26

Odp: Cisza na forum :(

Jak zauważyłem , zaglądają tutaj Goro Gondo , Stoki , Axelio i Ja.

27

Juby , jak tam prace nad nową szatą graficzną ? Trzeba trochę odświeżyć forum i nowych userów pozyskać

28

Też czekam z niecierpliwością  na efekty pracy nowej szaty graficznej forum .

29 (edytowany przez Juby 2012-07-07 10:11:19)

Niestety mam obecnie bardzo mało czasu i nie udało mi się skończyć nowej szaty w 100%, mimo iż prace są już na wykończeniu. Pozostało tylko dopracować prawą stronę layoutu i wymienić jeden banner (miałem także napisać nowy opis dla T2, bo ten jest fatalny, ale to mogę zrobić innym razem).

Postaram się wrzucić nową wersję w nadchodzącym tygodniu. Nawet jeśli wszystkiego nie skończę, to pozostały mi tak drobne poprawki kosmetyczne, że będę mógł wykonać później a większość z was nawet tego nie dostrzeże. Tak więc spodziewajcie się nowej szaty tak między 10 a 12 lipca. wink

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

30

cool smile . Czekamy czekamy smile

31

niby na forum mało osób pisze cokolwiek ,ale jednak udało się dobic do posta nr 1000 big_smile , źle nie jest chłopaki , potrzebujemy tylko więcej maniakoświrów terminatora ,żeby tylko nie męczyc działu z off topem wink

32 (edytowany przez Juby 2012-07-26 11:28:58)

Chyba stoki zhakował forum, bo dwuznacznie kojarzy się teraz nazwa tego tematu:

http://img84.imageshack.us/img84/1971/cnf.png

big_smile

THE TERMINATOR

33

Stoki się obraził , ale gadam z nim na maile .

34

Wkrótce zostaniemy tylko ty i ja. wink

THE TERMINATOR

35

eeee , nie będzie tak źle , myślę , że jeszcze paru terminator-maniaków do nas zawita .

36

No, a ja sad ?

Nie no, zgrywam się big_smile

37

Goro Gondo , należysz do elity tworzącej to forum , rozreklamuj także stronę jak możesz i gdzie możesz .
                    Wszyscy wierzymy , że ta strona osiągnie sukces ale wszystko małymi kroczkami . Hi hi .

38

Zapanowała cisza , wszechobecna i złowroga . Nikogo nie ma , wszyscy się pochowali i nikt nie wynurzy choćby malutkiego paluszka ze swych strasznych ciemności w stronę forum . To jest cisza przed burzą , burzą , która zmieni
wszystko i wywróci do góry nogami ten uporządkowany w chaosie , mroczny świat .
Zapanuje jeszcze większy chaos oraz śmierć i zniszczenie , demony łaknące ludzkiej krwi powoli wydzierają się na ziemię z otchłani piekieł , gorące i straszne . Płomienie piekielne zagoszczą na wieki w ludzkich sercach , a ciała zostaną bezlitośnie rozszarpane przez potwory z doliny osamotnienia . To jest straszna cisza , która sprawia , że człowiek popada w paranoje i szaleństwa , zdolny do wszystkiego , do czynów , do których nikt nie był zdolny . Ucieczka przed demonami wydaje się przegrana już na samym początku , nie ma sensu walczyć w bitwie , która z góry jest skazana na porażkę . Rzeki krwi spływać będą do rozrastającego się w coraz szybszym tempie czeluści piekieł , a stwory i demony karmić się będą ludzkim strachem i stawać się jeszcze bardziej silniejsi .
Ogień spali wszystko na swej drodze , nic go nie zatrzyma , to nie uniknione .
Słychać już straszliwe pomruki kreatur spod ziemi , już powoli się zbliża zapowiadana zagłada . To cisza bezwzględna i nieunikniona , niczym wiatr wiejący cichutko , głaszczący delikatnie liście , niczym mgła na pustkowiu , opuszczona chata w lesie . Czuć zapach śmierci , zbliża się zło , które chce w nasz świat zawitać , straszliwe i krwiożercze , chce każdego zniszczyć . Coraz bliżej , słychać drżenie ziemi , już za chwilę spotkamy przeznaczenie tak dobrze nam znane , takie realne . Łzy niczego nie zmienią , trzeba żałować za swe błędy .
Demony jeszcze głośniej ryczą pod stopami , ziemia już się dymi , za chwilę stanie się koniec , koniec wszystkiego co znane i piękne , czuć już intensywniej zapach śmierci . Zaraz otworzą się wrota do piekieł i poznamy co to zagłada życia na ziemi . Już pierwsza kreatura wylazła z otchłani siejąc grozę straszliwą i ciemną jak noc bez księżyca . Wszystko się zmienia , to armagedon człowiecze , nie stój tak jak słup soli , zrób coś by temu zapobiec , zaloguj się na forum i pisz posty .

