1

Temat: Komentarze odnośnie strony

Tutaj możecie komentować wszystko co zobaczycie na naszej nowej stronie (pozytywnie lub negatywnie). Zapraszamy do dyskusji...

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

2

Odp: Komentarze odnośnie strony

większy rozmiar avatarów ;>

3 (edytowany przez Juby 2012-02-20 16:15:48)

100x100 to przecież sporo. Na innych serwisach nawet tylu nie mają. Poza tym możesz dodać większą sygnaturkę.

PS: I ta uwaga powinna być skierowana w innym wątku:
http://forum.terminator.pl/viewtopic.php?id=151

THE TERMINATOR

4

MMMMmmm.... fajnie byłoby, gdyby topka była losowana przy każdym odwieżaniu strony, tzn. 4-5 zdjęc. IMO of course: >

5 (edytowany przez Reuel 2012-02-27 21:17:27)

Hmm po pierwsze fajnie, że pomimo tego co mówiłeś strona wystartowała tak wcześnie wink Wielu rzeczy jeszcze nie ma stronie, jednak generalnie te najważniejsze są i chwała za to. No może jedyny mój osobisty żal, że nie ma jeszcze tapet i mało awatarów, no ale przeboleje. Poza tym tak jeśli można zaproponować to w sumie moim zdaniem fajnie by było w przyszłości zrobić jakiś dział, artykuł na temat wszystkich znanych modeli terminatorów (coś jak temat Spis terminatorów, czyli to, czego brakowało) oraz dział z szerszymi informacjami o głównych bohaterach filmu wink

6

Takie artykuły na pewno zostaną napisane (poza dwoma przez ciebie wymienionymi w planach jest jeszcze "arsenał z Terminatorów", czyli artykuł o wszystkich broniach wykorzystanych w filmach).

Awatarów jest mało, bo to dział, gdzie każdy możne zrobić własne. Jak zrobisz i wyślesz mi swoje twory w tych samych parametrach (100x100), to wstawię z podpisem "stworzył Reuel". A tapety miały zostać otwarte (choćby w wersji demo) już teraz, ale zbyt dużo czasu zajęło mi tworzenie działu "produkcja" do T2.

THE TERMINATOR

7

I co powiecie o nowym wyglądzie strony? Graficznie zmieniło się wszystko poza ikoną strony i czcionką.

THE TERMINATOR

8

Który styl forum ? Bo u mnie na fonie różnicy nie zauważyłem tongue , pewnie coś ustawilem inaczej wczesniej

9

Ja też nie wiele zauważyłem...

10 (edytowany przez Stoki 2012-07-10 21:57:01)

kumam już , chodzi o stronę główną terminatora a nie o forum smile

Jest spox ,ale ... górne buttony mają jakiś problem tongue w sensie "Redakcja" jest ciągle na czerwonym tle , "o stronie" zmienia sie na czerwonym tle , a cała reszta nie posiada tego czerwonego tła .
A tak to pozytyw smile . Myślę ,że samo forum też można jakoś "odświerzyc"

edit: po prawej stronie nie działa button forum . W sumie nie wiem po co on jest , skoro na głównym pasku znajduje się taki sam tongue

11

Panowie przecież JA JESTEM ADMINISTRATOREM STRONY. Za forum odpowiada Axelio, więc jakiekolwiek zmiany na forum on by zapowiadał. Pod forum mogę jedynie stworzyć nową górną grafikę z nowym tytułem storny.

Co do twoich uwag Stoki, to u mnie reklama forum w prawym pasku menu (którą umieszczam, żeby odwiedzający stronę ludzie bardziej zwracali uwagę na forum) i górne buttony działają poprawnie... Natomiast dział "o stronie" i "wymiana" otwierają się w starym kodzie (kiedy poziome menu było pod grafiką), a wiem, że powinny działać poprawnie bo u brata na laptopie wszystko śmiga dobrze. Kliknij ctrl+F5 aby odświeżyć może to coś da. Myślę, że wszystkie te błędy same znikną z czasem, bo czerwonych przycisków już nie ma na serwerze (ani nigdzie).

THE TERMINATOR

12

Siema Juby , jestem gotowy na stworzenie reklamy terminatora.pl .
Jeżeli ukończyłeś już wszystko co miałeś zrobić , a zrobiłeś kawał świetnej roboty to czekam na te obrazki , o których gadaliśmy . Mam nadzieję , że się spodoba reklama bo zamierzam uderzyć z grubej rury z montażem i pokazać na co mnie stać . W końcu to jest TERMINATOR .
W sumie będzie to króciutki filmik - reklama ale zrobiona z impetem .
Mam dużo zapału do tego projektu dlatego nie mogę się doczekać kiedy wezmę się do roboty .
Pozdrawiam .

13

Spoko. W weekend wyślę ci kilka screenów strony i te logo, tylko jeszcze raz podaj maila, bo nie pamiętam gdzie o tym rozmawialiśmy. wink

PS: Stoki miałem dziś formata na kompie i strona śmiga już bez zarzutu. Jeśli nadal masz błędy to jest to wina przeglądarki, która zapamiętała stary wygląd strony. Na innym komputerze, lub innej przeglądarce nie powinieneś mieć żadnego problemu.

THE TERMINATOR

14

marcin.szaradowski@o2.pl

a rozmawialiśmy o tym na " shut box - wersja alternatywna " .

Z góry dzięki !

