26

Odp: Użytkownicy

Nie będzie tu żadnego shoutboxa! Moje wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu różnych stron i forów nauczyło mnie, że shoutbox = śmierć forum. Ale oczywiście wy wiecie lepiej.

27 (edytowany przez wlodizw 2012-05-18 08:29:30)

Axelio napisał/a:

Nie będzie tu żadnego shoutboxa! Moje wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu różnych stron i forów nauczyło mnie, że shoutbox = śmierć forum. Ale oczywiście wy wiecie lepiej.

Nie ogarniam takiego myślenia... To Ty chyba masz doświadczenie na forum o szydełkowaniu czy fani pisma węzełkowego albo czytelniczki dwutygodnika bravo girl.
Dzięki takiej upartości i niereformowalności masz tu cisze i nikt nic nie pisze. Po co Ty tak walczysz o wpisywanie postów? Masz kasę z każdego kolejnego posta?
Jak ktoś ma coś mądrego do napisania to i tak w odpowiednim wątku napisze coś od siebie a do pogaduszek na wszelkie tematy jest SB i do jednoczenia się z userami z forum.

www.chilihead.pl najlepsze forum o tematyce ostrych papryk i ich hodowli

28

Shoutbox sprawdza się na forach, gdzie masz wielu użytkowników, liczonych w dziesiątkach, setkach. A u nas jest garstka użytkowników, z czego może 4-5 osób wypowiada się tutaj regularnie. I teraz jeśli te osoby będą pisały na shoutboxie to już NIE BĘDĄ MIAŁY SIŁ I OCHOTY by pisać posty w tematach na forum! To banalna sprawa i wie to każdy, kto już z tym się zetknął.

29 (edytowany przez Juby 2012-05-20 10:43:32)

Axelio napisał/a:

http://www.forum.batcave.com.pl/

Shout Box jest, 34942 wiadomości w 518 wątkach, wysłane przez 365 użytkowników też jest = bzdury a nie "śmierć forum" (któremu przydałoby się coś co poszerzy rozmowy). tongue

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

30

Forum Batcave: 365 użytkowników
Forum Terminator.pl: 62 użytkowników, z czego aktywnie udziela się tylko 5-6 osób.

Pytam się: CZY JEST WIDOCZNA RÓŻNICA?
Przedstawiłem wam szereg argumentów, wy żadnego. A ja nie dopuszczę aby forum, które dopiero co powstało, miałoby umrzeć tak szybko.

31

Axelio napisał/a:

. A ja nie dopuszczę aby forum, które dopiero co powstało, miałoby umrzeć tak szybko.

dlatego prosimy o większe angażowanie się pana admina w życie forum wink

32

A co mam jeszcze robić? tongue Ostatnio w ogóle mało udzielam się na wszelkich forach...

33

nie udzielasz się i nam nie dajesz rozwijac forum ? Super , jesteś zaje8isty big_smile . Oddaj komuś innemu to forum to może coś jeszcze z tego będzie ...

34

Forum jest zrobione z pomysłem , bo nie ma innego takiego na temat terminatora ale jest bardzo mały tutaj ruch i dlatego każdy zagląda raz na ruski rok. Admin powinien podejrzeć inne fora na których ludzie rozwijają tematy na okrągło i wyciągnąć jakieś wnioski.
Udzielam się też na innym forum i muszę powiedzieć szczerze , że tam wchodzę praktycznie codziennie i miło spędzam czas rozmawiając z ludźmi z całej Polski i nie tylko , jak również zakładając nowe wątki i czytając w zasadzie na bierząco posty innych użytkowników. Natomiast tutaj widzę , że mało kto wchodzi na forum i coś napisze , dlatego na miejscu Pana Administratora pomyślałbym o rozwinięciu tego pomysłu i jakoś zachęcił ludzi o częstsze udzielanie się tutaj , bo jak mówiłem wcześniej To forum o terminatorze mi się podoba ale nie ma z kim pogadać za bardzo o tych filmach.
Niestety jednak shutbox się sprawdza przy takich forach i dalej będę tak sądził ale jak Pan Admin uparcie się wzbrania mini-chata , to jest jego wola , jednak myślę , że powinien się troszeczkę zastanowić co jest nie tak.
Pozdrawiam Stoki - tylko On jest ( w sumie ) ONLINE

35

Utrzymanie forum to nie jest łatwa sprawa... ja też byłem kiedyś adminem, jak miałem problem z kompem, forum padło w trzy miesiące. Żeby ruszyć jakieś forum to niekiedy cudu trzeba.

36

Goro Gondo napisał/a:

Żeby ruszyć jakieś forum to niekiedy cudu trzeba.

jak to się mówi - reklama dźwignią handlu wink . A problemy z kompem ... cóż , Gdyby filmweb zniknął na 3 miesiące to też pewnie połowa użytków by o nim zapomniała . Takie życie .