Jeśli chcesz poznać zakończenie , dołącz do dyskusji .
DZIĘKUJĘ .

39

Z nudów już piszesz takie teksty? wink

Wiesz co MAL-FILM, uważam że trochę już przesadzasz. Na forum nie było żadnej wypowiedzi przed 2 dni, i od razu odzywasz się w tym wątku. Nie każdy ma co dzień czas wpadać na forum. Sam od siebie dodam, że przez ostatnie dni, kiedy tu prawie nie zaglądałem nie opierdzielałem się. wink Na stronie zaszły drobne zmiany (poprawki tekstów, jak na przykład w obsadzie T2), a dzisiaj dodałem kolejnego newsa na stronie głównej. Tak więc strona żyje, jeszcze nie umiera. wink

Właśnie szukam roboty, ale do końca wakacji nie będę z tego powodu 'niezajmował' się stroną. Chce mieć w 100% skończony chociaż jeden dział filmowy, dlatego właśnie zajmuje się ostatnimi poprawkami przy T2 (jest tego już niewiele). Potem mam nadzieję do końca tego roku otworzę ukończony dział o innym filmie (prawdopodobnie pod lupę wezmę T3).

Tyle nowości o planach związanych ze stroną. big_smile

THE TERMINATOR

40 (edytowany przez MAL-FILM 2012-08-01 14:52:18)

Juby , masz rację , z nudów pisałem ale przyznasz , że post jest inny jak wszystkie . Kiedyś chciałem napisać książkę fantasy lecz zabrakło natchnienia . Teraz brakuje czasu .
Zauważyłem zmiany jakie dokonałeś , zaglądam codziennie .
Czytałem całą recenzję o T2 i muszę stwierdzić , że musiałeś się dużo napracować , mam na myśli zbieranie informacji . Bardzo ciekawy artykuł .
Już nie mogę się doczekać następnych działów . smile

41

Teraz ta cisza przeszła wszelkie oczekiwania , Juby i Axelio zróbmy coś !

42 (edytowany przez Goro Gondo 2012-08-14 15:33:57)

Ja z jednej strony roboty/remonty są,  a z drugiej nudy. Jak mam kiedy odpocząć, to cholera nudny jak diabli... sad. A wakacje niedługo się kończą.

43

Straszna cisza... zupełnie jakby forum było odzwierciedleniem roku 2029. Wszyscy się ukrywają i raz na jakiś czas napiszą jeden, dwa posty tongue

T1: 10/10; T2: 10/10; T3: 2/10; T4: 6/10; T:SCC: 5/10

44

cisza jest bo przez jednego pyskacza z rangą "admin" uciekają stąd osoby , które dużo piszą . A sam admin ma to w doopie , on lubi jak jest tu cisza , bo sam  nawet nic nie pisze wink

No normalnie musiałem to napisac big_smile

btw. czasami zaglądam na forum , fajnie że są tu jeszcze osoby które mają coś ciekawego do napisania smile

45

Jak widać nie ma żadnej ciszy a forum dalej żyje, choć miesiąc temu wieszczyłeś jego rychły upadek. big_smile A jak widać nawet rejestrują się tutaj nowi użytkownicy i codziennie piszą posty.

