Temat: Figurki z Terminatorem

Macie jakie figurki z motywem przewodnim Terminatora? Zastanawiam się własnie nad kupieniem figurki.

2

Odp: Figurki z Terminatorem

ja mam figurki t-800 z T1, T-1000 i pelno z TS

pozdro

3

Polecam ci Shandraya, jak i wszystkim użytkownikom tego forum stronę: http://www.aliensgroup.pl/index.php

Dobre ceny i znakomita przesyłka (figurkę w stanie perfekt otrzymujesz już 2 dni po zamówieniu - mowa o dniach roboczych).

Sam zakupiłem tak T-800 Stell Mill, a bratu T-800 Final Battle, które przedstawiam na poniższych fotkach.
http://www.aliensgroup.pl/szop_pictures/10001/10008/003094-01.jpg http://www.aliensgroup.pl/szop_pictures/10001/10008/002714-01.jpg

Wiele osób krytykuje firmę Neca Toys, ale ja śmiało polecam. Sam w maju zamawiam kolejną (tylko jeszcze się zastanawiam jaką)!

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

4

Juby ja bym ci radzil kupic figurke T-800 Tech Noir, to tez figurka z Neca i naprawde polecam smile .
pozdro

5

Niestety tą figurkę można nabyć już tylko z Ameryki. Na aliensgrup dostępne są dwie późniejsze wersje z T1 i to na jedną nich się przymierzam.

THE TERMINATOR

6

Gratka dla prawdziwych fanów terminatora , niestety jest bardzo ale to bardzo droga i podobno robiona na zamówienie .
T-800 w skali 1:1 , i kosztuje ponad 300.000 zł. Ale warto przynajmniej zobaczyć :

http://www.youtube.com/watch?v=JqaI1U6Y … re=related

7

to kosztuje 6000 dolarow

8 (edytowany przez MAL-FILM 2012-07-28 19:55:03)

O przepraszam , pomyliłem się , to kosztuje 31.900 zł. Ale jest trochę inna jak ta na filmiku . ( może jest tańsza , bo może nie mieć takich bajerów jak ta na filmiku ) .

http://www.aliensgroup.pl/10008001010.html

9 (edytowany przez Juby 2012-08-03 12:12:01)

http://www.aliensgroup.pl/szop_pictures/10001/10008/004115-03.jpg

Nie wiem, czy pisać o tym newsa na stronie głównej, ale wkrótce do sprzedaży ma trafić trzecia seria figurek Terminator od Neca Toys. Powyżej obrazek prezentujący te trzy figurki. Wszystkie można już zamawiać na Aliensgroup.pl i kosztują 70 zł (+ przesyłka). Planowana premiera to listopad 2012 roku.

THE TERMINATOR

10 (edytowany przez MAL-FILM 2012-08-06 09:30:03)

Kupiłbym sobie parę figurek , cena jest bardzo przystępna , a na półce fajnie by wyglądało .
Ale z tym kupowaniem tak już jest , że gdy kupisz jedną to zaraz chcesz mieć wszystkie postacie z każdej części .
Dlatego jak kupię sobie figurkę endoszkieletu T-800 , to będę zamawiał co chwila aby mieć już całą kolekcję smile
A te figurki mnie naprawdę kręcą i coraz bardziej chcę je mieć smile

11

Ja obecnie skończyłem szkołę i jestem na etapie "szukania roboty". Jak już jakąś znajdę to na każdą wypłatę 1-2 figurki, aż będę miał wszystkie, które są dostępne na AliensGroup. wink

THE TERMINATOR

12

Fajna sprawa z tymi figurkami , mieć całą kolekcję to jest coś .
Juby , powodzenia w szukaniu roboty , u mnie na wsi Łodzi bezrobocie sięga zenitu . Nie wiem jak w innych miastach ale tutaj jest porażka , nie mówiąc już o zarobkach . Sam pracuję w BSH na linii montażowej suszarek , praca 3 zmianowa i 10 zeta na godzinę brutto . Starcza na opłaty i na parę piwek ale szału nie ma smile

13

Właśnie zamówiłem sobie moją pierwszą figurkę z AliensGroup .
Jest to endoszkielet T-800 , koszt 60 zeta + koszt przesyłki 15 zeta . RAZEM 75 zeta .
Już nie mogę się doczekać .
Za miesiąc kupuję kolejną figurkę ale jeszcze nie wiem jaką . Chcę mieć figurki każdej postaci z każdej części .
Jak już będę miał figurkę to na pewno wam pokażę smile

14

No to czekamy aż podzielisz się jakimiś fotkami smile

15

Również czekam, tym bardziej, że od maja powinienem taką mieć (w ostatniej chwili zmieniłem zamówienie na Aliena z "ósmego pasażera Nostromo"). tongue

Jak już wspominałem, szukam obecnie pracy, ale jak jakąś znajdę to chce mieć wszystkie figurki od Neca na swojej półce. Póki co mam T-800 STELL MILL, a mój młodszy brat posiada T-800 FINAL BATTLE (który na stronie jest już niedostępny w tej skali). Tak więc jakoś załatwię aby oddał mi swojego Arniego i dokupię resztę (z tego co liczę jeśli żadna nie zostanie w stu procentach wykupiona, to będę miał ich 10, a z tego co wiem powstało ich około 20 - to będzie dobra kolekcja). wink

