1

Temat: Błędy i problemy na stronie i forum

Nie rozumiem dla czego nie mogę zloadować swojego avataru, skoro jest w JPG i ma wymiary 60x60? tongue

THIS WEAPON WILL BE CALLED...
                        THE TERMINATOR

2

Odp: Błędy i problemy na stronie i forum

Za ok. 16 dni minie cały rok od potwierdzenia Twojego postu. Wiele się nie zmieniło, ale gdybyś jeszcze kiedyś odwiedził ten portal, to zauważyłbyś, że dodawania avatar'ów jest możliwe.

Pozdrawiam - Cyborg.

Jestem organizmem cybernetycznym. Pojęcie ' cyborg ' oznacza pół człowieka - pół maszynę. W moim przypadku maszyna odnosi się jedynie do sfer psychicznych, natomiast człowiek - fizycznych. Zachowując się i żyjąc jak terminator można osiągnąć bardzo dużo.

3

wiesz nie to że chce mieć avatara ale skoro się nie da go mieć to z kąt go wziołeś

4

stasiek19 napisał/a:

wiesz nie to że chce mieć avatara ale skoro się nie da go mieć to z kąt go wziołeś

Witaj, avatar'em może być dowolny obrazek o odpowiednich wymiarach. Aby tego dokonać wystarczy użyć najprostszego programu typu Paint i go przeskalować. Natomiast jak go dodać, to już odrębna sprawa (co nie oznacza, że trudniejsza).

Krok 1 : Logujesz się i wchodzisz w zakładkę ' profil ';
Krok 2 : W menu profilu wybierz ' sygnatura / avatar ';
Krok 3 : Używasz przycisku ' przeglądaj ', by znaleźć dany obraz na dysku, a następnie ' wyślij ';
Krok 4 : Pamiętaj, by zaznaczyć kwadracik z napisem ' używaj avatar'a '.

Jestem organizmem cybernetycznym. Pojęcie ' cyborg ' oznacza pół człowieka - pół maszynę. W moim przypadku maszyna odnosi się jedynie do sfer psychicznych, natomiast człowiek - fizycznych. Zachowując się i żyjąc jak terminator można osiągnąć bardzo dużo.

5

Witam. Długo nie zaglądałem na forum, ale widzę, że nie dużo straciłem (chyba mało nas w Polsce - fanów Terminatora)... tongue

Dzięki Cyborg, masz racje da się już wstawić własny awatar (choć poza JPG wyskakuje mi, że obrazek za dużo zajmuje, nawet w formacie PNG). Ale trudno już mogę wytrzymać tą lekką utratę jakości. Mój awatar to oczywiście fotka z oryginalnego filmu Camerona, lekko poprawiona jakościowo przeze mnie w GIMP 2.6 (kontrast, ostrość, kolorystyka, itd.).

THE TERMINATOR

6

Dobry pomysł, przydałby się taki dział, a w nim wątek typu '' spampost '' o terminatorze, gdzie można by spamować postami, ale traktującymi o wszystkim, co powiązane z serią.

7

Już jest taki dział - "Ciekawostki związane z serią "Terminator".
Ogólnie forum ma podobny układ jak i tematykę działów jak http://forum.rambo.pl smile

8 (edytowany przez Juby 2012-01-20 18:20:30)

Popieram pomysł Gieferga i Cyborga, też mi czegoś takiego na forum brakuje. W dodatku ponaglam cię Axelio do zapoznania się z moim ostatnim postem w tym wątku:
http://forum.terminator.pl/viewtopic.php?id=120

... bo moja obecna ranga mnie dobija. tongue

THE TERMINATOR

9

To w takim razie można zlikwidować dział Ciekawostki i przerobić go na dział Universum. Odpowiada wam taka forma? Bo moim zdaniem nie ma sensu rozdrabniać się na kilka różnych działów.

10

To już coś. Wprawdzie będzie to dopiero 3 zbiór działów na forum, ale jeśli pozakłada się tam odpowiednie tematy, to nie powinno być źle (a na pewno lepiej).

THE TERMINATOR

11

Przerzuciłem, ale nie wiem czy wszystko to, co chcieliście? Jeśli jeszcze jakiś temat, to podaj tutaj do niego link i go przeniosę.

