1

Temat: Użytkownicy

Potrzeba więcej userów. Wiem, nie odkryłem Ameryki, ale forum stoi bo po prostu się nie zapraszało za dużo osób. To widać w liczbie postów. Ja mogę zaprosić mojego przyjaciela, który także interesuje się tymi filmami, a poza tym na różnych serwisach jest bardzo dużo fanów Terminatora. Także zaprośmy parę osób, a może rozbujamy ten wózek.

2

Odp: Użytkownicy

Witam.

Axelio twierdzi, że gdy założy stronę główną, do której forum będzie dodatkiem, to wtedy maszyna ruszy pełną parą. Użytkowników jest już sporo, ale wielu z nich nie napisało nawet jednego postu. Myślę, że forum dałoby się znacznie urozmaicić, pozakładać nowe działy i wątki, do tego jednak jest potrzebna strona główna - terminator.pl.

Pozdrawiam.

Jestem organizmem cybernetycznym. Pojęcie ' cyborg ' oznacza pół człowieka - pół maszynę. W moim przypadku maszyna odnosi się jedynie do sfer psychicznych, natomiast człowiek - fizycznych. Zachowując się i żyjąc jak terminator można osiągnąć bardzo dużo.

3

No dobrze, a czy ktoś z was będzie chętny do współtworzenia strony internetowej? Mam na myśli nie tylko pisanie newsów i aktualności (choć to będzie się tyczyło głównie informacji o "Terminatorze 5" i o jakichś gadżetach etc.) ale mam na myśli także artykuły, analizy, felietony itd. Sam nie podołam z tym, dlatego miło by było gdyby inni fani Terminatora zebrali się razem i może udałoby się nam stworzyć coś naprawdę wartego uwagi nie tylko na skale Polski ale także na skalę światową.

PS. Polecam inną stronę, którą prowadzę na temat innej kultowej postaci filmowej a mianowicie Johna Rambo. Adres strony to: http://www.rambo.pl
Szczególnie proszę spojrzeć na forum dyskusyjne (zbudowane podobnie jak to forum terminatora tutaj) - w ciągu dwóch lat rozbudowało się ono bardzo efektownie.

4

Witam.

Jestem do dyspozycji. Na pewno znajdę trochę czasu każdego dnia na przegląd wiarygodnych źródeł informacji, pisanie news'ów, artykułów oraz wykonywanie innych czynności związanych ze stroną.

Pozdrawiam - Cyborg.

Jestem organizmem cybernetycznym. Pojęcie ' cyborg ' oznacza pół człowieka - pół maszynę. W moim przypadku maszyna odnosi się jedynie do sfer psychicznych, natomiast człowiek - fizycznych. Zachowując się i żyjąc jak terminator można osiągnąć bardzo dużo.

5

Cyborg, odebrałeś ode mnie wiadomość e-mailową? Bo wysłałem, ale żadnej odpowiedzi nie dostałem. A chciałbym ci jeszcze zadać kilka innych pytań.

6

Również jestem zainteresowany budową strony co rozleglej opisuje w tym temacie:
http://forum.terminator.pl/viewtopic.php?id=103

Odnośnie userów, to sądzę, że po starcie strony głównej i gdy zacznie się robić gorąco w okół produkcji piątego Terminatora wzrośnie liczba zainteresowanych. Sam mam kilka pomysłów i znajomości w jaki sposób wyreklamować przyszłą stronę i forum, ale to póki co odległa przyszłość.

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

7

Juby napisał/a:

Również jestem zainteresowany budową strony co rozleglej opisuje w tym temacie:
http://forum.terminator.pl/viewtopic.php?id=103

Odnośnie userów, to sądzę, że po starcie strony głównej i gdy zacznie się robić gorąco w okół produkcji piątego Terminatora wzrośnie liczba zainteresowanych. Sam mam kilka pomysłów i znajomości w jaki sposób wyreklamować przyszłą stronę i forum, ale to póki co odległa przyszłość.

