1

Temat: Cisza na forum :(

Coś nagle zamarła dyskusja. A już byłem zadowolony, że wszyscy pisali we wszystkich możliwych tematach i forum zaczynało się rozwijać. Skąd ten nagły zastój? sad

2

Odp: Cisza na forum :(

Ja dzisiaj wszedłem i uznałem, że należy przerwać ten zastój, mam nadzieję, że dyskusja znów się ożywi smile

3

Strona rusza dziewiętnastego (choć nie sądzę, abym do tego czasu stworzył wszystko co zaplanowałem, ale i tak nie będzie pusta). Wolę poczekać do tego czasu niż reklamować samo forum, bo niektórzy mogą tutaj zajrzeć i zareagować tak jak gdy ja pierwszy raz znalazłem to forum - zarejestrować się, napisać 3 wiadomości pierwszego dnia i zapomnieć o jej istnieniu, bo wypowiada się tu garstka osób raz na jakiś czas).

Ze stroną główną, na której umieszczane będą świeże newsy, a na forum, gdzie będzie można komentować artykuły ze strony, do takich incydentów mam nadzieję nie dojdzie. W niedziele po starcie strony powysyłam zaproszenia kilku fanom Terminatora, których znam "stąd i stamtąd" i zobaczymy czy forum ożyje i czy liczba udzielających się użytkowników zwiększy się, bo póki co można nas policzyć na palcach jednej dłoni.

Cierpliwości i odrobinę wiary wam życzę (sobie zresztą też - mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu nie okaże się, że jesteśmy jedynymi osobami w Polsce, którzy chcą podyskutować o Terminatorach tongue).

Pozdrawiam...

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

4

Dlaczego akurat dzisiaj, kiedy strona ruszyła?

THE TERMINATOR

5 (edytowany przez Juby 2012-02-23 16:22:04)

Nie wiem jak z tobą gadał Axel, ale mogłeś gadać ze mną, skoro z nim ci nie idzie się dogadać. tongue W każdym bądź razie, szkoda...

THE TERMINATOR

6

Postaram się dużo wypowiadać, to może dyskusja się rozwinie.

P.S - a jakby założyć jeszcze dział Pogaduszki,  coś ogólnie z filmami i polskich wydaniach VHS/ DVD / Bly Ray serii Terminator ?

7

Znow cisza nic sie nie dzieje sad

8

Cóż, ja niestety nic na to ci nie poradzę. I tak się wypowiadam bardzo często, prawie 40% wszystkich postów na forum to moje dzieło. tongue

THE TERMINATOR

9

Ja chwilowo jestem zajęty. Z Axelem robimy polską stronę o filmach HK. Muszę jeszcze duuuużo tekstów napisać.

10

Filmach HK? Możesz rozszerzyć ten skrót bo chyba nie rozumiem. sad

THE TERMINATOR

11

Ja na zastój na forum nic nie poradzę, bo choć postaram się napisać kilka postów, to już tak mam przeczucie, że po nich zalegnie się znowu cisza i nikt nie będzie chciał odpowiedzieć. Nie wiem czy po prostu mam nie farta, czy po prostu jestem o tyle nie miły, że nie lubicie odpowiadać na moje posty tongue

12

Hong Kong. Większy nacisk dajemy na Kung Fu. Ale strona jest głównie o kinie Hong Kongu.

13

Wiadomo ,ze na forum o jednej tematyce tłumów nie będzie . Wyjściem by było stwozenie portalu ogólnie o filmach (niekoniecznie sci-fi ) . Zebrac ekipe z Goji , Rambo i Terminatora i fundament już by był

14

Wątpie, żeby ktoś z Goji przyszedł wink. A z Axelem tworzymy stronę o filmach HK narazie.

15

na jakim etapie prac już jesteście ? Sam jestem miłośnikiem filmów z HK smile

16

Strona ruszy prawdopodobne jeszcze w tym tygodniu.

17

trzymam kciuki , jestem ciekaw co tam zmajstrowaliście smile

18

Narazie mało tekstów mamy... ale wszystko stopniowo i będzie dobrze wink.

19

Znowu cisza na forum , niedługo będę sam sobie odpisywac na posty hehehe .

I jak tam prace nad Waszą stronką HK ? Ruszyło coś ?

20

Niebawem wszystko ruszy i wszyscy dowiecie się m.in. na tym forum. smile

21

I znów jest tutaj zastój. Ja, MAL-FILM i Stoki piszemy. Reszta śpi...

22

gdzieś wyczytałem że gdzieś mówili że pisali w radiu że niby od maja miało coś się dziac na forum ? big_smile Kto obiecywał ? Juby ? Bo nie pamiętam big_smile

23

Juby to już w ogóle tu nie zagląda, ani nie odpisuje mi na wiadomości prywatne. Pewnie zakuwał do matury a teraz poprawia oceny w szkole. smile

24

bądźmy dobrej myśli , bo on akurat jest maniakiem jak sie patrzy big_smile . A to forum potrzebuje maniaków big_smile

25

Przez gadu próbowałeś ? Myślisz, że jeszcze tutaj zajrzy ?