator , dla mnie to nie ma problemu , mogę zrobić coś dla forum.
Już to mówiłem wcześniej i jeszcze raz powtórzę , zajmuję się montażem filmowym z zamiłowania od dziecka i mogę zrobić 15-sto sekundowy klip - reklamę forum do neta , tylko nikt nie zapyta.
Dla mojego kumpla co ma forum " chilihead.pl " , zrobiłem taką reklamówkę " - na film zaprasza..... " , i od razu w ciągu miecha , zarejestrowało się więcej nowych użytkowników jak przez ostatnie pół roku.
Oczywiście dla forum terminatora zrobiłbym prawdziwą reklamę , a nie jakieś , nie wiadomo co.
Pozdrawiam.

18

No jak ci się chce, to dobry pomysł.

19

tylko muszę mieć logo forum w formacie bmp albo jpg.

20

Oj, to musisz adminów poprosić.

21

Jak kiedyś będzie Axelio na forum to się go zapytam

22

On akurat często zagląda, może dziś w wieczór będzie.

23

świetny pomysł z tą reklamą smile . Przez YouTube sporo osób może się zainteresowac naszym forum smile

24

Na pewno dużo ludzi to zobaczy i z ciekawości nawet wejdzie. Dobra reklama czyni cuda.
Tu jest przykład , niby nic ale po tym ruch na forum jest i to niezły :
http://www.youtube.com/watch?v=Dlk7R_4x … ature=plcp

25

Śmiało możesz robić reklamę forum w formie filmiku - ja nie mam nic przeciwko. smile
Za całkowitą grafikę Terminator.pl jak też i logo forum odpowiedzialny jest Juby. Ja nie mam żadnych materiałów z tym związanych i to nie ja tym razem projektowałem wygląd tej strony (tzn. miałem także swoją wizję i mój projekt Terminator.pl, ale nie był on ukończony i odbiegał mocno od tego co zrobił Juby, więc go porzuciłem). Musisz więc pytać o logo forum właśnie Juby'ego, chyba, że zadowolisz się tym, co już tutaj jest, ale fakt, to logo jest w niskiej rozdzielczości:

http://forum.terminator.pl/gfx/forum.gif