Dlatego w nowo powstałym serwisie nie może zbraknąć informacji i systematycznie dodawanych news'ów oraz artykułów o przyszłej części!  cool

8

Niestety obecnie na forum udziela się tylko 4 użytkowników. tongue Jednak to może w przyszłości się zmienić. Jesteśmy w trakcie tworzenia pisania strony internetowej z Axelio i po jej wypuszczeniu, będę ją reklamował gdzie się da (a udzielam się na wielu forach). Forum będzie częścią strony, więc mam nadzieję, że przyciągnie więcej użytkowników (szczególnie kiedy będą dochodzić nowe informacje o szykowanym, piątym filmie).

PS: Jeśli możesz, to podaj mi link do tego forum o "Aliens", z chęcią bym zerknął?

THE TERMINATOR

9

Bo wolę poczekać z reklamą aż wystartujemy ze stroną.

THE TERMINATOR

10

no właśnie , czemu forum nie jest reklamowane ?

Btw. użytkowników jest sporo , pytanie ilu z nich to booty ??

11

Ciekawym i sprawdzonym sposobem na ożywienie forum jest mini - chat , na którym można na bieżąco prowadzić dyskusje.
To naprawdę est dobre rozwiązanie.

12

mowa o shoutboxie smile . Można się obejśc bez niego (jest temat do wolnych pogaduszek ) ,ale jak forum chce się rozwijac to myślę ,że to dobry pomysł wink

13

Oczywiście , że masz rację Stoki.

14

Jestem całkowicie przeciwko shoutboxom na forach. Nawet nie wiem czy jest taka wtyczka do punBB, ale to nieistotne. Na wszystkich forach po wprowadzeniu shoutboxa, od razu wymierała dyskusja w tematach na forum. Ludziom nie chciało się już pisać długich, wyczerpujących postów, tylko woleli pisać krótkie wiadomości na shoutboxie. I tak samo będzie w przypadku jeśli shoutbox pojawiłby się na naszym forum.

15

Muszę się nie zgodzić z tą wypowiedzią o shoutbox-sie , nie jest prawdą , że po wprowadzeniu mini-chata wymrze dyskusja na forum , tematy będą dalej rozwijane przez użytkowników tak samo jak teraz ,  tylko shoutbox da możliwość przybliżyć sobie bardziej wszystkich tych , którzy działają na forum.
Np.: chcesz się coś zapytać kogoś , nie piszesz posta i nie zawalasz nim niepotrzebnie miejsca na stronie tylko piszesz 4 słowa na shoutbox-sie i już.
Tematy do rozmyślań i dłuższych rozmów są oczywiście potrzebne ale już od tego są działy na forum do takich spraw.
Wiem to z autopsji bo udzielam się również na innym forum i tam jest shoutbox. Wcale forum nie wymiera lecz odwrotnie - ożywa dzięki tej możliwości.
Użytkownicy posługujący się mini-chatem , często rozmawiają o bzdurach ( to jest prawda ) , ale również zakładają nowe tematy na forum i tu nie zmienia się nic.
Także twierdzenie , że przez shoutboxa forum nie będzie się rozwijało jest myśleniem błędnym bo zawsze będziemy chcieli pisać długie posty na jakiś temat i zobaczyć jak oceniają to inni , a mini-chat da możliwość na krótkie texty i forum na tym nic nie straci.      Pozdrawiam Axelio.

16 (edytowany przez Reuel 2012-05-15 18:25:54)

Axelio napisał/a:

Jestem całkowicie przeciwko shoutboxom na forach. Nawet nie wiem czy jest taka wtyczka do punBB, ale to nieistotne. Na wszystkich forach po wprowadzeniu shoutboxa, od razu wymierała dyskusja w tematach na forum. Ludziom nie chciało się już pisać długich, wyczerpujących postów, tylko woleli pisać krótkie wiadomości na shoutboxie. I tak samo będzie w przypadku jeśli shoutbox pojawiłby się na naszym forum.

Po raz kolejny zapodaje linka do tego forum co poprzednio by Ci pokazać jak bardzo się mylisz. Tutaj shoutbox jest odkąd pamiętam, a jak już zdarzają się zastoje to na pewno nie z tego powodu.
http://www.tawerna.biz/forum/index.php

17

T-1 , chyba też jesteś za tym aby administrator zaoferował nam shutboxa ?
Zawsze będzię "za" i "przeciw" , ale w końcu ma się rozwijać forum.
Zajmuję się montażem filmowym i mógłbym (jeżeli będzie można ) , zrobić 10 - 15 sekundową reklamówkę forum , potem wrzucić na youtube i czekać co się stanie.
Decyzja zależy od Was , drodzy użytkownicy.
Już robiłem takie rzeczy i dla mnie to żaden problem.