37

Nie, nie mogłem tam wejść. Brakło mnie, to jakoś się posypało.

38 (edytowany przez MAL-FILM 2012-08-20 10:54:51)

Czy mi się wydaje ? czy liczba zarejestrowanych użytkowników spadła z 72 do 36 ?

39

Bo większość to były spamboty, które usunąłem. smile

40 (edytowany przez Goro Gondo 2012-08-20 18:38:25)

Na HKC robią nam spustoszenie..., dobrze, że tutaj jeszcze (chyba) nic nie "pisały".

41

Ważna informacja: Dzisiaj na forum Terminator.pl oraz na forum Rambo.pl zostało zainstalowane zabezpieczenie przez spam botami. Powinno to w 100% zlikwidować ich dalsze rejestrowanie się na tych forach.

Inne zabezpieczenie zainstalowałem na forum Hong Kong Cinema, które nie wiem jeszcze czy się sprawdzi w działaniu. Jest inne, bo forum HKC jest zbudowane na nieco innej strukturze forum PunBB. Jeśli tam się nie sprawdzi nowy sposób, to postaramy się wprowadzić podobne zabezpieczenie jak na forum Rambo i Terminator.

42

Na razie jest spokój...

43

nie ma 100% zabezpieczeń ,ale może hurtowo nie będą nawiedzac forum

44

Gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości co do bezczelności jednego z użytkowników - konkretnie Gieferga (i słuszności bana) - wczoraj nieudolnie próbował włamać się (?) na moje konta na forum Rambo.pl i Terminator.pl. Na maila dostałem takie coś:
http://nevada.pl/img/2.png

Sprawdziliśmy, kto o tej porze urzędował na obu forach - powtarzało się jedno IP:
http://nevada.pl/img/3.png
http://nevada.pl/img/4.png

Sprawdziliśmy w panelu forum, czyje to IP
http://nevada.pl/img/1.png

Myślę, że dodatkowy komentarz jest zbędny.

45

Heh...

46 (edytowany przez Dredd 2013-02-17 13:13:08)

Jeśli naprawdę sądzisz, że celem tego zabiegu było włamanie się na konto i że ktokolwiek mógłby być tak głupi, że spodziewałby się że może to w ten sposób zrobić, to jesteś nawet głupszy niż myślałem. Maile służyły przypomnieniu, że nadal czekam na wyjaśnienie powodów kasowania moich postów na Rambo.PL.

PS. serio ci się chce bawić w to banowanie IP i kolejnych kont? Myślisz że co to niby da? Nie prościej było zwyczajnie wyjaśnić z czym masz problem zamiast odpierdalać taką szopkę?

47

Jeżeli można to wtrącę parę słów od siebie bo każdy ma swoje zdanie na ten temat , a nie każdy może je wyrazić w obawie przed zbanowaniem lub skasowaniem postu .
Jak na moje oko i z tego co wywnioskowałem patrząc na te wszystkie żale oraz kłótnie stwierdziłem , że za dużo ludzi narzeka na admina , który w mojej ocenie nie jest w porządku co do Userów udzielających się na forum .
Nie można kasować postów użytkowników bez wyraźnych oznak łamania regulaminu panujących na TERMINATOR.pl , jak również nie dopuszczalne jest banowanie osób , które próbowały przemówić do rozsądku pana administratora . Tutaj akurat odnoszę się do sytuacji jaka miała miejsce jakiś czas temu w konflikcie admina z użytkownikiem Stoki .
Na Boga , przecież ten chłopak , ani Cię nie obrażał , ani nie robił nic takiego żeby trzasnąć mu bana na Amen !
Panie Administratorze , za dużo ludzi wiesza na Panu psy , a to oznacza , że z Panem jest coś nie w porządku .
Proszę zmienić stosunek do użytkowników , a zapewniam Pana , że forum będzie się rozwijało w dobrym kierunku bo w tym momencie się cofa i zmierza ku upadkowi .
Jeżeli Panu Adminowi nie zależy na forum TERMINATOR.pl , to jaki sens jest opłacać w dalszym ciągu domenę tej strony ?
Bo w mojej ocenie wygląda to tak , że jak na razie zraża Pan do siebie Userów , a nie zachęca .

48

Ktoś tu po prostu nie czytał regulaminu podczas rejestracji na forum i teraz ma wielkie pretensje...
Jak coś się nie podoba - to wypierdalać! Nikt tu siłą nikogo nie trzyma.

49

Axelio , właśnie w tym momencie pokazałeś swoje prawdziwe oblicze .
Żegnaj !

50

Żegnam smile