26

Odp: Komentarze odnośnie strony

Nie obrażaj się , powinieneś wspierać użytkowników , a nie ich zniechęcać , naprawdę oczekujemy od Ciebie słów pociechy i tego , że będzie dobrze .
Twoje posty są pełne  negatywnych wniosków i dlatego Musisz zmienić swoje podejście do Nas .
Axelio , mam pełen szacunek do Ciebie ale kolego , zacznij nas wspierać , a nie tylko krytykować.
akurat " .... forum umiera... " , używasz cały czas , a "..... nie uda się......" , mówiłeś przy tym jak były zachęty do zrobienia reklamy .
Nie mów Mi , że nie używasz tych słów , bo Ja pamiętam .
Nie chcę się kłócić bo to jest świadectwem  nie dojrzałości , a przecież My jesteśmy dorosłymi ludźmi .
Może się wypowiem za wszystkich , ale każdy by chciał , żeby forum przetrwało jak najdłużej .
Axelio , proszę Cię , bądź człowiekiem .

27

akurat " .... forum umiera... " , używasz cały czas , a "..... nie uda się......" , mówiłeś przy tym jak były zachęty do zrobienia reklamy .
Nie mów Mi , że nie używasz tych słów , bo Ja pamiętam

Skoro pamiętasz - to wskaż te posty. smile Nigdzie na forum takich rzeczy nie pisałem i można to w każdej chwili sprawdzić. Nie rób ze mnie idioty...

I nigdzie nikogo nie krytykuję tylko piszę jakie są fakty. Rozróżniasz to? Fakty a krytyka. smile

28

Dobrze , sformułowania "....forum umiera..." , użyłeś nawet wczoraj gdy wypowiadałeś się na temat tego , że nie piszemy o terminatorze tylko o innych sprawach , a " ....nie uda się...." , mówiłeś nawet na samym początku gdy wtedy wyskoczyłem z propozycją stworzenia reklamy .
Nie robię z nikogo żadnego idioty , a już na pewno nie z Ciebie .
Sorki , jeżeli uraziłem Twoje uczucia bo to nie było moim zamierzeniem .

29

Znajdź mi te posty, zamiast mnie oskarżać bez przyczyny. One nie istnieją!

30

To nie jest zwalanie winy, tylko stwierdzenie faktu.  Skoro użytkownikom nie chce się rozmawiać o terminatorze, a zamiast tego częściej dyskutować w temacie "Kultowe i inne znane filmy" to znaczy, że nie maja odpowiedniej wiedzy na ten temat. Spójrz na forum na Filmwebie, gdzie pod każdą z części "Terminatora" są żywiołowe dyskusje. A tutaj? Kiedyś w działach o serii Terminator wypowiadali się tutaj dość aktywnie użytkownicy Reuel, Cyborg i ponello t-800. Widocznie tematy się wyczerpały, lub nie chce im się już dłużej udzielać w tak wąskim gronie. Teraz forum podtrzymywane jest przy życiu tylko przez Goro Gondo, Stokiego i MAI-FILM, którzy częściej rozmawiają w wątkach offtopowych niż w tematach, których forum jest głównym zagadnieniem.

31

Nie będzie tu żadnego shoutboxa! Moje wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu różnych stron i forów nauczyło mnie, że shoutbox = śmierć forum. Ale oczywiście wy wiecie lepiej.

32

Axelio , nie ma sensu rozwijać dalej tego tematu bo do niczego to nie doprowadzi .
Nie będziemy sobie wytykać swoich własnych wypowiedzi w postaci postów i łapać się za słówka , skończmy te wygłupy , a zamiast tego zajmijmy się rozpowszechnianiem forum , ponieważ to jest naszym głównym celem .
Na koniec przyszłego tygodnia powstanie reklama strony i forum , także nie będzie tak źle . Ja już podałem linki na kilku forach na których jestem zarejestrowany i czekamy na rezultaty .
Jeżeli jesteś na mnie zły to przepraszam Cię , bo nie lubię dyskutować w ten sposób .

33

Żal mi to komentować... Pozostawię to bez komentarza.

34 (edytowany przez MAL-FILM 2012-07-15 20:33:24)

Przynajmniej przyłączyłeś się do rozmowy hi hi hi

35

żeście se pogadali ... japierdziele . Inna sprawa axelio ,że my chcemy ,żeby forum szło na przód i się rozwijało a ty jako administrator nie robisz nic ,żeby nam pomóc . Troche tu zalatuje reżimem , gdzie wszyscy chcą chleba i igrzysk ,a rządzący daje im tylko figę z makiem wink . W najgorszym przypadku stworzy się własne forum i podepnie pod stronkę terminatora ,a to padnie śmiercią naturalną ze swoim adminem big_smile big_smile big_smile . Osobiście nie chciałbym takiego rozwiązania ...

