Temat: Pogaduszki - czyli na każdy temat

Rozmowy o wszystkim i o niczym big_smile.  Ja zacznę - po ponad roku przerwy forum Dobra TV PUN znów powoli zaczyna działać, jak ktoś ma ochotę, to niech się śmiało rejestruje - http://www.dobra-tv.pun.pl/forums.php . Zapraszamy !

2

Odp: Pogaduszki - czyli na każdy temat

Hm , temat do spamowania hehe . Szkoda tylko ,ze mało osób będzie tu pisac , bo mało kto regularnie zagląda na to forum hmm

3

Nuuuudyyyyy !! Czeku nikt nie chce pisac ? Na filmwebie w temacie terminatorów prawie non stop ktoś coś pisze ,a tutaj cisza tongue . Ale lipa ... czemu "szefostwo" nie reklamuje forum ?

4

Strona była reklamowana na starcie, to ile osób się wypowiada teraz względem tego ilu wypowiadało się w grudniu ubiegłego roku to rewolucja (podobnie sprawa ma się z wejściami na stronę).

Tylko co można pisać w takim wątku. Nic. Dlatego wypowiedzi jest i mało.

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

5

To ja coś napiszę: chcę już trailer do Niezniszczalnych 2. Będzie czadowa rozrywka, akcja, wybuchy, strzelaniny, bójki, pościgi i do tego multum akorów kina akcji, w tym Schwarz, Stallone i mój ulubiony, Jet Li. Film pojawi się 17 sierpnia... i już nie mogę się doczekać. Kino nie wymagające myślenia z taką obsadą to po prostu cud, miód i malina.

T1: 10/10; T2: 10/10; T3: 2/10; T4: 6/10; T:SCC: 5/10

6

o ! Jedynka bardzo mi się spodobała smile . Mam nadzieję ,że 2 za bardzo ugrzeczniona nie będzie wink . Cała plejada największych gwiazd kina akcji , jedynie Steavena Seagala brakuje hehe

7 (edytowany przez Reuel 2012-04-22 22:04:30)

http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,560.0.html
Przejrzyj Juby ile takie nic może mieć stron ;>
Co do filmów to ja czekam na Avengersów i Promoteusza. Ach brakuje obecnie tego typu porządnego s-f, na jakie zapowiada się to drugie. Jeszcze do tego dochodzi Batman i Hobbit. Cała masa dobrych filmów w tym roku. Inna sprawa, że jak pewno wiele osób wie, w branży gier też co raz większe hity powracają, a kulminacja będzie miała miejsce 15 maja, kiedy groza powróci ;D Nie mogę się wprost doczekać na premierę na Diablo III. No i jeszcze dodam wiadomości ze sportu, może kogoś zainteresuje, że Resovia Rzeszów została mistrzem Polski jeśli chodzi o siatkarskie rozgrywki.

Co do Niezniczalnych 2:
http://www.filmweb.pl/news/Chuck+Norris … G-13-81367

8

ja pierdziele , ale lipa hmm . PG-13 w takim filmie ??? hmm

9

strona główna aktualizowana jest smile . Dobrze ,że ktoś o to dba hyhy tongue

10

Niezniszczalni 2 nie będą mieli PG-13 to jest stary news. Stallone zapowiedział, że kategorią wiekową raczej będzie eRka (ale o tym przekonamy się zapewne w lipcu).
Pierwsza część mi się nie podobała, ale dla Arnolda i JCVD śmiało wybiorę się u na dwójkę do kina.

Reuel - no niezły wynik. W takim razie gadajcie śmiało, jak będzie o czym i będę miał czas, to i ja się dołączę.

Stoki - przecież od początku powstania strony pisałem, że będę dodawać newsy, więc dodaję newsy. wink Aktualizowanie strony i nowe działy zaczną się dopiero w czerwcu (jak skończę zdawać matury).

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

11 (edytowany przez Reuel 2012-04-24 18:21:17)

Swoją drogą ciekawi mnie, czy ktoś wyczekuje pojedynku Barcy z Chelsea. Po straceniu szans na zwycięstwo w lidze, pozostaje im wygrać LM. Tylko ciekawe, czy fakt porażki w Gran Derbi ich zmotywuje czy zdołuje.

Niezniszczalni 2 nie będą mieli PG-13 to jest stary news. Stallone zapowiedział, że kategorią wiekową raczej będzie eRka (ale o tym przekonamy się zapewne w lipcu).
Pierwsza część mi się nie podobała, ale dla Arnolda i JCVD śmiało wybiorę się u na dwójkę do kina.

Tu się z tobą zgodzę co do pierwszej części bo nie wyszła jakoś rewelacyjnie. Trochę taki oklepany scenariusz, tak właściwie jedyne co to akcja się może bardziej podobać. Jednak no cóż, fajnie, że wyszła inicjatywa by zebrać wszystkich najlepszych aktorów kina akcji, jednak mimo to można było się spodziewać, że będzie to taki dość przeciętny film.