15

Yo ! Na stronce juz jest ok , jest pozytywnie smile .
Teraz czekać na reklamę stronki , oraz zabrać axelowi pieczę nad forum (bo nic tu sie nie zmieni na lepsze . A kto stoi w miejscu ten sie cofa)

16

Stoki napisał/a:

Teraz czekać na reklamę stronki , oraz zabrać axelowi pieczę nad forum (bo nic tu sie nie zmieni na lepsze . A kto stoi w miejscu ten sie cofa)

Axel był przeciwny nawet nowej szacie graficznej strony głowenj bo uważał, że jak tamta była dobra, to po co robić lepszą? tongue

THE TERMINATOR

17

Ech ... Nie dość ,że z nami nie dyskutuje na forum to jeszcze nie pozwala go ulepszać ... Jeszcze trochę i wybuchnie bunt na pokładzie ;>

18

Cały czas tutaj zaglądam, nawet kilka razy dziennie. A to, że akurat użytkownicy tego forum wolą rozmawiać na inne tematy niż na tematy związane z Terminatorem to ja już nic na to nie poradzę. sad

19 (edytowany przez Juby 2012-07-14 11:52:24)

Nie ma to jak zwalanie winy za niepowodzenia w prowadzeniu forum na użytkowników, którzy starają się utrzymać je przy życiu. sad

THE TERMINATOR

20

To nie jest zwalanie winy, tylko stwierdzenie faktu. smile Skoro użytkownikom nie chce się rozmawiać o terminatorze, a zamiast tego częściej dyskutować w temacie "Kultowe i inne znane filmy" to znaczy, że nie maja odpowiedniej wiedzy na ten temat. Spójrz na forum na Filmwebie, gdzie pod każdą z części "Terminatora" są żywiołowe dyskusje. A tutaj? Kiedyś w działach o serii Terminator wypowiadali się tutaj dość aktywnie użytkownicy Reuel, Cyborg i ponello t-800. Widocznie tematy się wyczerpały, lub nie chce im się już dłużej udzielać w tak wąskim gronie. Teraz forum podtrzymywane jest przy życiu tylko przez Goro Gondo, Stokiego i MAI-FILM, którzy częściej rozmawiają w wątkach offtopowych niż w tematach, których forum jest głównym zagadnieniem.

Żeby to skomentować jednym zdaniem: Strona potrzebuje reklamy na innych serwisach bo póki jej nie będzie to nikt nie dowie się ani o stronie ani o forum dyskusyjnym.

Ruch na forum może także ożyć w przypadku pojawienia się nowej części "Terminatora" w kinach, tak jak to miało miejsce w przypadku premiery "Rambo 4" w kinach - wtedy pojawił się nagły wysyp nowych i ciekawych użytkowników na http://forum.rambo.pl i dzięki temu to forum żyje do dziś mając czasami chwilowe zastoje, ale żyje nadal i to dosyć aktywnie.

21

Tyle, że tutaj także dyskutujemy o Terminatorze, chociażby ostatnio rozmawialiśmy o komiksach przetłumaczonych na PL i ich dostępności w sieci. Tak więc w przyszłości nie mów, że nie gadamy o Terminatorze, bo mogłeś i możesz do tej dyskusji się przyłączyć. tongue

THE TERMINATOR

22

Mogłem, ale sam nie miałem nic do dodania. Przecież nic na siłę nie będę pisał.
Poza tym 1 temat i 2-3 posty to chyba za mało aby uznać, że wszystko jest tak jak miałoby być...

23

Panowie , forum potrzebuje reklamy . Trzymajmy kciuki za mal-film za film reklamowy i sami dzialajmy wink

24 (edytowany przez MAL-FILM 2012-07-15 07:23:48)

Niebawem ukaże się reklama strony i forum ,  także może się coś ruszy . A to jest całkiem prawdopodobne bo fanów terminatora jest w tym kraju dużo i nie każdy wie , że taka strona istnieje w polskiej wersji .
Ja sam trafiłem tu przypadkowo bo nie wiedziałem , że jest forum o tematyce terminatora , więc jak powstanie reklama na youtube , wtedy duża część internautów na pewno obejrzy filmik i na 90% zajrzy tutaj . Nawet będzie dobrze jeśli na 10 wyświetleń 2 się zarejestruje .
Zobaczymy jaki będzie tutaj ruch , ale efekty reklamy przyjdą dopiero po jakimś miesiącu , może dwóch . No i oczywiście jak pojawi się nowa część terminatora , forum zyska nowych użytkowników , tylko muszą wiedzieć , że taka strona istnieje .
A moim zdaniem forum nie umiera tylko żyje sobie powoli i spokojnie , a to , że rozmawiamy sobie w innych tematach od czasu do czasu nie oznacza , że nie mamy odpowiedniej wiedzy na temat terminatora .
Axelio , narazie z Twoich wypowiedzi wywnioskowałem , że jesteś negatywnie nastawiony na nas , na to forum , nic Ci się nie podoba .
Każdy Twój post to .....nie tak.... , ....forum umiera..... , ......nieprawda..... , ........nie uda się...... , .......niemożliwe.......
Przecież , i tu masz rację , rozreklamować forum wszędzie gdzie się da , wciskać linki do strony wszystkim , niczym ulotkarze na ulicach rozdający reklamy przechodniom . Ja wierzę w to forum  i wiem , że za jakiś czas będzie tutaj aż się roiło od nowych użytkowników . Także nie można być wiecznie nie zadowolonym tylko działać ile wlezie bo przecież nic samo nie przyjdzie.
Axelio , trochę optymizmu i napisz parę słów pociechy .

25

Nigdzie nie napisałem, że jestem negatywnie nastawiony. Po prostu stwierdzam fakty jakie maja miejsce. I nie wciskaj mi słów, któych nie powiedziałem, bo nigdzie nie użyłem słów:

MAL-FILM napisał/a:

nie tak.... , ....forum umiera..... , ......nieprawda..... , ........nie uda się...... , .......niemożliwe.......