1

Temat: Gry ogólnie

Myślę ,że taki temat przyda się smile . Kto jakie gatunki gier lubi ? Jaką grę uważacie za najlepszą , w co aktualnie gracie i na co czekacie ?

Może zacznę od siebie . Największe growe szaleństwo mam już za sobą ,ale nadal jest to moje hobby i jak mam wolną chwilę to lubię sobie jakiegoś szpila załączyc wink . Zaczynałem od Commodore c-16 , poprzez krótki epizod z Amigą i później szaleństwo z Pegasusem big_smile .  Preferuję granie na konsolach (mam kilka sztuk pod TV -PSone , PSX , PStwo , DreamCast , N64 , PS3 i coś tam jeszcze tongue ) ,ale i na PC są gry które mnie ciekawią .
Najwięcej czasu spędziłem przy grach Final Fantasy (nacisk na częśc 7 ) , Front Mission 3 i Gran Turismo (od 1 na PSXa do 5 na PS3 wink ) . Tak to mniej więcej wyglądało . Dzisiaj jak już mam czas i chęci to pogram w coś na PS2 , ewentualnie GT5 na PS3 , choc w zeszłym miesiącu udało mi się znowu przejśc Front Mission 3 na PSone (40 godzin jak nic , zarwane nocki hehe , żona mnie już nie kocha ).

2

Odp: Gry ogólnie

Ja lubię ścigałki , fpp-sy  i nawalanki.                                      dziękuję.

3

MAL-FILM napisał/a:

dziękuję.

ależ proszę big_smile . A jakieś tytuły konkretniej ?

A ja się pochwalę ,że dorwałem Klasyka przez naprawdę duże K !! Pierwsza częśc Fallouta !! Co my tu mamy ? Świat po wojnie nuklearnej , skąd my to znamy wink . Tylko zamiast terminatorów biegają mutanty i inne takie smile . Ale klimacik jest , wczówka na maxa . Szkoda ,że takiego terminatora nie zrobiono !!!! Byłby mega hicior !!

4

Ścigałki to między innymi "split second" - super gra , dużo się dzieje.
Fpp-sy to mniej więcej gry " battlefield" , i takie tam wojenne.
A z nawalanek lubię wszystko , od mortala po tekkena .
AAAA właśnie wczoraj wyszło Diablo 3 , gra ktoś może  sobie w tą gierkę ?

5

szczerze to nigdy nie przepadałem za diablo . Bardziej od klimatów fantasy wolę cyber punk i podobne ciężkie klimaty wink