1

Temat: moja kolekcja

moja kolekcja:

http://picasaweb.google.com/desperado84 … atorDesper

2

Odp: moja kolekcja

Szkoda, że niektóre zdjęcia nie są Twoje, tylko skopiowane z sieci.

Pozdrawiam - Cyborg

Jestem organizmem cybernetycznym. Pojęcie ' cyborg ' oznacza pół człowieka - pół maszynę. W moim przypadku maszyna odnosi się jedynie do sfer psychicznych, natomiast człowiek - fizycznych. Zachowując się i żyjąc jak terminator można osiągnąć bardzo dużo.

3 (edytowany przez desper 2010-06-07 12:28:53)

Witam,

owszem zdjęcie GameGear Booklet jako jedyne nie jest moje, wziąłem je z aukcji na której to kupiłem wszystkie pozostałe są moje.

Pozdrawiam desper

4

Aha, w takim razie zwracam honor, a kolekcja naprawdę imponująca.

Pozdrawiam - Cyborg

Jestem organizmem cybernetycznym. Pojęcie ' cyborg ' oznacza pół człowieka - pół maszynę. W moim przypadku maszyna odnosi się jedynie do sfer psychicznych, natomiast człowiek - fizycznych. Zachowując się i żyjąc jak terminator można osiągnąć bardzo dużo.

5 (edytowany przez Juby 2012-02-04 11:25:30)

Cóż, moja kolekcja wygląda następująco:

- Terminator (1DVD, wydanie z książeczką)
- Terminator 2: Dzień sądu QDVD (1 dysk, piąta-najnowsza edycja, z okładką obecną jako główna na filmwebie)
- Terminator 3: Bunt Maszyn (1DVD, wydanie z książeczką)
- Terminator: Ocalenie (1DVD)

- Terminator 3: Bund Maszyn (VHS) - niegdyś posiadałem także oryginalny dwupak Terminatorów Camerona, oraz wiele różnych pirackich VHSów

- 18 cm figurka Neca Toys "Terminator T-800 Steel Mill"

- koszulka z kreskówkową podobizną T-800 z "Terminatora 2" z dopiskiem "Hasta la vista"

I to chyba wszystko. Wiem, że tego nie dużo, ale dopiero niedawno dowiedziałem się o polskiej stronie AliensGroup.pl, gdzie można kupować super figurki, a co do DVD, to byłem tak związany z moimi VHSowymi wersjami filmów, że gdy zdecydowałem się kupić je na DVD zostały tylko takie badziewne wydania (ale w przyszłym roku kupuje odtwarzacz blu-ray, wtedy moim priorytetem będzie kupno wszystkich części na niebieskich krążkach).

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

6

WITAM
Moja kolekcja jest skromna sad - T2 DVD
                                              T1 DVD
                                              T3 blu-ray
                                              TS sciagniete wink
                                              T-800 action figure
                                              T-1000 action figure
                                              T-600 action figure
                                              T-700 action figure
                                              T-1 action figure
                                              T-800 tech noir action figure
                                              Marcus action figure
                                              Motor terminator action figure+hydrobot actionfigure
                                              Plakat T2
                                              Gra TS
To wszystko pozdro smile

7

Gieferg napisał/a:

TS sciagniete

No to jest się czym chwalić.

No pewnie. Moja kolekcja to filmy dostarczone przez Chomikuj i YouTube, a także Terminator II z Wyborczej - prawdziwy maniak ze mnie.

PS. Czasami obejrzę też terminatora w telewizji na TVP1-2, Polsat lub TVN.

Pozdrawiam. lol

8

Cyborg napisal:

Moja kolekcja to filmy dostarczone przez Chomikuj i YouTube, a także Terminator II z Wyborczej - prawdziwy maniak ze mnie.

HAHAHAHAHA big_smile

9

W przypadku wypowiedzi ponello t-800, aż chciałoby się zacytować Gieferga, a co do Cyborga, to nie należy się wstrzymywać z komentarzem. Jego posta należy wyśmiać i to z dwóch powodów. Po pierwsze dlatego, że twierdził iż jest fanem Terminatora, a jak widać jest nim pełną gębą (to nie jest kolekcja - to porażka, mam na dvd pierwszego Spider-Mana (którego nie jestem fanem), a wynika z tego to, że moja kolekcja człowieka-pająka już jest większa od twojego wydania z GW i piratów). tongue Po drugie, jak można się czymś takim chwalić w necie. Raz - nie ma czym; dwa- wspominanie o piractwie, kiedy tak głośno jest o ACTA. tongue