Takich awanturników jak ty, tutaj nie potrzebujemy. To pierwsze i ostatnie ostrzeżenie dla ciebie. Jeszcze jedna próba zakłócenia porządku - i skończy się to banem dla ciebie. Permanentnym.

46

Słyszałeś Stoki?
Jeszcze raz i you will be terminated.

T1: 10/10; T2: 10/10; T3: 2/10; T4: 6/10; T:SCC: 5/10

47

Wiedziałem , że Stoki wróci smile

Jednak prawdziwy fan- maniak terminatora nie mógł opuścić Nas na zawsze .
Rzućmy w zapomnienie niesnaski i żale i razem twórzmy dalej historię największego w polsce forum o terminatorach smile

48

Axelio napisał/a:

Takich awanturników jak ty, tutaj nie potrzebujemy.

jakich awanturników ? Piszę co mi sie nie podoba i tyczy to tylko TWOJEJ osoby . Czemu piszesz w liczbie mnogiej ? Ktoś tu jeszcze chce bana dla mnie czy to tylko twoje "widzimisie" ? Ktos wysyłał jakieś skargi na moją osobę ? Wątpię . Poza tym sam nie wiesz czego chcesz . Z jednej strony płaczesz ,że shoutbox spowoduje ,że ludzie przestaną pisac posty a z drugiej chcesz wlepic bana osobie , która napisała prawie 200 postów co na ten czas jest wartością sporą i dla Ciebie nieosiągalną (z takim podejściem do forum i do użytkowników) .

Dużo rzeczy bym ci wytknął i sporo osób na forum by mi przyznało rację , ale to chyba nie ma sensu ( przypomina mi się film "Folwark Zwierzęcy" , obczaj jak jeszcze tego nie zrobiłeś ) .

BTW. Co przez ten miesiąc zrobiłeś ,żeby forum się "rozrosło" i lepiej funkcjonowało ???? Bądź tak miły i odpowiedz .

49

Żegnamy Stokiego. Wystarczająco już napsuł nastroje na forum i swoimi postami zakłócał tylko porządek. Zresztą, wszystkie jego posty wyglądały właśnie w ten deseń:

Dużo rzeczy bym ci wytknął i sporo osób na forum by mi przyznało rację , ale to chyba nie ma sensu

Twierdzi, że mógłby coś wytknąć, a gdy nieraz już zwracałem się do niego tutaj aby napisał o co mu dokładnie chodzi to odwracał kota ogonem i tylko potrafił mnie wyzywać i obrażać. smile Nie toleruję takiego zachowania. Stoki złamał też podstawowe zasady regulaminu (punkt 1, 2 i 4) naszego forum, nie stosował się do kultury wypowiedzi ani do netykiety. To jak na razie pierwszy ban na naszym forum i oby ostatni. Niech to będzie przestrogą dla innych w przyszłości, że nikt normalny nie toleruje chamstwa w internecie.

50

Widzę , że się naprawdę nie lubicie .
Ale po co te nerwy , forum to rozrywka i powinno się olewać takie bezsensowne dyskusje .
Jak nie przepadacie za sobą to po prostu nie rozmawiajcie między sobą , i tyle .
Ja tam nie lubię się kłócić  i omijam takie typu konwersacje , bo mam za dużo problemów życiowych i nie potrzebne mi jest jeszcze się denerwować na forum .
Na 100% zaangażowałem się w terminator.pl i rozstałem się z innymi forami aby tutaj zasiąść wygodnie i tworzyć z Wami maniakami to forum . Mam zamiar zrobić jeszcze jeden spot reklamowy strony i forum ale to będzie zupełnie coś innego , coś świeżego i oryginalnego .
Bardzo zależy mi na terminator.pl i mam nadzieję , że nie długo będziemy mieli dużo , dużo użytkowników . Jak narazie wszystko idzie w dobrą stronę , do tej pory pierwszy spot reklamowy obejrzało prawie 500 osób , myślę , że to dobry wynik i mam nadzieję , że rozbujamy tę machinę na dobre smile
- SZACUNEK DLA USERÓW -