Temat: Terminator Covery

W Internecie jest sporo różnych, fanowskich wersji melodii z terminatora. Przesłuchałem ich sporo i wydaje mi się, że ta jest najlepsza:
http://www.youtube.com/watch?v=MPPFGEpk … re=related
Końcówka miażdży big_smile

T1: 10/10; T2: 10/10; T3: 2/10; T4: 6/10; T:SCC: 5/10

2

Odp: Terminator Covery

Nikt nie podjął się zabrania głosu w temacie, więc pozwolę sobie wysłać kolejny link do Terminatora na pianinie. Uczę się przy tym programowania tongue.

http://www.youtube.com/watch?v=XZ6GDN_6Gzg

T1: 10/10; T2: 10/10; T3: 2/10; T4: 6/10; T:SCC: 5/10

3

przesłuchane smile . Jedno jest pewne , Brad Fiedel dał czadu , inaczej coverów by dzisiaj nie było tongue

4

A ma ktoś zapis nutowy?

5

Brad Fiedel dobrze wymyślił motyw do Terminatora , muzyka idealnie pasuje do tego filmu i wpada w ucho , natomiast Danny Elfman , który zrobił muzykę do Salvation jest nie zupełnie jego dziełem , ano poprzestawiał parę nutek z oryginału i dodał coś od siebie i....... jest motyw przewodni.
Jakby się dobrze wsłuchać w tą muzykę można zauważyć duże podobieństwo do muzyki Fiedel-a.
Danny Elfman uszanował pracę Brada i podrasował nieco motyw na potrzeby Salvation i powiem szczerze , że bardzo mi się podoba , kawał dobrej muzyki z Terminatora.
P.s. - uwielbiam muzykę instrumentalno - filmową.

6

co fakt to fakt , muzyka w Salvation to chyba jeden z mocniejszych punktów filmu , bardzo przypadła mi do gustu . Kolega MAL-FILM dobrze prawi ,motyw przewodni rewelka , ale to właśnie w głównej mierze dzięki Fiedel'owi , bo na jego muzyce był wzorowany .

7

Uwielbiam muzykę z terminatora - Brad Fiedel
I muzykę z Salvation - Danny Elfman
Danny Elfman robi muzykę do samych takich specyficznych filmów np: Edward Nożycoręki , Batman , Sok z Żuka i.t.p.
Podoba mi się jego muzyka .
Kiedy będzie następna część terminatora , ja się pytam ? Czy naprawdę w Hollywood nie mają innych , lepszych reżyserów jak ten McG?
Wiem , że on na pewno nie będzie robił tego filmu tylko ten od Szybkich i Wściekłych ale On nie ma narazie wolnych terminów a fani czekają !
Reżyserować powinien ten , który choć trochę lubi terminatora.