76

Odp: Pogaduszki - czyli na każdy temat

Z jakiego antywirusa korzystasz? I z jakiej przeglądarki internetowej?
To strona Juby'ego, ja za nią nie odpowiadam. Ale sprawdziłem kod i nie widać tam również żadnych złośliwych elementów. U mnie działa bez problemu, antywirus też nic nie krzyczy, google też nie.

77

Mam Nod 32 full wersja i korzystam z google chrome . Dziwne , że u mnie wyskakują takie ostrzeżenia .

78

Miałem kiedyś ten sam problem z wejściem na inną stronę. Też wtedy miałem Noda i z tego co pamiętam wynikało to z tego, że owa strona została przez antywirusa umieszczona jako zagrożenie/zawierająca wirusy. To nie jest oczywiście problem strony tylko błąd Noda, który ma takie dziwne  akcje (nie wiem czemu). Po prostu jeśli chcesz wejść na stronę główną, wyłączaj na tę chwilę antywirusa. Nie wiem jak inaczej rozwiązać ten problem, sam zmieniłem antywirusa na AVG.

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

79

Hmm trochę mnie tu nie było ale trzeba w końcu zawitać w dawne progi. Obecnie 3 klasa technikum i praktyki ale jest luz. Ostatnio byłem w kinie na trzech filmach, jednak chyba jest wątek na ten temat, więc tam go poruszę. No a poza tym to lenię się mimo iż wakacje trochę dawno już się skończyły, przeżywam radość z powodu zakończenia przygody z chemią i fizyką ;D

80 (edytowany przez Goro Gondo 2013-01-14 15:16:34)

Ostatnio zacząłem prowadzić blog - uważam, że każdy powinien mieć własny kącik w którym nie musi pisać oficjalnie i systematycznie. Wszystko idzie łatwo i przyjemnie.  Oto i on - http://vhsiklasykigatunku.blog.pl/.

81

Witamy po przerwie Reuel.

Fajnie Goro, że masz bloga. Sam też planowałem założyć, ale póki co jakoś wystarcza mi filmwebowy. Kto wie, może w przyszłości coś wymyślę.

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

82

Ja podeślę do mojego hobby link, jak będzie gotowe big_smile

83

Ciekawostka - dzisiaj Arnold Schwarzenegger odpowiada na pytania internautów w serwisie reddit.com. Padło już ponad 11.000 komentarzy, więc w sumie nie ma co liczyć na to, że Arnold odpowie na nasze pytania, ale można chociaż poczytać to, co odpisał innym.

Tutaj zdjęcie:
http://imgur.com/SsKLX

Tutaj pytania i odpowiedzi:
http://www.reddit.com/r/IAmA/comments/1 … _anything/

84

Widziałem to, FB rządzi tongue
Fajna sprawa, chciałem go zapytać o coś, ale za pewne zginęło by to w gąszczu (czasem nawet bardzo śmiesznych) komentarzy ;]
A co do komentarzy, były niektóre mistrzowskie, czy nawet chamskie... Jak choćby o zdradzanie żony tongue

Ciekawe, Arnold ostatnio dużo wtłacza w Internet, co robi z kim i dlaczego i zawsze nawiązuje do nowego filmu - mam nadzieję, że euforia nie upadnie jeśli film okaże się klapą... tongue

85 (edytowany przez Goro Gondo 2013-01-16 10:33:01)

Wczoraj cały wieczór spędziłem śledząc tą całą akcję big_smile. Pewnie kilku pomocników siedziało przy kilku komputerach, bo jedna osoba tego wszystkiego by nie przerobiła big_smile.

86

Dokładnie, podobnie ma się akcja na Twitterze i Facebooku - Arnold na pewno siedzi i udostępnia te wszystkie zdjęcia i podziękowania ;]

87 (edytowany przez Goro Gondo 2013-01-19 11:35:18)

Co tu taki spokój? big_smile

88 (edytowany przez hapol 2013-01-19 11:43:36)

Dziś premiera The Last Stand, Punk! big_smile
http://www.canada.com/7834315.bin

89

hapol napisał/a:

Dziś premiera The Last Stand, Punk! big_smile
http://www.canada.com/7834315.bin

YEAH !

