26

Odp: Nowości i informacje na temat filmu "Terminator 5"

Carpenter albo Ridley Scott byliby dobrymi wyborami . Podobają mi się ich filmy  i uważam , że Ci reżyserzy mogliby  sprostać zadaniu na stworzenie obrazu na tyle dobrego , że Terminator znów byłby stawiany  wysoko w ocenach .

Spielberg zaś , to dobry reżyser ale kojarzy mi się on z filmami familijnymi . Niech zostawi w spokoju cyborgi z przyszłości i dalej sobie kręci kosmitów albo jakieś inne dinozaury .

27

He he, no może Spilberga wymieniłem w tej ekipie, to również - podobnie jak Ty, widziałbym go w roli konsultanta tongue

28

theterminatorfans.com spytało na tweeterze Roberta Patricka czy chciałby pojawić się w 5 części Tererminatora. Ten odpowiedział krótkim tak.

29

Ja też chciałbym zagrać w terminatorze 5 smile

30

ja również, ale Patrick (obok arnolda) ma niejako pierwszeństwo. Zresztą Arnold także wyraził się pozytywnie, co do udziału w 5 części. Czy chęci głównych aktorów przekute będą na ich udział w filmie? Tego nie wiem, ale dobrze, że aktorzy chcą zagrać.

31

Możliwe, że chęci starej gwardii Terminatora i fanów oczywiście mogą przekonać władnych, że jednak warto nad projektem zasiąść. Wydaje mi się, że tu Arnold odgrywa największą rolę i jego nadchodzący film Jeśli okaże się nawet średnim czy dobrym kinem akcji - ludzie będą go chcieli ponownie oglądać na ekranach kina, jak to było w latach '80 i '90. To też może ponownie nakłonić producentów do pochylenia się nad ludźmi (fanami), gdzie Arnolda chcieliby zobaczyć najbardziej - wtedy szanse ma Terminator 5.

32

Taki news-ik smile

http://hatak.pl/news/22230/Zdjecia_do_T … szlym_roku

33

To plotka z wakacji. tongue

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

34

Mogło by już coś wypłynąć tongue

35

Jak będziecie wiedzieć o czym będzie film to dajcie znać. Nie zapominajcie, że od aktorów ważniejszy jest scenariusz ;p

T1: 10/10; T2: 10/10; T3: 2/10; T4: 6/10; T:SCC: 5/10

36

-,o ajaj ser big_smile

37

hapol napisał/a:

-,o ajaj ser big_smile

Nie rozumiem ? smile

O co kaman , hapol ? smile

38

w sensie, że jak się dowiemy czegoś - damy znać big_smile

39

Co sądzicie o wyborze scenarzystów do T5? Laeta Kalogridis to dla mnie dobry wybór, ale Patrick Lussier jest dla mnie ?. Nie wdziałem nic do czego tworzyłby scenariusz, był reżyserem, lub montażystą, ale doświadczenie w horrorach może dodać T5 klimatu rodem z pierwszej części.

PS: Jeśli nie wyświetla się wam news, odświeżcie stronę po wejściu.

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

40

Te dwie osoby to zderzenie dwóch różnych gatunków filmowych , i dobrze . Co dwie głowy to nie jedna - jak to mówią . smile
Mam nadzieję , że T5 nie będzie filmem familijnym ale patrząc na tych scenarzystów , można się spodziewać czegoś naprawdę dobrego .

41

http://www.filmweb.pl/news/%22Terminato … k%22-92278

Lussier nakręcił Krwawe Walentynki i to właśnie mnie martwi. Slasher SF? Chyba wszyscy pamiętamy Jason X... Krwawe Walentynki nie były dziełem epokowym, ale nie były też kompletną szmirą. Faktycznie, babka przy Avatar się napracowała, ale czy "Elfickie Pocahontas" może zastąpić Terminatora? Nie wiem, zastanawiam się tylko jak będzie wyglądała ich współpraca... Czekam, co dalej. smile