Temat: Przywitaj się

Witam serdecznie. Niezmiernie cieszę się że taka strona powstała i życzę administracji sukcesów. Pozdrowionka!

2

Odp: Przywitaj się

Witamy, witamy i dziękujemy za życzenia. Thanks również za założenie tego wątku (już dawno powinien powstać taki, w którym przedstawiać mogliby się nowi użytkownicy.). wink

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

3

W takim razie proponuję zmianę nazwy tematu na "Przywitaj się"

4 (edytowany przez Olagfigh 2012-02-21 13:29:54)

No tak... jak zwykle taki temat znajduję na forum dopiero gdy napiszę już kilka postów.
Mam prawie 20-lat, studiuję informatykę i chciałbym kiedyś zaprogramować własnego terminatora kuchennego tongue. Interesuję się fantastyką (głównie fantasy), filmami i muzyką. Czytam książki, słucham muzyki (czasem tylko instrumentalnej), gram w gry komputerowe i planszowe oraz udaję, że się uczę.
Jeśli chodzi o wspomniane wyżej formy rozrywki to mam swoje ulubione pozycje. W grach jest nią Morrowind, a w filmach Terminator 1 i 2 które uważam za arcydzieła kina akcji/science fiction.

Cóż... pozostaje mi jedynie dodać: "Witajcie!". Mam nadzieję, że nasze dyskusje będą owocne.

T1: 10/10; T2: 10/10; T3: 2/10; T4: 6/10; T:SCC: 5/10

5

Axelio napisał/a:

W takim razie proponuję zmianę nazwy tematu na "Przywitaj się"

To nie propozycja, skoro bez żadnej odpowiedzi zmieniłeś nazwę. tongue

THE TERMINATOR

6

Witam. Na forum zaprosił mnie Axelio, z którym się znam już kawałek. Mam 16 lat, jestem początkującym kolekcjonerem filmów. Głównie lubię klasyki, takie właśnie jak Terminator czy Rambo. Moją ulubioną serią, jest licząca 28 części seria o Godzilli.
Pozdrawiam

7

Jakby ktoś założył wątek "ogólnie o filmach" to mógłbym podyskutować z tobą o Godzilli, widziałem z nią 16 filmów (4 z serii Shōwa, wszystkie 7 Heisei, 3 Shinsei, amerykańską wersję oryginału, oraz film Emmericha). big_smile

THE TERMINATOR

8

No to świetnie, właśnie kupiłem 5 kaset od Vision. Inne wcześniej dokupiłem, teraz będę miał cały komplet Visionów. Mam też trochę pokupowanych na DVD, ale to nie to samo. Ja bym mógł zająć się wątkiem o Godzilli, ale musiałby być dział Inne Filmy czy coś w tym stylu.

9

Goro Gondo napisał/a:

No to świetnie, właśnie kupiłem 5 kaset od Vision. Inne wcześniej dokupiłem, teraz będę miał cały komplet Visionów. Mam też trochę pokupowanych na DVD, ale to nie to samo. Ja bym mógł zająć się wątkiem o Godzilli, ale musiałby być dział Inne Filmy czy coś w tym stylu.

Dokładnie, bo bez jakiegoś działu do tego wyznaczonego zakładanie takiego wątku będzie się równało ze spamem. Dobrze by było pozakładać taki jeden dział, w którym ewentualnie by się zrobiło poddziały do rzeczy nie związanych bezpośrednio z Terminatorem. Brakuje też tutaj w moim odczuciu wątku, w którym można zwyczajnie pogadać wink

10

No dobrze, założyłem dział "Inne filmy" oraz "Inne rozmowy". Piszcie tam śmiało smile

11

Siemka miłośnicy dobrych filmów wink

12

Witamy na forum big_smile

13

Goro ty już chyba na każdym forum o tematyce filmowej jesteś tongue . Na Goji dawno się nie udzielałem tongue

14

A to ty jesteś  big_smile. Teraz sobie przypominam. Szkoda, że większość ma zastój sad

15 (edytowany przez likwidator 2012-04-25 01:37:03)

Witam fanatyków kultu filmowego! Cieszę się, że wreszcie jest gdzie podyskutować. I'll be back wink

16

Siema wink Zapraszamy do wyrażania swoich poglądów big_smile hehe

17

Siema wszystkim fanom Terminatorów.
Interesuję się tą serią od bardzo młodych lat i jest to mój ulubiony film.
Fajnie , że jest takie forum ale fajniej byłoby gdyby był jeszcze taki mini-chat   -   taka mała sugestia.
Można byłoby dyskutować na bieżąco.

18

Witam się z Wami - fanami T. Mam nadzieję, że będzie się działo bo jak na razie widzę, że to cicho trochę

www.chilihead.pl najlepsze forum o tematyce ostrych papryk i ich hodowli

19

Gorąco WITAMY !! nowych użytkowników , którzy chcą coś dorzucić od siebie i dzielić się z nami swoimi opiniami .
Mamy nadzieję , że zostaniecie na forum bardzo długo , a gdy następna część terminatora ruszy z kopyta , będzie tutaj tłoczno od komentarzy i spekulacji . Ostrej dyskusji nie powinien się obawiać żaden zatwardziały fan cyborgów z przyszłości , ponieważ na forum udzielają się sami ciekawi ludzie i w miłej atmosferze można spędzić wiele czasu .
Dlatego WITAMY I ZAPRASZAMY do dyskusji wszystkich zainteresowanych nowych Użytkowników .

- jeśli tego słuchacie , jesteście w ruchu oporu -

20

Witam wszystkich. wink