Wracając do mojej kolekcji, to mam fotki (idąc śladem Gieferga).
Kolekcja filmów (przepraszam za jakość, ale państwo rozumieją - aparat 2.0 w telefonie wink):

http://img849.imageshack.us/img849/220/zdjcie0031i.jpg

Jak widać, mam (bez opakowania) oryginalnego pierwszego Terminatora na VHS (tylko brat napisał na nim markerem "kasacja" i ktoś mi usunął film do momentu naprawiania ręki przez Arniego).
Teraz fotki mojej figurki:

http://img515.imageshack.us/img515/7586/zdjcie0032i.jpg
http://img690.imageshack.us/img690/9652/zdjcie0033g.jpg
http://img515.imageshack.us/img515/1080/zdjcie0034o.jpg
http://img215.imageshack.us/img215/7712/zdjcie0035p.jpg

Figurkę kupiłem w święta, więc dopiero zaczynam je zbierać. W maju kupuje następną.
I na koniec, wcześniej wspomniana koszulka:

http://img819.imageshack.us/img819/4074/zdjcie0036f.jpg

I to chyba wszystko (na razie)...

THE TERMINATOR

10

Juby napisał/a:

dwa- wspominanie o piractwie, kiedy tak głośno jest o ACTA.

Już prędzej zamkną cały portal, niżeli będą karać pojedynczych użytkowników, hłe hłe. Jakby nie patrzeć jakieś parę złotych rzuciłem na doładowanie transferu, by owe filmy obejrzeć. Hihi.

11

U mnie skromnie z Terminatorami, choć kolekcję filmów mam całkiem sporą.
DVD - Terminator, dystr. Imperial Ent. (1 DVD, lektor 2.0 jest, napisów polskich brak, zero dodatków); Terminator 2: Dzień Sądu, dystr. Vision. (2 DVD, lektor 5.1 plus napisy, niestety tylko wersja reżyserska, cała masa dodatków - opakowanie niestandardowe, papierowe usztywniane, wsuwany wkład na dwie płyty i kilkunastostronicową ulotkę) oraz wydanie z jakiegoś pisma, kwadratowy insert z płytą (dałem się nabrać i kupiłem z myślą o oryginalnej wersji kinowej, bo na odwrocie jest podany jej czas trwania - to niestety również wersja reżyserska); Terminator 3: Bunt Maszyn, dystr. Warner H.V. (2 DVD, lektor 5.1 plus napisy, sporo dodatków); Terminator: Ocalenie, dystr. Imperial Cinepix (1 DVD, lektor 2.0 plus napisy, dodatków brak).
VHS - Elektroniczny Morderca, czyli pierwszy Terminator, dystr. Silesia (kaseta i okładka niemalże nowa i absolutnie niezniszczona); Terminator 2: Ostateczna Rozgrywka, dystr. Imperial Ent. (wersja odkupiona od wypożyczalni, stan dobry); Terminator 3: Bunt Maszyn, dystr. Warner H.V. (nówka).
POSTERY - z miesięcznika Empire - dwustronny, z jednej strony The Terminator, z drugiej Terminator Salvation, rozmiar ok 43x58 cm.
PRASA - Posiadam bogate zbiory prasy filmowej, w której zamieszczono całe mnóstwo informacji odnośnie każdej z części (Film, Cinema, Cinema Press Video, brytyjski Empire).

12

To jest skromnie? Na razie tylko desper pochwalił się obszerniejszą kolekcją. wink Sam zazdroszczę wszystkim T2 w wydaniu z  dodatkami. Ostatnio widziałem je na allegro za niespełna 40 zł, ale niestety ostatnio mam zbyt poważne problemy finansowe, aby kupować film, który już posiadam. Może w przyszłości je sobie sprawie, no chyba, że wyjdzie wersja blu-ray z dodatkami.

Może jakbyś miał czas wrzuciłbyś jakieś fotki tych kaset i plakatów?

THE TERMINATOR

13

Nie ma problemu, niebawem umieszczę fotki. Jeśli chodzi o VHS, to na moim blogu na FilmWebie są skany okładek dwóch pierwszych Terminatorów. Co do kupna edycji dwupłytowej, to radziłbym Ci się pospieszyć, bo obecnie nie ma tego nigdzie na rynku i nie wiadomo czy znowu nadarzy się taka okazja. Co do mojej kolekcji, to myślałem żeby zamówić sobie jakieś figurki z Terminatorem, ale w tej chwili nie mam do tego głowy. Również ubolewam fakt, że kiedyś posiadałem komiks Terminator 2, wydawnictwa bodajże TM Semic, bazujący na filmie, choć trochę uproszczający jego fabułę oraz książkę bazującą na scenariuszu Jamesa Camerona i Williama Wishera Jr. Nie pytaj co się z nimi stało, bo wstyd się przyznać... Błędy młodości... Poluję natomiast na możliwie największy plakat do drugiego Terminatora, na to kasy nie będę szczędził.