36

A co według ciebie powinienem robić?

37

Axelio napisał/a:

Skoro pamiętasz - to wskaż te posty. smile Nigdzie na forum takich rzeczy nie pisałem i można to w każdej chwili sprawdzić. Nie rób ze mnie idioty...

I nigdzie nikogo nie krytykuję tylko piszę jakie są fakty. Rozróżniasz to? Fakty a krytyka. smile

Axel przecież na forum jest możliwość modyfikowania postów, więc nikt tu nie będzie cię ścigał bo jeśli coś takiego napisałeś to mogłeś to już zmienić.
Ale nawet jeśli tego nie napisałeś (nie wiem, bo nie pamiętam takich słów z twoich ust więc pewnie tego nie napisałeś) to wiedz, że z twoich postów to właśnie wynika. Zawsze negatywnie podchodzisz do zmian i nie wypowiadasz się pozytywnie o jakichkolwiek pomysłach. Nie dziw się, że MAN-FILM tak odbiera twoje wypowiedzi, bo tak każdy je odbiera. Już sam twój post, że piszesz "Fakty a nie krytykę" pokazuje jak podchodzisz do sprawy. sad

No i mam do ciebie pytanie: Jak ci się podoba nowy wygląd strony (bo w końcu o tym jest ten temat)? Kiedy pokazywałem ci wstępną wersję (z inną górą) twierdziłeś, że zmiana będzie na gorsze i popsuje stronę, a na razie nie ma żadnego słowa krytyki, więc ciekaw jestem twojej opinii...

I jeśli chcesz pokazać odrobinę dobrej woli w tym, aby forum "szło na przód a nie stało w miejscu", to tutaj masz link do nowego logo strony. Bądź tak miły i ustaw je na forum z łaski swojej (póki co jest bez żadnego obrazka, ale może w przyszłości wymyślę coś fajnego to się podmieni):
http://img338.imageshack.us/img338/5695/forumgif.png

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

38

Logo wstawione.
Co do reszty to nie będę się wypowiadał.

39

Dzięki Juby , za screeny , mam nadzieję , że nie wku....łem Cię wczoraj . Miałem straszny ból zęba i leczyłem się ketonalem i piwami .
Jak by co to przepraszam .

40

Nie no co ty. Sam też wczoraj miałem zapierdziel i właśnie dlatego wysłałem dopiero dzisiaj rano. Mam nadzieję, że coś z tego ci się przyda i reklama się uda.

Axelio napisał/a:

Co do reszty to nie będę się wypowiadał.

I to kolejne przykład jak podchodzisz do strony, forum i jego użytkowników, którzy chcą z tobą nawiązać kontakt i jakąkolwiek nic porozumienia. Pokazanie dupy i kompletny brak szacunku.

THE TERMINATOR

41

Fajne screeny , przyda się wszystko . Dzięki .

I to kolejne przykład jak podchodzisz do strony, forum i jego użytkowników, którzy chcą z tobą nawiązać kontakt i jakąkolwiek nic porozumienia. Pokazanie dupy i kompletny brak szacunku.
HA HA HA HA HA HA HA HA  !!!

42

Nie ma z czego się śmiać MAL. sad

Człowiek pisze, że nie gadamy o Terminatorze, dlatego się nie udziela na forum, aby dzień później kiedy się go pyta o stronę Terminator.pl ten wyskakiwał z "nie będę się wypowiadał". Jak brać na poważnie takiego administratora forum? Jak odnosić się z szacunkiem do takiego administratora? Ja już nie mam zamiaru próbować. tongue

THE TERMINATOR

43

Masz rację Juby .
Administrator powinien wspierać forum i szanować jego użytkowników , bo rzeczywiście , takie wypowiedzi nie powinny padać od Admina .

44

Axelio napisał/a:

Choćby zmienić w prawym dolnym rogu forum to "2008-2010 Terminator.pl" bo chyba mamy już 2012 rok. sad

THE TERMINATOR

45 (edytowany przez Stoki 2012-07-16 18:13:22)

axelio weź sie do roboty , albo przekaż pałeczkę lidera komuś innemu (Juby tongue ) , kto ma więcej czasu , zapału i pomysłów na to forum .