18

I wtedy ktoś, kto będzie miał coś ciekawego do powiedzenia o terminatorze, napisze lub wklei linka na shoutboxie. Nigdzie nie bedzie to archiwizowane. Później nie powstanie nowy wątek o jakimś temacie zarzuconym na mikroblogu.
Nie będzie shoutboxa na pewno. A jak chcecie sobie pogadać, to piszcie w temacie "Pogaduszki" lub "Cisza na forum" - oba istnieją w odpowiednim dziale.

19

Dobra , dobra , w porządku , to tylko była moja sugestia ja i tak nie mam wpływy na wygląd tego forum ale i tak się cieszę , że powstało.

20

MAL-FILM napisał/a:

T-1 , chyba też jesteś za tym aby administrator zaoferował nam shutboxa ?

Raczej Reuel , T-1 to ranga na forum big_smile

Co do tematu shouta , chłopaki , damy sobię radę bez niego smile . W wolnych pogaduszkach można spamowac ile wlezie , tylko qrde niech ktoś to oprócz mnie jeszcze robi hehe

21

Reuel , sorka ale źle spojrzałem.
Ja mogę cały czas gadać , napewno codziennie coś napiszę.
Pozdrawiam wszystkich Terminatorowców !

22

Shoutbox na każdym forum to podstawa. Negując SB wspiera się zaśmiecanie wątków spamem. Jak chcę pogadać o czymś mało ważnym czy po prostu z userami jak im mija dzień to piszę na SB a nie zaśmiecam forum mało ważnymi postami. Jestem na różnych forach użytkownikiem i nie wyobrażam sobie forum bez SB. Może admin dorośnie do potrzeby posiadania shoutboxa tu na forum, bo to naprawdę wygodna opcja i łączy userów gdzyż mogą ze sobą pogadać na wszelkie tematy a nie pisanie postów na siłę.

www.chilihead.pl najlepsze forum o tematyce ostrych papryk i ich hodowli

23

Zgadzam się z wlodizw , ale nikt z nas nie ma wpływu na dalszy rozwój forum , także przychodzi nam czekać na łaskę Admina , z całym szacunkiem
dla jego inwencji w ten temat.          Pozdrawiam  Axelio

24

I to bez sensu, że userzy nie maja możliwości podania jakiegoś pomysłu i pomocy w usprawnieniu forum i jego bardziej przyjaznej formy. Admin twierdzi, że wie najlepiej i nikt mu nic nie może ciekawego podpowiedzieć... Bez sensu no ale admin to admin. Pozdrawiam

www.chilihead.pl najlepsze forum o tematyce ostrych papryk i ich hodowli

25

wlodizw napisał/a:

Shoutbox na każdym forum to podstawa. Negując SB wspiera się zaśmiecanie wątków spamem.

z jednej strony masz rację , z drugiej nie ... bez Shouta można życ , więcej postów na forum będzie a chyba o to chodzi adminowi . Spamu na całym forum raczej nie będzie jeśli pogaduszki będziemy uskuteczniac w odpowiednim temacie . Jak na moje to shout mógłby byc ,ale obejdę się bez niego .

Ogólnie zastanawia mnie fakt po co admin tworzy kilka różnych forum o różnych tematykach (rambo , terminator , teraz hk zapewne będzie xD ) skoro i tak nie interesuje się nimi . Odnoszę wrażenie ,że to forum jest tylko po to ,żeby było . Nikt tu nie zagląda prawie , modów nie ma co by od czasu do czasu przeglądali forum w celach sprawdzenia zgodności postów z regulaminem itp.  , nawet żadnej reklamy stronki nie ma nigdzie (na filmweb widziałem chyba Juby pisał coś kiedyś i dlatego zalogowałem się tutaj). Obywatelu Axelio , nie lepiej stworzyc jeden większy portal na temat filmów akcji , sci-fi itp ? Bo takie małe jak ten prędzej czy później odejdą w zapomnienie a tego przecież byśmy nie chcieli hmm . Pozdro.