14

U mnie dopiero w maju będzie przypływ gotówki. Ale wtedy może wpadnie mi pod nóż nowa figurka z Aliensgrup, może książka i komiks T2 (które ciągle wędrują po allegro), a nie wykluczam też kupna 2DVD T2, ale to lista rezerwowa (bo jak widać film mam). wink Czekam na fotki...

THE TERMINATOR

15

Posiadam wspomniany komiks, kiedyś może zamieszczę fotki komiksu jak i innych rzeczy z mojej kolekcji (obecnie brak czasu).

16

Ja mam tylko wydanie Terminatora 2 od QDVD, jedynkę chyba z telewizji nagraną, bodajże z TCM i wycinki z gazet, Axel będzie wiedział o co chodzi.

17

muszę sobie kupić parę figurek terminatora , już oglądałem je w hot toys i nie są takie drogie

18

Czy ktoś posiada ten plakat T2 (polski!!!):
http://img06.allegroimg.pl/photos/oryginal/23/73/18/10/2373181076

... i mógłby zrobić mu zdjęcie pod kątem prostym, tak aby dało się go wrzucić na filmwebie i stopklatce (w ten sposób: http://www.scifiworld.es/imagenes/fotos … t2nm.jpg)? Jest to jeden z nielicznych filmów, do których polski plakat jest niedostępny w sieci, a od dłuższego czasu poszukuje go, aby dodać do bazy filmwebu. Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.

THE TERMINATOR

19

Juby , mógłbyś szerzej opisac swoją figurkę T-800 ? Jaka wysokośc , czy jest "sztywna" czy może jednak jakies ruchome części ma ? No i cenowo jak to wygląda smile
Widzę ,ze sporo figurek ma kolega ponello t-800 ,ale chyba na forum już nie zagląda hmm . Szkoda...

A robiąc małego offtopa - czy osoba , która nie ma oryginalnych filmów tylko piraty , nie może byc wielkim maniakiem Terminatora ? big_smile Ja sam mam wpip filmów ,ale z ori to tylko te :

http://img715.imageshack.us/img715/9189/filmya.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20

Najpierw odpowiem na twoje pierwsze pytanie. Wszystko o mojej figurce masz tutaj:
http://www.aliensgroup.pl/3094_Fantasy_ … _MILL.html
Wzrost 7 cali (ok. 17,78 cm), 11 ruchomych części + gumowa kurtka, pas i dwie bronie (pistolet i granatnik). Cena 65 zł + przesyłka (polecam tą stronę, bo dostarcza figurki w maks. 2 dni i zawsze w stanie idealnym. Zresztą jest tam także mój komentarz. Możesz tam znaleźć wiele figurek od NecaToys, sam na pewno kupię jeszcze kilka (tylko muszę zleźć pracę).

A teraz odpowiem na twoje drugie pytanie pytaniem. Terminatory na DVD można obecnie kupić nawet za 20-25 zł. Jeśli jesteś fanem, a szkoda ci tyle pieniędzy na filmy które uwielbiasz, to co z ciebie za fan? Przemyśl to.

I ponawiam prośbę o zdjęcie polskiego plakatu T2!

THE TERMINATOR

21

Dzięki za linka !
Fajny bajer , problem leży jednak w mojej kobiecie ... tak to już dawno bym miał całą kolekcję filmów i figurek big_smile

22

Moja kolekcja to T1 T2 T3 T4 i figurki T-700 T.R.I.P i John Connor na MotoTerminatorze.

23

Zapodaj fotke swojej kolekcji

24

Ja mam T 1 , T2 , T3 , Salvation i soundtrack T Salvation .

25

Wkrótce każdy będzie mógł powiększyć swoją kolekcję. W naszym kraju Terminatory są niestety podzielone na różnych dystrybutorów (T2 ma Kino Świat, pozostałe Imperial). W USA natomiast ma wkrótce zostać wydane "Best Buy Exclusive", czyli zbiorczy pakiet wszystkich Terminatorów na Blu-ray. Póki co odstępne jest tylko zdjęcie w małej rozdzielczości:

http://insidepulse.com/wp-content/uploads/2012/08/Terminator_BeautySkew-A1.jpg

THE TERMINATOR