90

Już mam, ale cicho! Jeszcze nie oglądałem, ale jakoś jak na cam bardzo zachęcająca. U nas nie wiem kiedy jest premiera. Nie mogę się doczekać, zeby obejrzeć,a le kurde muszę na necie poczytać opinię big_smile

A tak w sprawie tego, co Goro napisał o blogu. Też sobie zacząłem prowadzić, o czym już pisałem wcześniej. Mam całe trzy posty, z czego jeden dotyczy mojego modelowania big_smile
Zapraszam! big_smile

http://runesofrules.blogspot.com/

91 (edytowany przez MAL-FILM 2013-01-27 08:55:34)

hapol , na torrentach.org jest i myślałem żeby sobie zassać ale bez napisów nie będę oglądał i poczekam na lepsze wersje . U nas premiera 1 marca , do kina obowiązkowo muszę się wybrać .=)

Na blog już wchodzę smile

92

Byłem na Twoim blogu smile
Może być ciekawy jak wkleisz zdjęcia swoich własnoręcznie stworzonych figurek . Proces robienia modeli jest fajnie pokazany i jestem ciekaw jak to będzie wyglądało po skończeniu Twojej pracy .

Goro też ma fajnego bloga z klasykami , też odwiedziłem jego kącik , więc jak wszyscy mają swoje blogi to może i ja  bym sobie nadziergał taki z figurkami z filmów smile Jeszcze się zastanawiam .

93 (edytowany przez Goro Gondo 2013-01-27 11:51:34)

Bo fajnie mieć coś własnego, jak powiedziałeś swój kącik, choćby dla siebie nawet. Nie trzeba pisać jakoś oficjalnie, długo, tylko krótkie wpisy (ale nie za krótkie) i nie aż tak śmiertelnie poważne jak na stronach. Dla rozluźnienia można też napisać coś nie związanego w ogóle z tematem i nikt nie ma prawa mieć pretensji, bo to twój blog, a nie jakaś oficjalna wielka strona.

94

Co jakiś czas wchodzę na Twój blog Goro i dowiedziałem się z niego choćby na temat nowej Godzillii na 2014 rok. I można sobie poczytać komentarze do niektórych produkcji. W sumie to wpadłem na jakiś pomysł z Twoim blogiem, można by było umówić się, że wybierzemy sobie film, który każdy z nas obejrzy do pewnego momentu, później Goro zamieści swoją recenzję tego filmu, a my w komentarzach swoją.

Co do mojego bloga, wcześniej jakoś nie miałem na to ni weny ni czasy, teraz trochę się zmieniło. Mam kilkadziesiąt już figurek zrobionych, ale jak mogliście zauważyć do każdej z nich dołączam najpierw jakiś opis, umiejscowienie w tworzonym przeze mnie świecie fantasy, dodaję jakąś ideologię, misję, czy choćby komentarz. Obecnie robię sobie Thurisa, to ocalały z rasy Deurunów, którzy wyginęli po wojnie Otchłani. Teraz model Thurisa jest już gotowy i czeka aż za dwa dni go pomaluję, o czym na pewno napiszę big_smile

95

Pomysł może i być, ale nie mam czasu teraz tak często oglądać, ferie się skończyły sad. Z resztą nie każdy film może będę chciał obejrzeć, albo nie będę miał możliwości.

96

Spokojnie, to tylko pomysł. Film sądziłem, że wybierzemy jakiś ogólnodostępny ale i częściowo wyszukany, żeby było o czym mówić. I oczywiście wybierzemy ten film taki, że każdy z nas będzie miał na niego ochotę big_smile

97

Nie no, przecież nie czepiam się, tylko mówię, że nie zawsze jestem w stanie coś obejrzeć ze względu na brak czasu, lub zmęczenie.