Bez urazy , trzymam kciuki i liczę ,że podołasz

46

Juby napisał/a:
Axelio napisał/a:

Choćby zmienić w prawym dolnym rogu forum to "2008-2010 Terminator.pl" bo chyba mamy już 2012 rok. sad

Gotowe. smile

Stoki napisał/a:

axelio weź sie do roboty , albo przekaż pałeczkę lidera komuś innemu (Juby tongue ) , kto ma więcej czasu , zapału i pomysłów na to forum .

Bez urazy , trzymam kciuki i liczę ,że podołasz

Ja nie rozumiem nadal - czego ty oczekujesz? Forum działa i czego tu jeszcze więcej chcieć. Spełniam wszystkie wasze zachcianki. A ze nie zgodziłem się na Shotubox, który doprowadziłby do całkowitego pogrzebania forum to nic do was nie dotarło jak wam to tłumaczyłem. Forum działa dokładnie na tych samych zasadach i skrypcie jak forum Rambo.pl i forum Hong Kong Cinema. Jakoś na tych forach użytkownicy nie mają żadnych pretensji, tylko tutaj stworzył się jakiś protest, z którego nic nie wynika... Powiedz czego ty konkretnie oczekujesz?

47 (edytowany przez Stoki 2012-07-16 18:29:44)

tak , spełniasz nasze wszystkie zachcianki dopiero po tym jak je sobie wywalczymy big_smile
Powtórzę jeszcze raz - kto stoi w miejscu ten się cofa . Jak masz takie wielkie doświadczenie na forach to powinieneś wiedziec ,ze trzeba je rozwijac , ulepszac , poszukiwac nowych użytkowników . Na HK cinema musiałem się najpierw wykrzyczec ,żeby było cytowanie selektywne i zapewne ze wszystkim innym też tak będzie (btw. PunBB sux , może zmiana na coś bardziej hmmm lepszego )

i nie pisz do mnie "ty" , bo się pogniewamy wink

48

Stoki napisał/a:

tak , spełniasz nasze wszystkie zachcianki dopiero po tym jak je sobie wywalczymy big_smile

Wywalczyliśmy? Jeśli użytkownicy o coś proszą to albo to się wprowadza, albo poddaje pod dyskusję.

Stoki napisał/a:

Powtórzę jeszcze raz - kto stoi w miejscu ten się cofa . Jak masz takie wielkie doświadczenie na forach to powinieneś wiedziec ,ze trzeba je rozwijac , ulepszac , poszukiwac nowych użytkowników .

Słucham raz jeszcze! W jaki sposób chcesz tego dokonać i co chcesz zmienić? Nie podałeś ani jednego konkretu, gadasz tylko puste słowa.

Stoki napisał/a:

Na HK cinema musiałem się najpierw wykrzyczec ,żeby było cytowanie selektywne i zapewne ze wszystkim innym też tak będzie

Wykrzyczeć? Wprowadziłeś w błąd, bo to nie jest żadne "cytowanie selektywne" tylko przyciski BBcode. Gdy Wreszcie pokazałeś screenshot o co ci chodziło to przyciski zostały od razu wprowadzone!

Stoki napisał/a:

(btw. PunBB sux , może zmiana na coś bardziej hmmm lepszego )

Dlaczego sux? Podaj argument bo to kolejne twoje puste słowa aby wprowadzić zamieszanie. A co jest według ciebie lepsze? phpBB?
punBB jest bardzo lekkie i wygodne i coraz więcej serwisów internetowych korzysta z tego rodzaju forum, bo to przyszłość szybkiego i przejrzystego internetu, w przeciwieństwie phpBB, które przeładowane jest bajerami i niepotrzebnymi opcjami.

i nie pisz do mnie "ty" , bo się pogniewamy wink

Nie bardzo rozumiem?

49

Atak na Axela jest nieco bezpodstawny, znaczy nie tyle co bezpodstawny, co przesadzony. W gestii każdego użytkownika jest (jeśli chce) reklama forum, sam admin niczego nie zrobi. Ja też "szefuję" na HKC i wiem, że jedna osoba sama wiele nie zdziała. Więc zamiast tak najeżdżać to rozwijajcie forum, a Axel na pewno pomoże.

50

Goro gondo , spokojnie , bez nerwów , nikt nie atakuje Axela , ale Admin powinien być otwarty na sugestie użytkowników .
Jak to się mówi : " ....w kupie siła.... " , także niech My wszyscy coś działajmy , a nie tylko Axelio .