Dział ciekawostki chyba jednak zostawię, bo dodałem dziś tam temat o tatuażach. No ale nie wiem, zdecydujcie sami. W końcu wszyscy razem tworzymy to forum.

12

No to zobacz teraz. Usunąłem oba działy i przeniosłem tematy do Universum. Czy jeszcze jakieś zmiany?

13

Gieferg napisał/a:

Po co słowo "OFICJALNE" w nagłówku? Nic co jest typowo fanowskie nie jest oficjalne, chyba że działa w porozumieniu z kimś posiadającym prawa danej marki/znaku/nazwy itp. Zdaje się że nie ma o czymś takim mowy w tym wypadku co za tym idzie słowo "oficjalne" jest tu nadużyciem i jest cokolwiek mylące.

Myślę, że tą sprawę już rozwiązaliśmy Gieferg. wink

THE TERMINATOR

14

Mam nadzieję, ze to taki temat na zasadzie problemy, pytania itp.. wink
No więc mam pytanie..
Znalazłam kilka artykułów, którymi chciałabym się podzielić. Nie chcę tu jednak robić bałaganu, bo nie bardzo wiem gdzie to wpiąć.. Moze założycie jakiś nowy temat gdzieś pt. ARTYKUŁY, ŹRÓDŁA albo coś takiego?

John Connor gave me a picture of you once. I didn't know why at the time. It was very old - torn, faded. You were young like you are now. You seemed just a little sad. I used to always wonder what you were thinking at that moment. I memorized every line, every curve. I came across time for you Sarah. I love you; I always have.

15

A sama nie możesz takiego założyć w kategorii "Ciekawostki..."?

THE TERMINATOR

16

Skoro mowa o błędach..... nazwa tematu: Błędy i problemu na stronie i forum    tongue

17

Juby napisał/a:

A sama nie możesz takiego założyć w kategorii "Ciekawostki..."?

Jasne, że mogę, ale zawsze wolę najpierw zapytać wink))

John Connor gave me a picture of you once. I didn't know why at the time. It was very old - torn, faded. You were young like you are now. You seemed just a little sad. I used to always wonder what you were thinking at that moment. I memorized every line, every curve. I came across time for you Sarah. I love you; I always have.

18

Axelio można i na tym forum włączyc niektóre funkcje , które wywalczyliśmy na forum HK cinema ? big_smile

19

Stoki napisał/a:

Axelio można i na tym forum włączyc niektóre funkcje , które wywalczyliśmy na forum HK cinema ? big_smile

Pracujemy nad tym. Niebawem sprawa się wyjaśni czy do starszej wersji punbb także jest wtyczka z przyciskami BBcode.

20

a przerzucenie całej bazy danych na nowszą wersję forum to jakiś problem ?

21

Wiem, że to nie na temat ale nie chce mi się zakładać głupiego tematu, gdzie padną maks 2,3 odpowiedzi. Patrzę że dział inne kultowe filmy jest zrobiony lekko nieprzejrzyście. Pomyślałem, iż możnby je pogrupować gatunkowo, s-f, horrory, akcja itp. Co wy na to?

22

Dobry pomysł z tym przegrupowaniem . Sam musiałem trochę poszukać filmu , do którego napisałem komentarz , więc można by było zrobić troszkę porządku i ładu .

23

Dobry pomysł, jestem za.

24

Może podział powinien przypaść nie na gatunki, bo jest wiele filmów bezgatunkowych bądź po prostu podzielonych na te dwie czy więcej półek. Dlatego proponuję poukładać je dziesięcioleciami - to będzie czytelniejsze każdy temat=film zaczynając od daty premiery podanej powiedzmy na Filmwebie (na niektórych stronach daty te różnią się - czasem nawet o dwa lata!) Wtedy będzie ład skład i porządek. Dodatkowo zamieszczajmy jedynie oryginalne tytuły podając ewentualnie polskie tytuły w nawiasach. Bo wyniknie sporo śmiechu jak ktoś przetłumaczy Die Hard na Szklana Pułapkę, albo Terminator na Elektronicznego Mordulca tongue