26

Odp: Wielkie powroty po latach - czyli kontynuacje wielkich hitów.

A tego to akurat nie wiedziałem, że zmienili. Niech będzie. Nie wiem jak wygląda sprawa z prawami do postaci, jeśli mają je różne wytwórnie i się one nie porozumieją i razem nie zrobią filmu - nie ma szans na wzięciu udziału wszystkich postaci. Zatem czekam wink

27 (edytowany przez Reuel 2012-09-27 17:29:44)

Nie ma szans by prawa do różnych postaci miały różne firmy, bo inaczej nie planowaliby z wszystkimi głównymi postaciami dc Ligi Sprawiedliwych, w tym z batmanem. W 2013-14 ma się ukazać cała plejada  filmów z bohaterami dc, ligę planują chyba na 2015-2016 ale nie jestem pewien.

Edit: No dobra, mam rozkład jazdy:
DC Cinematic Universe
Media   Batman: Batman (Reboot) 2015
Superman: Man of Steel | Man of Steel 2
Green Lantern: Green Lantern |  Green Lantern 2 | Green Lantern 3
Flash: The Flash 2013-2014
Wonder Woman: Wonder Woman 2013-2014
Aquaman: Aquaman 2013-2014
Justice League: Justice League 2014

28

Dlaczego nie ma szans? Jak pisałem wcześniej do wydane Avengers jest spod Marvel Studios, Walt Disney Pictures i Paramount Pictures natomiast Amazing Spider-man jest spod Columbia Pictures i Marvel Entertainment. Zatem poza oddziałami Marvela, prawa do postaci z Avengers (występujących w filmie) i Spider-mana mają dwie różne wytwórnie, ot co. Z powyższego wynika, że nie mogły one pojawić się w jednym filmie, ponieważ producenci się nie dogadali, poza tym nie ma się co dziwić, żeby Spider-man występował z Avengers skoro miał w tym czasie swój solowy występ.

Jeśli chodzi o DC i jego postacie, nie wiem jak to jest - spójrz jedynie na fakt, że Liga wychodzi w 2014, a nowy Batman w 2015... Ma być to reboot postaci, zatem wątpię znów, że pojawi się w Lidze.

29

Sprawdziłem sobie, kto ma w DC prawa do poszczególnych postaci. Mianowicie, do Batmana i Supermana prawa mają te same wytwórnie: Legendary Pictures, Syncopy Films i DC Comics. Za to do Zielonej Latarni DC Entertainment i De Line Pictures. The Flash zapowiadany na 2014 póki co ma jednego producenta - DC Entertainment. Podobnie Aquaman i Wonder Woman. Zatem ciężko będzie ich zebrać. Chociaż zgodnie z pogłoskami, jakie chodzą po internecie ta sztuka już się udała. Najlepszy dowód załączam w linku:

http://www.comicbookmovie.com/fansites/ … s/?a=17393

I do tego znalazłem informację, że Nolan odmówił kręcenia tego filmu. Zatem pogłoski okazały się całkiem prawdziwe. Tym bardziej czekam na film.

30

Ehh gdyby nie było to możliwe to nie pisaliby na filmwebie chociażby o możliwości wystąpienia batmana. Owszem portal od strony userów zszedł na psy, jednak redakcja wydaje się być całkiem kompetentna. A już tym bardziej fanowskie portale batmana napewno nie wciskają ściemy.
http://www.filmweb.pl/news/Batman+z+%22 … %B3w-88373
http://www.filmweb.pl/news/Tw%C3%B3rcy+ … e%22-88294

31

No nie wiem. Codziennie wypływają kolejne, nie zawsze prawdziwe informacje. Wystarczy zobaczyć na informację zamieszczona poniżej, że niby Lobo ma również dorzucić się do Ligi... Wyglądało by to tak, jak gdyby Spawn miał brykać sobie razem z Ironmanem...

32 (edytowany przez Goro Gondo 2012-11-16 14:56:27)

Wczoraj byłem w kinie na nowym Bondzie i jestem bardzo zadowolony - film okazał się bardzo dobry. Z ciekawością się ogląda "Nowego Bonda" i z wypiekami. Fakt, jest parę minusów, niedociągnięć, ale nie tyle, żeby zepsuło to seans. Więcej napisałem w dziale o Bondzie. Powiem jeszcze, że w 100% zgodzę się z tym, że zajebiście połączono tradycję i nowość. Taki stary Bond w nowym Bondzie. Polecam.

Edit: Jeszcze udało mi się wysępić plakat od kierownika kina. Fajnie mieć jakieś gadżet, a dobry plakat nie jest wcale zły wink