12

Lato przyszło tongue . Heh . Wyobrazacie sobie walkę z maszynami w taką pogodę ? Hehe

13

Stoki napisał/a:

Lato przyszło tongue . Heh . Wyobrazacie sobie walkę z maszynami w taką pogodę ? Hehe

Pewnie Terminatory by się przegrzewały na słońcu, mielibyśmy przewagę tongue

Reuel napisał/a:

Tu się z tobą zgodzę co do pierwszej części bo nie wyszła jakoś rewelacyjnie. Trochę taki oklepany scenariusz, tak właściwie jedyne co to akcja się może bardziej podobać. Jednak no cóż, fajnie, że wyszła inicjatywa by zebrać wszystkich najlepszych aktorów kina akcji, jednak mimo to można było się spodziewać, że będzie to taki dość przeciętny film.

Niestety masz rację, jedynka fabularnie była na bardzo niskim poziomie. Za to akcja wymiatała big_smile. Chyba ciężko zapomnieć scenę, gdy po porządnej naparzaninie wręcz, gdy już się wydaje, że akcja ucichnie, wpada Terry Crews z wieeelkim kałachem i rozrywa wręcz wrogów na kawałki.
Poza tym fajnie się zbijali z Jeta Li, np.: "Oni mają całą armię, a my co? Czterech i pół człowieka?", Lundgren miał świetną postać, Arnold i Stallone dogryzali sobie wzajemnie występując wspólnie w jednej scenie.
Dwójka prawdopodobnie będzie lepsza, bo jest więcej Schwarza, jest Van Damme i być może fabuła nieco będzie lepsza. Na taką siekę, z takimi legendami trzeba się wybrać do kina.

T1: 10/10; T2: 10/10; T3: 2/10; T4: 6/10; T:SCC: 5/10

14

Ja się w tym filmie najbardziej cieszę, że występuje mój ulubieniec, Jet Li, bo filmy z nim wprost uwielbiam. Z  nich zaś najbardziej uwielbiam "Pocałunek Smoka", który pokazuje bezwzględność naszego świata, a daje niezłą frajdę z akcji w filmie.

Właśnie z ciekawości, są tu jacyś fani twórczości Sapka? Jeśli tak to co sądzą o zapowiedzi przez niego kolejnej części sagi o Wiedźku?

15

Ja zabierałem się do przeczytania Wiedźmina ,ale nie lubię jak przed dorwaniem się do książki widzę już wszystko na ekranie TV i monitora , tak samo z Władcą Pierścieni ... Czytasz książkę i zamiast uruchomic własną wyobraźnię to widzisz lokacje i gęby z filmu tongue .

BTW. Wczoraj oglądałem T1 i .... wiecie ,że niedługo jest 12 maj ? big_smile hyhy

16

według scenariusza pierwszego terminatora , dokładnie 28 lat temu Kyle , Sara i T-800 biegali sobie po świecie i bawili się w kotka i myszkę ... a na forum cisza big_smile

17

mini-chat by się przydał  i byłoby ruchliwiej.

18 (edytowany przez Stoki 2012-05-15 21:35:54)

oj tam , specjalnie dla czata nikt tu przecież sie nie zaloguje big_smile .
Ale mam lipe z netem ostatnio , TP/Orange niech się walą na cyce !! Od 2 tygodni muszę męczyc się przez nich na fonie , prędkośc transeru to jakieś 2kb/s big_smile Normalnie jak zza czasów modemu telefonicznego big_smile . Tylko charakterystycznego pikania nie słychac hehehehe . Tak czy siak You Tube odpada ;(

19

Stoki , ważne  , że masz kontakt z forum.
TP/ORANGE - faktycznie jest to szajs , ja mam neta w dialogu i nie narzekam ........... narazie , nie narzekam.

20

ale cisza na forum . niech ktoś coś zacznie , bo będę pierwszy !

21

Spokojnie , dzis juz nie dam rady ,ale jutro coś na pewno skrobnę na forum wink

22

fuck yeah ! Normalny net nareszcie ! Znowu kontakt ze światem mam hehe

23

no i jak zwykle nikt nic tu nie pisze ,a kłócicie się o shoutboxa big_smile . Olsztyn , juwenalia , kortowiada drugi rok z rzędu zaliczona smile . Dobrze miec brata studenta hehe , noclegi i wszystko inne za free big_smile

24

Hej Stoki , ja coś napiszę. :
Jakby był shutbox to byśmy rozmawiali w czasie rzeczywistym , a nie raz na tydzień po parę zdań.
Pozdrawiam z Łodzi.

25

pewnie tak . Zobaczymy , moze coś sie ruszy ,albo admin po moich słowach się obrazi i nic już nie napisze hehe

btw. mógłbyś skrobnąc jakiś "artykulik" co do tworzenia filmów itp . Montaż , efekty specjalne , taki poradnik dla początkujących wink . Tak jak pisałem w temacie T1 , jesteś ciekaw jak się tworzy takie efekty specjalne jak np. strzał laseru i jak się je wkleja do filmu .
Chyba ,ze nie lubisz się dzielic wiedzą big_smile