THE TERMINATOR

16

Ale się napaliłem na te figurki jak arab na kurs pilotażu smile
Przejrzałem dokładnie AliensGroup i muszę wam powiedzieć , że jeszcze muszę mieć figurki Jasona i Michaela Mayersa . Widziałem na forum kolekcje użytkowników i oczy mi wyszły ze zdziwienia . Całe ściany w półkach na których jest po 40 lub więcej bohaterów filmowych i komiksowych . W takim pokoju mógłbym przesiadywać godzinami , prawie jak w muzeum . Imponujące są kolekcje tych ludzi .
Ja dopiero zaczynam ale zdaje mi się , że odnalazłem w sobie kolejne hobby .
Moje zamówienie już wyszło dzisiaj , pewnie jutro kurier dostarczy mi T-800 we własnej osobie , ustawię go na honorowym miejscu i tym samym zaczynam kolekcjonować figurki z filmów smile
Wszystkim kolekcjonerom życzę udanych zbiorów smile

17

Już przyszła do mnie figurka endoszkieletu T-800 .=)
Niedługo zrobię filmik i wrzucę na forum , tylko muszę się jeszcze nacieszyć terminatorem . Jeszcze nie odpakowałem z pudełeczka . Oddanie szczegółów jest imponujące , będę zamawiał sobie cały czas . Czekałem nie całe 2 doby . Zamówiłem w środę o 16:00 , a dostałem w piątek o 08:00 smile

18

AliensGroup cieszy się wielką popularnością właśnie ze względu na szybkie i sprawne przesyłki. Sam też po dwóch zamówieniach nie czekałem dłużej niż 2 dni. wink

THE TERMINATOR

19

Prezentacja mojej figurki . smile
endoszkielet T-800 smile

http://www.youtube.com/watch?v=-p3h7Kbj … ature=plcp

20

Hmmm... ciekawe, jak byłem mniejszy robiłem sobie modele postaci z filmów, a raczej ich popiersia z drewna... Wiem jak to brzmi, ale wystarczyło wziąć kołek, trochę podłubać, dobrać kilka farb, efektów specjalnych i już wyglądało fajnie na półce. Terminator miał nawet kwadratową szczękę tongue
Później robiłem trochę z modeliny/plasteliny modeli, ale to długo nie przetrwało, chociaż próbowałem nawet robić sceny z filmów z niemal wszystkimi elementami, ale papier, karton, plastelina i klej nie przetrwały próby czasu. Obecnie, z racji trochę większych środków finansowych kupuję odpowiednie narzędzia i choć moje zamiłowania idą trochę w kierunku fantasy, mianowicie coś na wzór Warhammer Quest i Warhammer 40k to może w przypływie emocji wykona jakąś figurkę Terminatora. smile

21 (edytowany przez MAL-FILM 2012-08-20 10:38:14)

Zamawiał ktoś figurki z TOYCRAFT ?
Jest tam figurka Arniego , którą zapragnąłem mieć , ale nie wiem jak TOYCRAFT się spisuje z zamówieniami .
Aliens Group przetestowałem i jestem zadowolony , a co do Toycraft to nie wiem .
Jeszcze mam trochę czasu , bo po 10-tym mogę sobie kupić kolejną figurkę , a może 2 figurki ? smile
Myślę już nad zrobieniem półek na ścianę oraz odpowiednim oświetleniu aby moja kolekcja doskonale się prezentowała . Na początku chciałem nabyć szklaną gablotę , w której mógłbym trzymać okazy i chronić je przed kurzem i ewentualnym zniszczeniem ale zrezygnowałem bo takie gabloty są drogie . Zdecydowałem się na malutkie półeczki , na których będą stać po jednej figurce na każdej , odpowiednio oświetlone lampeczkami ledowymi . Myślałem również o dodaniu za figurką jakieś scenerie z filmu ale to jednak zły pomysł .

22

Poczytaj trochę komentarzy na Allegro.pl
http://allegro.pl/show_user.php?uid=6726533&p=5
dowiesz się większości rzeczy smile

23

Dzięki hapol za linka , zobaczyłem i przekonałem się , że warto przetestować TOYCRAFT .
Zawsze interesowałem się takimi rzeczami , za małolata sklejałem modele samolotów , czołgów i robiłem nawet dioramy . Dlatego kupowanie figurek z mojego ulubionego filmu jest dla mnie czymś więcej jak tylko zwykłym zbieraniem  , to powrót do młodzieńczych lat i hobby , w które się zaangażowałem .

24

Mam podobnie. Zawsze chciałem kolekcjonować figurki, początkowo pasja połączona z grami wojennymi i tu właśnie narzuca się Warhammer Quest i Warhammer 40K, gdzieś tam nadal grać jest fajnie, ale zbieractwo figurek - wow, coś niesamowitego. Te wszystkie detale, elementy, pomysły związane z nimi historie i opowieści. Nigdy własnej armii nie miałem - teraz doszedłem do wniosku, że nie ma to sensu - interes drogi, a tańsze rzeczy są głównie z plastiku. Mam chyba jedną figurkę robioną ręcznie ze Spider-manem (swoją drogą, moją ulubioną komiksową postać) i tyle. Resztę wykonuję sam. Chciałem kiedyś bloga założyć na ten temat, wyrabiania swoich figurek, pomysłów, opisów, budowania armii i historii każdego elementu. W chwili wolnej może podejmę się realizacji tego zadania i dam link. wink

25

hapol , masz zdolności rzeźbiarskie ?
Podziwiam smile
Ja nawet z plasteliny nie ukręciłbym twarzy . A tutaj , proszę , artysta z talentem i pasjami smile
Tak trzymaj hapol smile